Şimdi Ara

HSBC hepsiburada'dan 25 TL alt limitsiz iade veriyor<BİTTİ> İADELER YATTI (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
10
Favori
4.468
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dguoguz

HSBC Concept kredi kartı geçerli mi acaba? Deneyen oldu mu hiç?

bunu ben de merak ediyorum:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ASiLKaN88

quote:

Orijinalden alıntı: dguoguz

HSBC Concept kredi kartı geçerli mi acaba? Deneyen oldu mu hiç?

bunu ben de merak ediyorum:)

İlanda HSBC kredi kartları ile diyor. Concept te bir HSBC kredi kartı olduğuna göre sorun olmamalı diye düşünüyorum. Ama yine de bankalara güven olmaz...
  • Kampanya ya katılan varmı ben alisveris yaptım ama indirim kazandınız diye bir bilgi gelmedi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yscyln

Kampanya ya katılan varmı ben alisveris yaptım ama indirim kazandınız diye bir bilgi gelmedi

Ben kampanyaya katıldım. Alışverişte yaptım ama herhangi bir kazandığıma dair mesaj da gelmedi.

Aksine bugün yine cep telefonuma mesaj geldi. Kampanya var katılın vs diye.

Ayrıca bankaya kredi kartımın yenilenmesi için talepte bulunmuştum. Yeni kredi kartım geldi. İçine de 30 TL puan yüklemişler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bireysel.emeklilik

quote:

Orijinalden alıntı: yscyln

Kampanya ya katılan varmı ben alisveris yaptım ama indirim kazandınız diye bir bilgi gelmedi

Ben kampanyaya katıldım. Alışverişte yaptım ama herhangi bir kazandığıma dair mesaj da gelmedi.

Aksine bugün yine cep telefonuma mesaj geldi. Kampanya var katılın vs diye.

Ayrıca bankaya kredi kartımın yenilenmesi için talepte bulunmuştum. Yeni kredi kartım geldi. İçine de 30 TL puan yüklemişler.

Bende alışveriş yaptım. Kampanya bittiği gibi bakarız. vermezler ise Mh ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hele 1 mart gecsin bakacaz

• dün müşteri hizmetlerini aradım bu kampanya ile ilgili. altın alınabiliyor mu diye sormak için aramıştım ama müşteri temsilcisi şöyle bir bilgi verdi;

"Kampanya, HSBC Bireysel İnternet Bankacılığı ya da Mobil Bankacılık uygulamasında bulunan Para Yönetimi Araçlarını kullanarak Finansal Takvim Kayıt Ekleme, Bütçe Oluşturma, Kategori Güncelleme, İşlem Etiketleme ve Altkategori Ekleme işlemlerinden herhangi bir tanesini gerçekleştiren Premier ve Advance müşterilerimiz için geçerlidir."
    yukarıdaki maddede de belirtildiği gibi örneğin finansal takvime kayıt ekleyeceksiniz atıyorum yeme içme seçeneğini işaretlediniz ve miktar girdiniz. sonra hepsiburadaya giriyorsunuz yeme içme kategorisinden hsbcye belirttiğiniz tutar kadar ürün satın alıyorsunuz. sonra 25tl iade oluyor tabi ilk 10binde iseniz.

bana bu şekilde açıklama yapıldı ancak güvenemedim müşteri temsilcisine o yüzden yapmadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: ngrkem

dün müşteri hizmetlerini aradım bu kampanya ile ilgili. altın alınabiliyor mu diye sormak için aramıştım ama müşteri temsilcisi şöyle bir bilgi verdi;

"Kampanya, HSBC Bireysel İnternet Bankacılığı ya da Mobil Bankacılık uygulamasında bulunan Para Yönetimi Araçlarını kullanarak Finansal Takvim Kayıt Ekleme, Bütçe Oluşturma, Kategori Güncelleme, İşlem Etiketleme ve Altkategori Ekleme işlemlerinden herhangi bir tanesini gerçekleştiren Premier ve Advance müşterilerimiz için geçerlidir."
    yukarıdaki maddede de belirtildiği gibi örneğin finansal takvime kayıt ekleyeceksiniz atıyorum yeme içme seçeneğini işaretlediniz ve miktar girdiniz. sonra hepsiburadaya giriyorsunuz yeme içme kategorisinden hsbcye belirttiğiniz tutar kadar ürün satın alıyorsunuz. sonra 25tl iade oluyor tabi ilk 10binde iseniz.

bana bu şekilde açıklama yapıldı ancak güvenemedim müşteri temsilcisine o yüzden yapmadım.

Detaylarda bunu belirtmeleri gerekirdi. Ben bütçe oluşturdum ama yok altın diye alt kategorileri eklemedim. Biraz ondan biraz bundan.

Müşteri hizmetlerini arayıp yükletiriz inşallah.

• cemilk34 C kullanıcısına yanıt
    bir tanesini gerçekleştiren diyor orada ama.
    acaba internet şubesine gitmek mi? yoksa girdiğimiz şeyleri gerçekleştirmek mi?
    ben güvenemedim o yüzden yapmadım.
    altın mı aldınız siz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ngrkem

bir tanesini gerçekleştiren diyor orada ama.
    acaba internet şubesine gitmek mi? yoksa girdiğimiz şeyleri gerçekleştirmek mi?
    ben güvenemedim o yüzden yapmadım.
    altın mı aldınız siz?

Evet altın aldım.

Bakalım göreceğiz.

• Ne alırsan onun kategorisinde bütçe olusturacaksin demesi sacma

Herhangi birini gerçeklestiren diyor şartlarda

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hepsiburada.com da adventage kartla yapılan alışverişti yüzde 10 indirim diyor..bununla ilgili bilgisi olan varmı banka kampanyaları kısmında yazıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: srdrvrl

Kredi kartı kullanımı zorunlu görünüyor, advance kredi kartının yıllık 90 lira ücreti yazıyor ama premier gibi advance statüsü olanlardan alınmıyorsa iyi olabilir.

Üstat, biz yüm ailecek katıldık. Tablet de geldş. Kredi kartı zorunluluğu yok kesinlikle. İsterseniz Concept kart diye hiçbir ücreti olmayan bir kart veriyorlar. Ama almanız gerekmiyor tablet için. Sadece 3 ödeme talimatı yeterli. Bu arada mart sonuna kadar uzatıldı.

• dguoguz kullanıcısına yanıt
    Ben bu yazdığımı aslında hepsiburada kampanyası için yazmıştım, ocak ayı içinde ben de katıldım ve tableti 1.5 aydır kullanıyor annem bu yönden sorun yok.
  • daha iade alan yok sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: phatron_23

daha iade alan yok sanırım.

Henüz iade gelmedi. Kampanya detayinda iadelerin kampanya bitimini takiben 7 iş günü icerisinde yapilacagi yaziyor, 10 Mart'a kadar süre var yani.

quote:

Kampanya kapsamında HSBC Kredi Kartlarına iadeler, kampanya bitimini takip eden 7 iş günü içerisinde yapılacaktır.
  • leventen L kullanıcısına yanıt
    o zaman 7 günün dolmasını bekleyecekler galiba
  • Hâlâ ses soluk yok değil mi?

Ben destek'e mail attım. Ama cevap yok.

• hala birsey yok beklemedeyim.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.