Şimdi Ara

★★★ HTC 10 Kulübü ★★★ (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
25.589
Cevap
101
Favori
777.848
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: KararsızHerif

Yahu arkada ön tarafı bildiğin Samsung işte bunu söylememek için ya göz sahibi olmamak ya da marka fanı olmak toz kondurmayan olmaz lazım. Ön taraf = samsung.

Ben benzetemedim. Yani aslinda benzetmeye cabaladigin zaman bir suru telefonu birbirine benzetebilirsin. Zaten birbirimizi ikna etmek gibi bir sey de yok. Size gore benziyordur bana gore de benzemiyordur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyat guzel gelsede alsak bu aleti ya .bir de kamera goruntulerini yayinlasinlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sonunda S7'ye rakip çıktı ama S7 Edge'nin herhalde yakın süreçte rakibi pek olmayacak gibi görünüyor.
  • arkadaşlar beklemenize gerek yok. kasasını şimdiden 30 dolara alabilirsiniz.

http://world.taobao.com/item/528747620939.htm?fromSite=main&spm=a312a.7700824.w4002-7453178157.9.V3e1TR
  • quote:

Yahu arkada ön tarafı bildiğin Samsung işte bunu söylememek için ya göz sahibi olmamak ya da marka fanı olmak toz kondurmayan olmaz lazım. Ön taraf = samsung.

Seninki gibi yorumları gördükçe sırf yazmış olmak için yazmış olduğunuzu düşünüyorum. Oturup mantıklıca düşündüğünüzde toplamda bir kaç cm2 lik alanda ne kadar değişiklik ne kadar özgünlük yapılır diye sormanız gerekir kendinize. Adamlar bir fiziksel tuş koyuyor samsung dan çalmış oluyor. Fiziksel tuş koymasa nexuslardan çalmış oluyor. Tuşu arkaya koysa lg den koymasa iphone dan çalmış oluyor. Bunları diyenler oturup bi düşünsünler kendileri özgün bir tasarım yapmak isteseler ne yapabilirler. Zaten çalışacağın alan küçük. Adım atsan hırsız muamelesi yiyorsun. Lütfen yorum yazarken iki kere düşünüp yazalım arkadaşlar. LÜTFEN.

• quote:

Orijinalden alıntı: motorsuz adam

quote:

Seninki gibi yorumları gördükçe sırf yazmış olmak için yazmış olduğunuzu düşünüyorum. Oturup mantıklıca düşündüğünüzde toplamda bir kaç cm2 lik alanda ne kadar değişiklik ne kadar özgünlük yapılır diye sormanız gerekir kendinize. Adamlar bir fiziksel tuş koyuyor samsung dan çalmış oluyor. Fiziksel tuş koymasa nexuslardan çalmış oluyor. Tuşu arkaya koysa lg den koymasa iphone dan çalmış oluyor. Bunları diyenler oturup bi düşünsünler kendileri özgün bir tasarım yapmak isteseler ne yapabilirler. Zaten çalışacağın alan küçük. Adım atsan hırsız muamelesi yiyorsun. Lütfen yorum yazarken iki kere düşünüp yazalım arkadaşlar. LÜTFEN.

Çok güzel cevap hocam elinize sağlık gerçekten idrak edemeyenlere yardımcı olması dileğiyle :)

• motorsuz adam kullanıcısına yanıt
    Pekala. :)
  • motorsuz adam kullanıcısına yanıt
    keske sonyden calsaydi
  • Jeopol kullanıcısına yanıt
    O da bakış açısı tabii

• HTC M10 KASA SIZINTI.
    Bu mesaja eklenen görseller:

★★★ HTC 10 Kulübü ★★★★★★ HTC 10 Kulübü ★★★★★★ HTC 10 Kulübü ★★★

• Yeni gelişmeler var mı arkadaşlar?

• lansmana 2 hafta kaldı. canlı izlenebilir mi bilmiyorum artık.
  • M9 u cayır cayır izlemiştik eğer istedikleri büyük yankı ise canlı yayın yapacaklardır..

• Ah garibim vah garibim. Hatice bekleyenler kulubu. Htc batmadimi ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eagleoneye -- 29 Mart 2016; 2:03:13 >
  • Amaç ne kardeşim?

• Ergen ergen konuşmalar komik olduğunu zannetmeler... Gül gül öldük yahu

• chevanton kullanıcısına yanıt
    Nedense çoğu samsung kullanıcısı böyle seviyesiz, yersiz saçma sapan tipler.

• Büyük ekranlı versiyonu da üretilsin.

Tavsiyedir. Yoksa piyasadan tasfiye olacak!
  • silversmith S kullanıcısına yanıt
    5" küçük ekran mı ki

• Ben de bunu bekleyenlerdenim, 3. HTC cihazım olacak, kamera performansı düzeldiyse benim için yeterli olacak. Htc cihazlar performans konusunda sıkıntı çıkarmıyor, kamera da düzelirse benim için almaya değer.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.