Şimdi Ara

HSBC - TURKCELL 100 kontör/25 dakika hediye kampanyası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
2.204
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar forumda dikkatimi çekmedi sanırım duyulmadı daha... (varsada ben bulamadım, varsa silinebilir) Bana geçenlerde bir mail geldi

"Cekilissiz Kurasiz 100 Turkcell Kontor veya 25 Dakika Hediye!" başlıklı...

Maildeki Resim byük bir resim, parça parça gönderilmiş, ben gerekli parçaları buraya ekliyorum...

Bugün 100 kontörüm yüklendi kampanyadan... Ayrıca mobil öğrencim bitmişti... O da yenilendi... :)

Tek yapmanız gereken internet bankacılığına giriş yapın yeter...

• keşke benim de hsbc kartım olsaydı tek bir girişle 100 kontor..oooh..paylaşım için de teşekkürler..
  • Kampanya güzelde kart yok.
  • quote:

Orjinalden alıntı: SiyahLeke

Kampanya güzelde kart yok.

aynen
  • hergün girdim başladığından beri ama tık yok...
  • 100 kontörle mobil öğrenciye nasıl kavuştun? en az 150 şartı getirildi.
  • Kampanya güzelmiş, teşekkür ederim. Faturalı hat bu zamanlarda kötü oluyor işte. 25 dk. ne ki 100 kontörün yanında. Neyse sen çok çok sağol.
  • acaba başka birinin kartıyla girip kntr kazanırmıyız?
    karta kaydedilen telefon nosu mu kntr kazanıyor?
  • aslında 100 kontor garantiyse hsbc kart edinmek lazım
  • giriş yaptım. bakalım gelecek mi
  • Çekilişsiz kurasızsa bana da gelmesi lazımdı.
    En son kullanım zamanınız
    11 Kasım 2008 Salı 22:57
  • bu konuyu bende aştım daha once hep kişiye ozel oldu bakalım bu sefer gelecekmi.
  • banada yüklenmedi, girdik çıktık bakalım bugünde girip çıkayım bari ama zor görünüyor..
  • eheheh ehehe ben yaptım:) gırıs yaptım babamın kartından benımde kartım var ama oda babamda onu naısl gırıs yapcam net bankacılıgından sıfre almam gerek kart bende oyk bıraz okuyam bakalım:)
  • 14 Kasımda telefonuma bu kampanyanın mesajı geldi, hiç bir yerde konu ile ilgili bilgi bulamadım o günlerde. Müşteri hizmetleri ilk 20.000 kişi ile sınır olduğunu söyledi. Telefonuna mesaj gelmeyen aboneler bu kampanyadan yararlanamaz da dedi ama bana hiç inandırıcı gelmedi.

Giriş yaptığımın ertesi günü öğlen saatinde yüz kontör yüklendi. Kontör gerçek 100 kontör olarak yükleniyor. Transfer yapılabiliyor, aktif süreyi uzatıyor. Ben gençturkcell tarifesinde olduğumdan, 10 dakikası 1 kontörden konuşmaya başladınız mesajı da geldi.
  • Way be herkesin kartı var alıyo... Bizde böyle bakınıyoz etrafa
  • mesaj gelmeyen arkadaşlara sanırım olmuyor bu kamppanyaya bende açtım bir ara konuyu arkadaşa mesaj gelmesi üzerine ama herkesede vermedi.dedidiginiz gibi kişiye ozel olabilir
  • işyerindeki arkadaşımada aynı email geldi ve 24 saat içinde normal kontör yükler gibi yüklendi güzel bir kampanya sadece özel müşterilerine.
  • quote:

Orjinalden alıntı: madeinturkey

Way be herkesin kartı var alıyo... Bizde böyle bakınıyoz etrafa

Kart almak ücretsiz. HSBC'de de hesabım olsun diye gidip bir bankamatik kartı almıştım geçen aylarda.
  • ben giriş yaptım bana 100 kontör geldi çok iii oldu kampus süremde uzadı..
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.