Şimdi Ara

HP RYZEN 3 3200U, 256 SSD--- 1999 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
3
Favori
5.084
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • keşke verebilsem hocam, bütçem 2000 lira.
    laptopun fiyatı 120 lira artmış ama hala cazip duruyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aldın mi hocam laptopu. Bende almayı düşünüyorum fakat pil süresi hakkında bişey bulamadım

• tamam fiyat uygun ama 4gb ram mi kaldı allah aşkına yaaa... hangi yılda yaşıyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zaris -- 25 Kasım 2019; 3:57:13 >
  • Max 2000 lira bütçe varsa alınabilir ya da bütçeyi artırmak için bekleyin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zaris

tamam fiyat uygun ama 4gb ram mi kaldı allah aşkına yaaa... hangi yılda yaşıyoruz.
    Bak şimdi

4 GB ram ile ETS 2 yüksek grafikte 60+ FPS alıyorum daha ne olsun ?

LoL vs hiç bahsetmiyorum ...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dfk24

Bak şimdi

4 GB ram ile ETS 2 yüksek grafikte 60+ FPS alıyorum daha ne olsun ?

LoL vs hiç bahsetmiyorum ...

Alıntıları Göster
    hocam olay sırf fps hesabı değil ki windowsun kendisi bile kaç gb ram tüketiyor. 8gb altı sistem mi kaldı piyasada? 2000 lira belki az bir bütçe ama 8gb ciddi mana da sistemi rahatlatıyor. ben 4gb ramli sistem veya yeni üretim laptop görmemiştim yakın zamanda hiç ve buna şaşırdım açıkçası. tabii tercih meselesi

illaki idare edecektir 4gb de ama alınacaksa 8gb ram olmalı kesinlikle.
  • Zaris kullanıcısına yanıt
    bilgisayar alirken ram gibi 1 dakikada upgrade edilebilecek bir seyi pek dikkate almamak lazim.
    islemci yeni (3200u), ekran fhd. bu ikisi bile alinabilir kiliyor kaldi ki ek olarak ssd mevcut.

not: alacak arkadas forumda hp iade kodu satan kisiden kod alip oyle satin alsin. iadesiyle bicilmez kaftan olur.

• Bunu sipariş geçtim bakalım. Konu sahibi arkadaşın paylaştığı ürün 2200 olmus. Bunu almak daha mantıklı geldi

https://www.hepsiburada.com/hp-15-db1063nt-amd-ryzen-3-3200u-8gb-512gb-ssd-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-8ul43ea-p-HBV00000OSN0M?magaza=Teknorya

• tekin-71 kullanıcısına yanıt
    Hocam hayırlı olsun ama yinede şunada bir bakın sonradan aklınızda kalmasın diye atıyorum.
    https://www.hepsiburada.com/acer-aspire-3-a315-41g-amd-ryzen-5-3500u-8gb-256gb-ssd-radeon-530x-freedos-15-6-tasinabilir-bilgisayar-nx-gybey-007-p-HBV00000OLAWX?magaza=Hepsiburada
  • Compengineer06 kullanıcısına yanıt
    Sağol hocam. Bu cihazı gördüm incelemelere baktım fakat ekran gövde oranı cok kötü geldi gözüme almadım

rengi cok guzel gorundu

hp 360tl iade icin basvuru olusturmus muydunuz?

oburu su an 2000tl degil fakat +4gb ram ve +256gb ssd icin fazladan 400tl (su an icin 200tl) gayet makul.

gule gule kullanin

Evet hocam satın aldığınız ürün daha iyi o konuda kesinlikle , hayırlı olsun tekrardan.
  • laptopu alamadık 2200 lira olmuş. swift 3'te 2300 lira, ne yapicagimi şaşırdım. siz ne dersiniz arkadaşlar indirimin son günüymüş.

• Schtroumpf Grognon kullanıcısına yanıt
    Hayır hocam o ne ne oluyor tam olarak ?

laptop almadan once kayit aciyorsunuz eski bir hp laptop ile, aldiktan sonra urununuzu bildirip para iadesi aliyorsunuz.

forumda eski hp cihazlarin seri numarasini parayla satanlar vardi (20tl gibi), kendi cihaziniz yoksa onlardan alinan seri no ile hp'ye kayit olusturup yeni alinan cihazin faturasini tekrardan hp'ye bildirip parayi hesabiniza iade aliyorsunuz. faturada yeni cihazin seri no gozukmeli.

konu:
    https://forum.donanimhaber.com/eski-hp-si-olup-yeni-bir-hp-alacak-kullaniciya-480tl-ye-kadar-para-iadesi-kampanyasi--116696103

• qserqe23 Q kullanıcısına yanıt
    128 gb ssd 4 gb ram 14' ekran isini görürse al hocam

• Schtroumpf Grognon kullanıcısına yanıt
    Aradim kampanya yil sonuna kadar durmuş hocam.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.