Şimdi Ara

HSBC - Her 100 TL harcamaya 10 TL Puan

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
2.126
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kayıt için 4477ye mesaj atılması gerekiyor

Uzun numara çalışmıyor

• Tesekkurler.

• Mesaj attım yanıt gelmedi.
  • geçen ay bunların 3 taksitten biri hediye kampanyasından 50 tl iadesi olmuştu. bunu da deneyelim, teşekkürler.
  • Altungolddan ggden hbden altın alınınca oluyor mu
  • Akaryakıt geçiyor mu acaba?

• Soru soran arkadaşlar tahsil derecesini de yazarsa ona göre cevap verilsin

• cekabu kullanıcısına yanıt
    Hocam sektör ayrımı yoktur yeter ki farklı günlerde ve tek seferde en az 100 tl ve üzeri olsun.
  • Alışverişlerinizi avantajlı kılan HSBC Advantage kredi kartınız ile 15 Mart – 6 Nisan tarihleri arasında farklı günlerde yapacağınız her 100 TL ve üzeri alışveriş için 10 TL; toplamda 100 TL NakitPuan!

Kampanyaya katılmak için MUTLU yaz 4477’ye gönder.

Kampanya Detayları
    Müşterilerin 15 Mart - 6 Nisan tarihleri arasında farklı günlerde yapacakları 100 TL ve üzeri alışverişleri kampanya kapsamındadır.
    Müşterinin kampanyaya katılması için 15 Mart - 6 Nisan tarihleri arasında “MUTLU” yazarak 4477’ye SMS atması gerekmektedir.
    Kampanya müşteri bazlıdır. Bir müşterinin kredi kartları ile yaptığı tüm alışveriş işlemleri kampanya dahilinde sayılacaktır.
    Müşterinin NakitPuan’a hak kazanabilmesi için SMS ile kayıt olması ve tek seferde 100 TL ve üzeri alışveriş yapması gerekmektedir.
    Yurtiçi ve yurtdışı işlemleri kampanya kapsamındadır.
    Ek Kart harcamaları, asıl karta sayılacaktır.
    HSBC Premier müşterileri kampanyaya dahil değildir. HSBC Premier müşterilerine özel düzenlenen kampanya detaylarını öğrenmek için 0850 211 0 112'yi arayabilirsiniz.
    SMS ile kaydolarak kendisine belirtilen harcama tutarını gerçekleştirmiş müşterilerin hak kazandığı NakitPuanlar 11 Nisan tarihinde yüklenecek ve kullanılmayan NakitPuan’lar 25 Nisan'da silinecektir.
    Bir müşterinin kazanacağı maksimum NakitPuan 100 TL’dir.
    Kazanılan NakitPuanlar TatilPuan olarak kullanılamaz, kullanılması halinde ekstrelere kullanım katı kadar borç yansıtılır. Online işlemlerde NakitPuan kullanımları geçerli değildir.

• Arkadaşlar kampanyaya katılınca katılım için mesaj geliyor mu..

• s.volkan kullanıcısına yanıt
    Hocam ben 6 kez sms attım ilk attıgım oglen 13,30 da cewap geldi bes dakika sonrasında ise teyıt olsun dıye denedım gelmeyınce yıne gonderdım ama sonradan bes tane gonderdıklerıme gelmedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARACABEYY -- 17 Mart 2018; 2:34:10 >
  • Tebrikler, kampanya kaydinizi aldik! Kazanacaginiz NakitPuanlar 11 Nisan tarihinde kredi kartiniza yuklenecek, kullanilmayan kisim 25 Nisan tarihinde silinecektir. Kazanilan NakitPuan?lar TatilPuan olarak kullanilamaz. Keyifli alisverisler! B002

• Bende 17.00 de gönderdim cevap gelmedi bankayı aradım kaydınız gözüküyor dediler

• Kayıt mesajları 4477ye gönderilmeli

Uzun numaraya gönderilince kayıt yapmıyor

• katılım mesajına olumlu yanıt sms'i alan var mı?! 2 gündür deniyoruz yanıt yok...
  • Konu sahibine teşekkürkler..
  • ms365 M kullanıcısına yanıt
    Müşteri hizmetlerini arayıp teyit ettim ben

Ses kaydı aldım.valla

• Kampanya katilim geri donus smsi gelmiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • s.volkan kullanıcısına yanıt
    teşekkürler : ))
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.