Şimdi Ara

HP TouchSmart tm2, Core i5 işlemci seçeneğiyle güncellendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
3.182
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 10 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 5
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 68 gün 19 saat 2 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • mehmetgirgin (1 mesaj) bestekar87 (1 mesaj) fx57 (1 mesaj) cem_uar (1 mesaj) joven (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Taşınabilir Bilgisayarlar >> Notebook - Ultrabook >> Hp - Compaq >> HP TouchSmart tm2, Core i5 işlemci seçeneğiyle güncellendi
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    29221 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Dünyanın en büyük dizüstü bilgisayar üreticilerinden HP, döndürülebiilir ekranlı tablet bilgisayarı TouchSmart tm2'de işlemci güncellemesine gidiyor. Firma Intel Calpella platformunu temel alan ve ilk olarak Core i3 işlemci kullanan sisteme, Core i5 işlemci seçeneği de ekledi. Yapılan güncellemeyle birlikte artık dileyen kullanıcılar TouchSmart 2'yi, 1.2GHz'de çalışan düşük güç tüketimli Core i5-430UM işlemcisiyle satın alabilecek. 12.1-inç boyutunda ekrana sahip olan tablet bilgisayar, 8GB bellek ve 640GB'a kadar farklı sabit disk seçeneklerini de opsiyon listesinde barındırıyor.

Ekran kartı olarak DirectX 11 desteği sunan ve yüksek tanımlı video hızlandırma yeteneğine sahip olan ATi Mobility Radeon HD 5450'nin kullanıldığı tablet bilgisayarda çok formatlı kart okuyucusu, TrueVision entegre internet kamerası, Gigabit Ethernet, 802.11n WiFi ve 6 hücreli pil gibi detaylara yer veriliyor. Windows 7 işletim sistemiyle gelen TouchSmart tm2, yurt dışında 830 dolar seviyesinden başlayan satış fiyatlarıyla kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

|
    |

• Yüzbaşı
    682 Mesaj
    ben tx2697cl modelini kullanıyorum. herkese tavsiye ederim.
    |
    |
  • Binbaşı
    1135 Mesaj
    ucuz gibi
    |
    |
  • Yüzbaşı
    629 Mesaj
    dünyadaki tüm notebooklar tft kullanakta
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Instagram takipçi satın al
Radyo Dinle
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.