Şimdi Ara

HP Şarj ışığı yanıyor ancak bilgisayar şarj olmuyor ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
9.033
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar direk konuya gireyim.Biraz önce bilgisayarımı açtım şarj aletinin ışığı yanmasına rağmen şarj olmuyor cihaz şu an bataryadan yiyor.Sebebi ne olabilir daha önce aynı durumu yaşayan varsa yardım edebilir mi ?

• Batarya ve fişi çıkar biraz bekle önce fişle açmayı dene olmazsa pili tak dene batarya şarj olmuyorsa yine batarya şarj bloğunda sorun olabilir yada güç kartında sıkıntı olabilir.Bu yazılımsal da olabilir gerekirse recovery yapın düzelmezse dediğim sorunlardan birisi baş göstermiş olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cengaver53 -- 3 Nisan 2013; 22:03:12 >
  • bilgisayar yeniyse bios ta bir sıkıntı olabilir.. bios güncellemesi varsa onu kur.. 1 yılı aşkın bir pc yse batarya ölmüş olabilir.. hp supporttaki hp pil denetim merkezinden bir kontrol ettir bakalım ne diyecek..
  • Bios güncelledim durum aynı.
    Bataryayı yeni değiştirdim sorun bataryamda değil.
    Edit : Başka bir şarj aleti ile denedim sorun şarj aletindeymiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ImJuNNy -- 4 Nisan 2013; 19:12:07 >
  • Aynı Durumu yaşadım Problemi anakartta bulup değiştiler ve düzeldi ama sorunlarım bitmedi sonunda lenovaya geçtim
  • konuyu tekrardan hortlatmak gibi olmasın ama ben de aynı sorunu yaşıyorum. benimki biraz daha farklı bilgisayar kapalıyken normal bir şekilde şarj alıyor ancak açıkken led ışığı yanıyor ama şarj almıyor. ekranın sağ altındaki batarya simgesinde de herhangi bir şarj aldığına dair belirti yok. lütfen biri yardımcı olsun vize döneminde servise göndermek istemiyorum pcyi :(
  • Aynı sorun bende de vardı, bataryayı söktüm kapanan PC açıldı sorunsuz 👍

Batarya da 500 TL napacagiz bakalım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.