Şimdi Ara

HP ProBook Kullanıcılar Kulübü (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
111
Cevap
3
Favori
10.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş

Sahibinden ya da n11'dwn bulunabilir belki pek anlamıyorum harddisk kasalarından. Buralarda da bulamazsanız şurayla https://www.artivearti.com/default.aspx iletişime geçin belki bunlarda vardır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AdnanAkıncı kullanıcısına yanıt

Hocam bana fullhd ips panel uzun yıllar götürecek bir işlemcisi olan ekranı 15 veya 14inç gpusu önemsiz bir notebook lazım. Öğretmen kardeşim için bakıyorum. Sanki en cazip seçenek sizin attığınız. Ne dersiniz? 8. nesil probook 650 g5 diye bir model de var. Tavsiyeniz ne olur

• Lord Melkor kullanıcısına yanıt

Tahminimce 600 serisi 400 serisinden daha iyi bir seri. Ama emin değilim tabi. Bir de diğer özelliklere de bakmak lazım. Cpu, gpu, yabancı sitelerde hakkında söylenenler vs. Her ikisi de iş görür sadece biraz detaylı araştırıp bütçenize göre karar vermeniz lazım.

• AdnanAkıncı kullanıcısına yanıt
    Birkaç mağaza gezdim vs. 450 g8 şartları tam sağlıyordu. 450 g8 aldım. Teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba 2020 Eylül ayında bu konuyu takip ederek bende hp probook almış bulunmaktayım. Ama bilgisayarın touchpad kısmında ne yazıkki sağ köşesinde sol kısma göre kalkma mevcut kullanan arkadaşlarda da böyle birşey var mıdır ? varsada nasıl bir yol izlemeliyim cihazın garantiside bitmiş durumda

HP ProBook Kullanıcılar Kulübü
  • Selam bende bir sorun yok hala taş gibi cihaz. Ben fare kullanıyorum gerçi kullanıma bağlı bozulan varmı bilemiyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ahmetcan_34 kullanıcısına yanıt
    merhaba, probook serisi alacağım. Pil durumu nasıl? normla kullanımda kaç saat gidiyor?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Fırat6 kullanıcısına yanıt

Sorunun muhatabı ben olmasam da cevaplayayım müsaadenizle.

Bu serinin pilleri iyi sayılır. Bunun haricindeki her şeyse alacağınız cihazın sıfır olmasına, cpu-gpu özelliklerine, ne kadar prizde kullanacağınıza bağlı. Ne kadar yüksek performans sunarsa pille kullanıldığında da pili o kadar yoracak demektir. Bu da, uzun vadede pilde kullanım süresinin azalması demek. Mac ekosistemi de işinizi görecekse yeni m işlemcili bir macbook daha iyi olur pili önceliyorsanız. Bunun haricindeki dizüstü bilgisayarlar da pil konusunda iddialı değiller. En pahalıları bile sınıfta kalıyor pil konusunda.

• the_avengers T kullanıcısına yanıt

Üzerinde parmağınızı gezdirirken yahut sağ tık yaparken sorun çıkmıyorsa çok önemli bir sorun değilmiş gibi gözüküyor. Geçen temizlemek için pili ve touchpadi de çıkarmıştım. İlk defa yaptım bu arada sorun çıkmadı bende. Vidaları gevşemiş olabilir. Çıkarıp tekrar sıkmak emin olmamakla birlikte düzeltebilir. Zaten HP'nin Youtube'ta kendi videoları var. Modelinizi aratıp nasıl açıldığını görebilirsiniz. Ama herhangi bir sorun çıkarmıyorsa ve böyle bir sökme işleminden de çekiniyorsanız hiç bulaşmamak daha iyi olabilir sizin için. Yanlışlıkla kablolara hasar verebilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.