Şimdi Ara

★★★ HTC 10 Kulübü ★★★ (1048. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25.588
Cevap
101
Favori
777.848
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10461047104810491050
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Güncellemeyin. 7.1.2 yi bekleyin sıkıntısız olursa güncellersiniz.
  • Nuroxy kullanıcısına yanıt
    Çözülmeyecek maalesef. Mod, ROM, Tweak ıvır zıvır uğraşırsanız bir nebze daha iyi oluyor.
  • halilibrahimgalip H kullanıcısına yanıt
    ben battery test i bulamadım orda

Düzletme: More a basınca çıktı tamam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi satuk_bugra -- 5 Ağustos 2017; 17:48:2 >
  • satuk_bugra kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim pekı bu ekran muahbbeti nedir acaba sharp tinama mı ne
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkan1216

Arkadaşlar benim telefonda böyle sorunlar ortaya çıktı

Mesela ibbwifi gibi wifilere bağlanti kuruyor. Fakat internette vs giremiyorum . Mesela s7 edge çatır çatır girerken ben giremiyorum . Ama normal evde vs sorun yok neden böyle çözemedim açıkçası yada millet metrobüse çatır çatır giriyor önceden benimkinde de giriyordu .

2. Sorun telefon artık çok uzun sürelerde şarj oluyor orjinal hızlı şarj aleti kullanmama rağmen .

Ve telefonun Şarjı hızlı gidiyor eskisi gibi değil

Ayrıca resimleri bozuyor galiba çektiğim telefon eski olan galleride bazı resimler gorunurken bazı lari siyah gözüküyor açmaya çalışın çalışma siyah açılıyor dosya bilgisine bakınca o dosyanın dcmi dosyasında olmadigini görüyorum . Bunu neden yapıyor?

Ayrıca telefon çok ısınıyor sanki snapdragon 810 varmış gibi .

Son olarak dokunmatik iyice kötüye gitti idare ediyorum ama edilecek gibi değil aslında.

Telefonun tüm güncellemeleri yapıldı sorun yok o konuda ..

Ama yinede ses yetenekleri ni seviyorum herşeye rağmen acikcasi

Htc 10 dış malzeme karbon fiber (uçaklarda kullanılan hafif ve sağlam bir madde) o yüzden wifi sinyali daha düşük alıyor. Bende sony vaio pro 13 ultrabook var o da öyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaju waffle -- 5 Ağustos 2017; 17:55:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• SevtapBaydemir S kullanıcısına yanıt
    Su an telefona bakinca tatmin oluyosaniz hic girmeyin o konuya. İki panelin de handikaplari mevcut.

Hocam size zahmet yapar mısınız full parlaklık full şarj uçak modu 1 saat boyunca hiç ellemeyeceksiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    telefon şarj oluyor. unutmazsam yaparım.
    Tamam hocam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefon sabahtan beri 7.0 güncelliyim mi dıyıp duruyor
    Bazı arkadaşlar güncelle diyor
    Bazı arkadaşlar güncelleme diyor
    Ne yapsam bilemedim
    artı ve eksilerini yazabilecek var mı acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: SevtapBaydemir

Telefon sabahtan beri 7.0 güncelliyim mi dıyıp duruyor
    Bazı arkadaşlar güncelle diyor
    Bazı arkadaşlar güncelleme diyor
    Ne yapsam bilemedim
    artı ve eksilerini yazabilecek var mı acaba

Şu anda kaç saat ekran süresi alıyorsunuz?

• cihazı bugun aldım bilmiyorum
  • quote:

cihazı bugun aldım bilmiyorum

O zaman bir süre kullanın, yaklaşık bir hafta sonunda ortalama ekran süreniz 3-4 saat civarı ise Nougata geçin,5-6 saat civarı ise geçmeyin.

• tesekkur ederim bigi için pekı bu 7.0 ye guncelle bıldırımını nasıl iptal edebilirim hep bıldırım gelıp gelıp duruyor
  • quote:

tesekkur ederim bigi için pekı bu 7.0 ye guncelle bıldırımını nasıl iptal edebilirim hep bıldırım gelıp gelıp duruyor

O bildirime basılı tutun,seçeneklere bakın.

• quote:

Orijinalden alıntı: kaju waffle

quote:

Orijinalden alıntı: serkan1216

Arkadaşlar benim telefonda böyle sorunlar ortaya çıktı

Mesela ibbwifi gibi wifilere bağlanti kuruyor. Fakat internette vs giremiyorum . Mesela s7 edge çatır çatır girerken ben giremiyorum . Ama normal evde vs sorun yok neden böyle çözemedim açıkçası yada millet metrobüse çatır çatır giriyor önceden benimkinde de giriyordu .

2. Sorun telefon artık çok uzun sürelerde şarj oluyor orjinal hızlı şarj aleti kullanmama rağmen .

Ve telefonun Şarjı hızlı gidiyor eskisi gibi değil

Ayrıca resimleri bozuyor galiba çektiğim telefon eski olan galleride bazı resimler gorunurken bazı lari siyah gözüküyor açmaya çalışın çalışma siyah açılıyor dosya bilgisine bakınca o dosyanın dcmi dosyasında olmadigini görüyorum . Bunu neden yapıyor?

Ayrıca telefon çok ısınıyor sanki snapdragon 810 varmış gibi .

Son olarak dokunmatik iyice kötüye gitti idare ediyorum ama edilecek gibi değil aslında.

Telefonun tüm güncellemeleri yapıldı sorun yok o konuda ..

Ama yinede ses yetenekleri ni seviyorum herşeye rağmen acikcasi

Htc 10 dış malzeme karbon fiber (uçaklarda kullanılan hafif ve sağlam bir madde) o yüzden wifi sinyali daha düşük alıyor. Bende sony vaio pro 13 ultrabook var o da öyle.

Hocam karbon fiber diye neresinden bahsediyorsunuz bilmiyorum ama şuan benim telefonun arkasında boya diye bişey yok zımparaladım hep sinirden boya atıyor diye. Bildiğin yumuşak alüminyum. Wifi sinyali oldu olası htcde hep olmuştur. Öyle ki htc one x o konuda rezaletti. Metal olması sinyal olarak kesinlikle dezavantaj. Anten çizgileri yetersiz kalıyor. Benim Htc nin wifi vasat olmasına rağmen arkadaşımın iphone 6s ile test ettik çok fazla fark yok. Ama. Note 4 ün wifi acayip güçlü hiç affetmiyor. Ben htc 10 ile tek çubuk ağlarken o 3 çubuk verimli sinyal alabiliyor.

• hocam sizin telefonun arkasını çok merak ediyorum. yanlış anlamayın sizin için sıkıntı olmazsa fotoğraf paylaşabilir ya da pm den atabilir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi satuk_bugra -- 5 Ağustos 2017; 22:52:10 >
    Unutmuşum yazmayı. Test bitti. %90 ancak Maximus HD rom yüklü, Cleanslate Kernel ve XDA da bulduğum kernel için EAS bir modül kullanıyorum. Bir de Google Play Servisleri için Force Doze modülü.
  • Benim htc one a9 un wifi su anda yanyana bulundugu s6 edge ve asus x550 laptoptan iyi cekiyor hocam :)

• İnadına bende siyah aldım bakalım boya ne zaman atacak herkes kendi kendine atıyor yazmış
  • 
Sayfa: önceki 10461047104810491050
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.