Şimdi Ara

HP Paviloon 15 i olanlar gelsin bişey sorucam.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
151
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar , 2014 yılında aldığım hp pavilion 15/8GB Ram/GT740m li notebookumda ilginç bir sorun var ve kronik bu sanırsam geçen sene hp pavilion alan arkadaşımdada aynısını gördüm , sorun şu diyelim oyun oynuyorum birden ekran donuyor ve dıııttttt diye bir kasılma sesi geliyor , saatlerce bekledim yine düzelmiyor ancak power tuşuna basılı tutuyorum öyle düzeliyor eskiden ayda 1 olurdu şimdi çok olmaya başladı bu sorun düzelirmi yoksa kronik olduğu için böyle kalacakmı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Kardeşim arada bi içini aç temizle fanları anakartı ram ve işlemcinin tozunu al kompresörle veya temizleme aparatlarıyla. Arada bir termal macunu değiştir. Bunları yaptıktan sonra dene birde. Hala düzelmez ise yenisini al :) Kampanya bitmeden
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrBowTie

Kardeşim arada bi içini aç temizle fanları anakartı ram ve işlemcinin tozunu al kompresörle veya temizleme aparatlarıyla. Arada bir termal macunu değiştir. Bunları yaptıktan sonra dene birde. Hala düzelmez ise yenisini al :) Kampanya bitmeden

onla alakası yok hocam kronik bu sorun netten çok yazan var bu durumla ilgili :D hp almam bidaha msi alıcam sonraki seferde
  • Beels kullanıcısına yanıt
    İmzamdaki HP laptopu 10 gün önce aldım. Geçen gün 4 saat oyun oynadım ama en ufak oyundan atma kasma olmadı. Isınmada olmadı diyewbilirim. Olan ısınma normal değerlerde, msı dada var asustada. Ürün zaten çift fanlı ve GTX960 4GB GDRR5 var
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrBowTie

İmzamdaki HP laptopu 10 gün önce aldım. Geçen gün 4 saat oyun oynadım ama en ufak oyundan atma kasma olmadı. Isınmada olmadı diyewbilirim. Olan ısınma normal değerlerde, msı dada var asustada. Ürün zaten çift fanlı ve GTX960 4GB GDRR5 var

Zaten sizdeki model sağlam bir notebook , benimki 2014 yılındaki notebook ve tek fanlı, ama ısınmadan dolayı kitlenmiyor , mesela şuan bu yazıyı yazarken bile olabilir bu durum o yüzden ısınmadan değil , dııııttttt diye bir ses gelip ekran donuyor ve powerla kapatıp açmam gerekiyor , biostamı sorun var , anakarttamı anlamadım 2014 HP modellerinin çoğunda bu olay var.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.