Şimdi Ara

HSBC Advantage Sevdiklerinize ek kart çıkartın, 50 TL Nakit Puan kazanın!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
1
Favori
838
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 12 Ekim-31 Aralık tarihleri arasında asıl kart sahibi müşterilerin HSBC kredi kartına bağlı çıkartacağı ek kart için 50 TL NakitPuan hediye!
    Ek kart başvurusu onaylanan ve teslim edilen müşterilerin kartına 50 TL Nakitpuan yüklemesi yapılacaktır.
    Ek kart başvuru ve şartları için advantage.com.tr’den Keşfet-Ek Kart alanından kontrol edebilirsiniz.
    Her müşteri kampanyadan 1 kez faydalanabilir. Birden fazla ek karta başvurulması durumunda da yüklenecek maksimum NakitPuan sadece 50 TL’dir. Onaylanan tüm ek kartlar ilk yıl için ücretsizdir.
    Nakitpuan kullanımında herhangi bir kısıtlama bulunmamaktadır.
    Onaylanan Ek Kartın 1 yıl boyunca iptal edilmemesi gerekmektedir. Kampanya kapsamında çıkartılan ek kartların iptal edilmesi durumunda verilen 50 TL puan için puan iptali yapılacaktır. NakitPuanın kullanılması durumunda ekstreye kullanılan tutar kadar borç yansıtılacaktır.
    NakitPuan; ayın ilk 15 günü onaylanan ve teslim edilen Ek kartlar için ayın 30’a kadar, ayın 15 ile 30 arasında onaylanan ve teslim edilen ek kartlar için bir sonraki ayın 15’ine kadar yükleneceltir.
    HSBC Concept kartlar için kampanyaya katılım ücreti bulunmamaktadır.
    Ticari kartlar ve HSBC Campus, Advantage Hızz Üniversiteli, HSBC Concept Üniversiteli kartlar kampanya ya dahil değildir.

http://advantage.com.tr/faydalan/firsatlar_dunyasi.asp#!/genel-kampanyalar

• Consept kartın ek kartı için herhangi bir ücret var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu banka ne iş yapıyor anlamadım gitti. Bankada çalışan elemanları yok atm leri kaldırıyorlar belli ki ülkeden çıkacaklar

• Atm giderlerini finansbank ile paylaşıyorlar

Hsbc kartla finansbank atm.sinden para çekme ve yatırma da komisyon da yok..

• puanı harcayacak ne doğru düzgün site ne market var...
  • hayatgezi kullanıcısına yanıt
    Hocam artık puan kullanmada sorun yok nedeni ise artık finansbankın alt yapısını kullanıyorlar kısaca finans posu olan ve cardfinans puan harcanan her işyerinde Hsbc advantage puan kullanılmakta.

• aynen.. bu sayede eskiye nazaran daha aktif kullanmaya başladım kartı..
  • ahbap kullanıcısına yanıt
    Hocam bende puan kullanımı daha rahat harcanabildiği için ve kampanya yaptığı sürece kullanmaya başladım.

• KARACABEYY K kullanıcısına yanıt
    Hocam Migros'ta geçiyor mu bilginiz var mı nakit puanlar ?

• Rogerfederer1 kullanıcısına yanıt
    Hocam migrosta geçmiyor fakat carrefour ve şok marketlerde kısaca cardfinans puanın harcandığı her işyerinde puanı kullanabilirsiniz.

• Kredi kartı(asıl kart) başvurusunu internetten yapabiliyor muyuz yoksa şubeye mi yönlendiriyorlar?
    Teşekkürler hocam. İnternette n11 sitesinde geçiyor gözüküyor puanlar. Ama ben kullanmak istediğim zaman sürekli hata verdi kullanamazsınız dedi. bilginiz var mı

• Rogerfederer1 kullanıcısına yanıt
    Hocam internet üzerinden kullanmayı denemedim fakat sanki bi ara arkadaşlar sepette bir olmalı ve en fazla puan kadar alışveriş yapılabilir diye yazıyorlardı son durum ne bilmiyorum.
    Anladım hocam çok teşekkür ederim

• benim puan dün yüklenmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: aydin.c

Atm giderlerini finansbank ile paylaşıyorlar

Hsbc kartla finansbank atm.sinden para çekme ve yatırma da komisyon da yok..

Finansbank atm den para yatırayım dedim ama bakiye sorma para çekmek çıktı. Para yatırma yok maalesef. Anlaşma bitti mi acaba.

Atm de para yatırma vardı ama sadece kendi müşterilerine galiba

• tolga68 kullanıcısına yanıt
    Kartsız işlemler secmemiz gerek sonra para yatırmaya basacaksınız

Sonra da karşınıza çıkacak hsbc hesabına yatırma diye...

Yanınızda kartınız yada hesap iban nosu olsun..çünkü ikisinden biri girmeniz istenecek

• HSBC Concept var bende, sanırım bunun ek kartı için yıllık aidat ve başka ücreti kesilmiyor. Bu arada puanlar Metro marketlerde kullanılıyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.