Şimdi Ara

HSBC Advantage İlk Taksit Kadar Puan (Şubat 2017) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
3
Favori
3.575
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: chatlaxs

05327504477 uzun numara

Harikasın hocam teşekkür ettim :)
  • Gecen sefer nakit almıştım hsbc ücretsiz 3 taksit yapıyor o kampanyaya katıldım daha sonra buradanda 50 tl geldi. Yani üye iş yeri aramaya gerek yok nakit alıp geçin kendi 3 e bölüyor üstüne 50tl puanda geliyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: road35

Gecen sefer nakit almıştım hsbc ücretsiz 3 taksit yapıyor o kampanyaya katıldım daha sonra buradanda 50 tl geldi. Yani üye iş yeri aramaya gerek yok nakit alıp geçin kendi 3 e bölüyor üstüne 50tl puanda geliyor

Supheliyim

Teyide muhtac bir bilgi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jujuuu

quote:

Gecen sefer nakit almıştım hsbc ücretsiz 3 taksit yapıyor o kampanyaya katıldım daha sonra buradanda 50 tl geldi. Yani üye iş yeri aramaya gerek yok nakit alıp geçin kendi 3 e bölüyor üstüne 50tl puanda geliyor

Supheliyim

Teyide muhtac bir bilgi

Teyidi benim :) yine de siz bilirsiniz

• chatlaxs kullanıcısına yanıt
    bu numaraya gönderdiğim zamanda ücretlendiriliyorum. Turkcelliyim ve sms paketimde var
  • road35 R kullanıcısına yanıt
    Nasıl yaptığınızı izah eder misiniz. İnternet bankacılığından Kredi kartından nakit çekim yapıyorsunuz size kampanya kapsmaında puan mı geliyor. Kapsamlı bi açıklama yapar mısınız. Ben altın almaktan bıktımda :)

MTV ödemesinin olup olmadığını bilen var mı. Sonuçta orasıda üye iş yeri ve taksitli
  • quote:

Orijinalden alıntı: PaRTiLuX

bu numaraya gönderdiğim zamanda ücretlendiriliyorum. Turkcelliyim ve sms paketimde var

Türk telekom ücretsiz gönderiyor
  • Arkadaşlar şunu söyleyim ilk taksit kampanyasında 100 tl verdiği dönemde 300 tl alışveriş yaptım ve sistem otomatik 3 e böldü fakat 100 tl puan gelmedi alışveriş anında 3 e bölmek lazım bence.

• quote:

Nasıl yaptığınızı izah eder misiniz. İnternet bankacılığından Kredi kartından nakit çekim yapıyorsunuz size kampanya kapsmaında puan mı geliyor. Kapsamlı bi açıklama yapar mısınız. Ben altın almaktan bıktımda :)

MTV ödemesinin olup olmadığını bilen var mı. Sonuçta orasıda üye iş yeri ve taksitli

Şimdi 4477 ye YURTICI Yazıp kartın son 6 hanesii yazıorsunuz bu size 100tl ve üzeri nakit alışverişe 3 taksit yapıyor. Daha sonra KAZAN yazıp 4477 ye gönderiyorsunuz buda ilk taksidi karşılayan yani 50 tl puan veren kampanya. Daha sonra nakit bir ürün alınca hem 3 taksit hem 50 tl geliyor

• hocam mtv ödemesini kapsamıyor muhtemelen. kampanya koşullarında bir şey belirtilmemiş gerçi ama mtv ödemelerine ait kampanya sayfasında şöyle bir ifade var:

[1] HSBC Advantage Kredi Kartı ile yapılan motorlu taşıt vergisi, trafik cezası ve idari para cezası ödemelerinde Advantage NakitPuan kazanımı ve kullanımı geçerli olmayacaktır. Ticari ve business kartlar kampanyaya dâhil değildir. HSBC Bank A.Ş. kampanya koşullarının tamamında dilediği zaman değişiklik yapma ve/veya kampanyayı durdurma hakkına sahiptir.

https://www.hsbc.com.tr/kartlar-ve-krediler/kampanyalar/guncel-kampanyalar/hsbc-advantage-ile-motorlu-tasitlar-verginiz-3-taksit

• kampanyayı görür görmez dedim sonunda bu kredi kartı bir işe yarayacak.
    yukarıda verilen linkte baktımüye iş yerlerinin yarısı kapanmış yarısı dolandırıcı gibi yerler. en sonunda webdenal sitesinde istediğim ürünleri buldum araştırdım güvenli diyor herkes. ödeme sırasında 2 defa banka onay vermedi diye hata verdi. bankayı aradım bir sorun yok tekrar deneyin dediler bu sefer 3 taksit seçeneğini seçmeyi unuttum tek çekim aldı. site ile 17:30 a kadar iletişime geçebiliyoruz saat oldu 18:05. mesaj attım siparişleri iptal edin diye bakalım ne olacak.

not: alışverişten önce mesaj attım onay gelmişti
  • quote:

quote:

Şimdi 4477 ye YURTICI Yazıp kartın son 6 hanesii yazıorsunuz bu size 100tl ve üzeri nakit alışverişe 3 taksit yapıyor. Daha sonra KAZAN yazıp 4477 ye gönderiyorsunuz buda ilk taksidi karşılayan yani 50 tl puan veren kampanya. Daha sonra nakit bir ürün alınca hem 3 taksit hem 50 tl geliyor

gittigidiyor'dan parfüm alsam üçe bölüp sizin dediğiniz gibi puan da getirtir mi acaba
    kozmetik geçmiyor 3 taksit olayında ama yer mi bilemedim

• hsbc coştu her 50ye 5tl veriyor
  • ahbap kullanıcısına yanıt
    Bence yer gg ye gidiyor para kozmetik olarak check edilceğini sanmıyorum

• alexxson kullanıcısına yanıt
    link var mı? sitesinde göremedim kişiye özel olabilir
  • HSBC Advantage İlk Taksit Kadar Puan (Şubat 2017)

Web sitesinde yok kisiye özel olabilir bana gelen mesaj böyle

Benzin alırım ıyi oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: suataslan72

advantage üye üşyerleri:

http://www.advantage.com.tr/faydalan/sanal_magazalar.asp?WT.mc_id=HBTR_SanalKart_ml3_03072009

müşteri hizmetlerini aradım. üye iş yerlerini sormak için. eğer taksit yapıyor ise orası üye iş yeridir dedi. dün webdenal sitesinden yanlışlıkla yaptığım tek çekim alışverişi iptal edip bugün n11 den 3 taksit ile aldım.

• N11 den alınca kampanya kabul ediyor mu hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: aceryeni

N11 den alınca kampanya kabul ediyor mu hocam

dediğim gibi müşteri hizmetlerini aradım sordum eğer taksit yapılabiliyor ise orası ile anlaşmalıyı demektir dedi. taksit seçeneyi çıkmıyor ise orası ile anlaşmalı değiliz dedi. bende n11 den yaptım alış verişi taksitlendirdim 1 martta belli olacak 50 tl gelir ise olmuş demektir gelmezde boşa gitti.
  • üye işyeri marketten temel gıda ihtiyacı alıp 3 taksit yapılmazmi

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.