Şimdi Ara

HP TANKLI YAZICI KULLANALAR KULÜBÜ (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
216
Cevap
15
Favori
40.102
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

513 ile 515 arasındaki farkı biliyor musunuz?

• HP yetkilisinden farkını öğrendim

Renk farkının dışında sadece içinden çıkan siyah mürekkep sayısında fark varmış

513'de 1 tane 515'de 3 tane siyah mürekkep çıkıyormuş

• Arkadaşlar merhaba. HP Smart Tank modellerinde (513 veya 515) tıpkı Epson yazıcılarda olduğu gibi Pad (ped) resetleme olayı var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün HP Smart Tank 513 satın aldım. Bugün teslim edildi ve kurdum. 515 ile arasında iki fark bulunuyor. Birincisi kapak rengi, ikincisi ise 513'te 1 şişe siyah mürekkep, 515'te ise 3 şişe siyah mürekkep. Bunların dışında bir fark yok.

Yazıcıyı keşfetme aşamasındayım. İlerleyen zamanda sorusu olan olursa yardımcı olmaya çalışırım.

• Merhaba arkadaşlar hp smart tank 515 almayı düşünüyorum.Fotokopi ve tarayıcı özelliği lazım bana.Ancak şöyle bir sorun var ben haftada en fazla 20 sayfa çıktı alırım ve çoğu da siyah beyaz olcak bu durumda kartuşlar kurur mu?Benim gibi yoğun kullanmayacak birine all in one olan ve wifi olan bir urun tavsiye edebilir misiniz? Aslinda siyah beyaz lazer yazicilar benlik gibi duruyor ama onlarda da tarayici ve fotokopi yok.Eger seyrek kullanim sorun teskil etmeyecekse 515 almak istiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.vatanbilgisayar.com/hp-smart-tank-515-fotokopi-tarayici-wifi-murekkep-tankli-yazici.html

bunu alacagız ama aynı özelliklerde canon var yardımcı olabilcek varmıdır?

iş yerine fotokopi tarayıcı fatura cıktısı için kullanılcak

kartus dısardan dolum oluyor mu hp de

https://www.vatanbilgisayar.com/canon-pixma-e414-fotokopi-tarayici-yazici.html

https://www.vatanbilgisayar.com/canon-pixma-e4240-fotokopi-tarayici-wifi-tankli-yazici.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hakan.. -- 20 Şubat 2021; 15:22:1 >

• sauths S kullanıcısına yanıt

Şu turuncu aparattan istiyorum, nasıl bulabilirim acaba?

edit: ayrıca 515 modeli için X4E75A kodlu baskı kafasını almalısınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hazinyolcu -- 24 Şubat 2021; 2:52:20 >
  • hazinyolcu H kullanıcısına yanıt

Biraz zor bulursunuz hocam.

• HP 519 aldım bugün.Garantiyi uzatabiliyoruz diye bir yorum okumuştum sanki. Bilgisi olan var mı?

• Herkese merhaba bende 515 serisi düşünüyorum . ama öyle her hafta filan kullanmıyorum . belki ay da 7-8 kere çalıştırım belki arada 1 ay bile olur . Bu durumdan dolayı kartuşlar donarmı eski hp6400 serisi kullanıcısı olarak kartuşlar donuyordu yok buhara tut yok iğne ile uğraş vs . bunlar bana dert olur mu ? canım istediği zaman açıp çıktı almak istiyorum zaman buna engel olmama lı . bunlar sonucunda 515 serisi için kardeşim sen alma en az hafta 1 yada 2 haftada 1 çalıştırman lazım dermisiniz ? teşekkürler .

• Merhaba,515 tank aldım.Herhangi bir sorun yok.Fakat bir türlü laptopla kablosuz bağlantı kuramadım.Tarif edebilecek olan var mı?

• Merhaba , 515 in siyah baskı kafasını nereden bulabileceğimize dair bilgisi olan var mı ? Teşekkürler.

• Selam arkadaşlar,
    Hp Smart Tank 559 Plus yazıcımda ön 2 kapağı açınca baskı kafası ortaya gelmiyor, baskı kafasını ortaya almak için ne yapmalıyım?

• quote:

Orijinalden alıntı: gümüş_süvari

Merhaba,515 tank aldım.Herhangi bir sorun yok.Fakat bir türlü laptopla kablosuz bağlantı kuramadım.Tarif edebilecek olan var mı?

Hocam yazıcıyı modeme wps ile bağladınız mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Chronos_

Merhaba , 515 in siyah baskı kafasını nereden bulabileceğimize dair bilgisi olan var mı ? Teşekkürler.

Aliexpress de var.

• buelent111 B kullanıcısına yanıt

Evet ben de orada buldum sonra. Teşekkürler.

• Çift taraflı otomatik baskı yapan tanklı bir model varmı bildiğiniz.

• Sakın hp alarak hata yapmayın canon varken. 1 senede 4 kere servise gönderdim cihazı 5. Gönderimde kullanıcı hatası dediler!!!!!!
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.