Şimdi Ara

HP PAVILLION DV9000-9500-9600-9700-6000-6500-6600-6700-2000-2500-2600-2700 KULLANANLAR DERNEĞİ :)

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
12.546
Cevap
24
Favori
1.048.561
Tıklama
Tüm Forumlar >> Taşınabilir Bilgisayarlar >> Notebook - Ultrabook >> Hp - Compaq >> HP PAVILLION DV9000-9500-9600-9700-6000-6500-6600-6700-2000-2500-2600-2700 KULLANANLAR DERNEĞİ :)
Giriş
    831 Mesaj
    Pavilion 6143'ümü wireles,ekran kartı,fan sesi,aşırı ısınma vb. arızalarında almış olduğum teknosa bayisine onarım merkezine teslim ettim içimdende bol bol umarım 1 ayda gelmezde parasının geri aılrım diye dua ettim.Maalesef 1 hafta tamir edilerek geri gönderdiler.HEmde yolda geçen sürelerde içinde olarak.
    Lanet olsun içimdeki hp sevgisine.
    |
    |
    17 Mesaj
    merhaba arkadaşlar bnde aranıza katıldım :) şöyle bi sorunum var. hp pavilion dv6500 var. 5.1 ses sistemi bağlıyorum fakat realtek hd audio yöneticinide seçili olan stereo ayarını değiştirip 5art1 e alamıyorum.bu arada 2gün önce servisten aldım bilgisayarı dvd ve hoparlör şikayetiyle vermiştm hala dvm ediyo ilginç:) Ses için yardım edebilirmsnz?
    |
    |
    ben pc ye format attım vistaydı xp yükledim ama pc yi alırken çekan cdlerden hiçbiri olmadığı için blutooth ekran kartı parmakizi ile tanınma filan internetten indirdiğim driverler yüklenmiye yardımcı olursanız çok sevinirim
    |
    |
    slm arkadaşlar.biraz araştırdım ama yinede tam bir bilgiye ulaşamadım.ben 6196EA kullanıyorum.bilgisayarıma vista yükledim.kamera ve Quickplay sorunlarını forumdaki bilgilerle hallettim ancak uzaktan kumandayı (kumandada bir arıza yok) kullanamıyorum.bununla ilgili bir ayar veya driver varsa yardımcı olurmusunuz.şimdiden teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ikspi1907 -- 10 Mayıs 2008; 23:15:16 >
    |
    |

Orjinalden alıntı: kemal_raul

ben pc ye format attım vistaydı xp yükledim ama pc yi alırken çekan cdlerden hiçbiri olmadığı için blutooth ekran kartı parmakizi ile tanınma filan internetten indirdiğim driverler yüklenmiye yardımcı olursanız çok sevinirim

arkdaşlar lütfen acil çok acil hemde
    |
    |

Orjinalden alıntı: k700

ARKADAŞLAR ACİL YARDIMA İHTİYACIM VAR PAVİLLİON 6189 KULLANI7YORUM WİREELESS ÇALIŞMIYO ARADA Bİ GELİYO AÇINCA AMA ÇOĞU ZAMAN ÇALIŞMIYO İCONU BİLE ÇIKMIYO NE YAPMAM GEREKİYO SİZDEDE OLDUMU AYNI SORUN BİLGİ VERİRSENİZ SEVİNİRİM....

Vakit kaybetmeden servise vermekten başka çaren yok, tipik pavilion sorunlarından biri ya anakartın değişir yada 30iş günün dolar yeni ürün verirler bana yenisini verdiler..
    |
    |

Manisa Batıkışla / 1'inci P. Eğt. Tug. K.lığı
    28. Mknz Tümeni / 3. K/M T. Taburu 1. Batarya Ulukışla Gazimagosa Kıbrıs

Toshiba Satellite L850-1R8
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    arklar diğer forumlardan sürücüleri bulup yükledim ancak;
    1-ekran kartı donanım ile uyumsuz diyo

2-şu parmak izi ile pc yi açma olayını yapamadım

3-pc de install ekranları ve msdos gibi bazı pencereler kendiliğinden kapanıyor

cevaplarsanız teşekkur ederim
    |
    |
    |
    |
    dv 6362 ea modelinde olan makinanim web camini acinca karsi taraftan beni gormuyolar :( cok koyu diyo herkez
    sizdede ayni problem varmi
    |
    |
    Bir yakınım Toshiba Satelite almış alet DualCore T2330, diğer bir tanıdığım da Toshiba Satelite Core2Duo T7200 (modellerini bilmiyorum onların) almış.
    Tüm sesli cihazları, pencereleri kapattım. Sessiz bir ortam sağladım. Benimkindeki gibi ses duyamayınca kulağımı dayadım iyice dinledim. Ama dinlenecek bir şey yoktu ki. Fanlar çalışmazken hiçbir fısırtı dahi yok.
    Fiyatları da DualCore olan 800 YTL, Core2Duo olan da 1600 YTL.
    Ben tam 2.045 YTL verdim. Memnun olamadım.
    |
    |

|
    |
    arkadaşlar bir yıldır hp dv6146ea kullanıyorum. pille çalışırken tiyy diye iğrenç bir ses geliyor.bugün canıma tak etti artık. bilgisayarı servise götürsem fatura iadesi alabilir miyim acaba. artık hp pavilion kullanmak istemiyorum.
    |
    |
    |
    |

1. http://www.laptopvideo2go.com/forum/index.php?showforum=93 kendi işletim sisteminize göre sürücünün sayfasına girin, sürücüyü indirin, inf dosyasını indirin, sürücüyü bir klasöre açın, inf dosyasını sürücünün içindekiyle değiştirin ve kurun.

2. windowsun login ekranındayken parmağınızı dokundurun, daha önceden tanıtmışsanız zaten sizi tanıyacak ve parmak iziyle oturum açma oluşturma sihirbazına yönlendirecektir.

3. install ekranları ve msdos pencereleri işleri bittiğinde kendiliğinden kapanabilir. yok eğer işlerini yapmadan kapanıyorlarsa hangi programların kapandığını belirtin, belki işletim sisteminize uyumlu değillerdir.
    |
    |

• Çavuş
    60 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: ikspi1907

slm arkadaşlar.biraz araştırdım ama yinede tam bir bilgiye ulaşamadım.ben 6196EA kullanıyorum.bilgisayarıma vista yükledim.kamera ve Quickplay sorunlarını forumdaki bilgilerle hallettim ancak uzaktan kumandayı (kumandada bir arıza yok) kullanamıyorum.bununla ilgili bir ayar veya driver varsa yardımcı olurmusunuz.şimdiden teşekkürler

arkadaşlar koca forumda bir cevap verecek yok mu ya
    |
    |

quote:

arkadaşlar koca forumda bir cevap verecek yok mu ya

Arkadaş bilmiyorum denedin mi ama...

www.hp.com adresinden

Quick Lunch Buttons (Dokunmatik Tuşlar)

http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/softwareDownloadIndex?softwareitem=ob-57820-1&lc=tr&cc=tr&dlc=tr&product=3280057&os=228&lang=tr

Quick Play Boot

http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/softwareDownloadIndex?softwareitem=ob-46803-1&lc=tr&cc=tr&dlc=tr&product=3280057&os=228&lang=tr

WebCam Sürücüsü

http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/softwareDownloadIndex?softwareitem=ob-42488-1&lc=tr&cc=tr&dlc=tr&product=3280057&os=228&lang=tr

WEBCAM

WebCam VGA ise

http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/softwareDownloadIndex?softwareitem=ob-48409-1&lc=tr&cc=tr&dlc=tr&product=3280057&os=228&lang=tr

WebCam 1.3 MP ise

http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/softwareDownloadIndex?softwareitem=ob-48406-1&lc=tr&cc=tr&dlc=tr&product=3280057&os=228&lang=tr

Kumanda hakkında bir bilgi bulamadım. Yardımcı olduysam ne mutlu...
    |
    |

• Çavuş
    60 Mesaj
    ilgilendiğin için tşk berkhans.recovery yapıp xp media center a çevirdim sistemi.quickplay çalıştı ama kumanda yine çalışmadı.hp ye mail attım gelen cvp aynen şöyle....
    Bilgisayarınızı ilkaldığınızda kullandığınız bazı özellikleri farklı işletim sistemi kurduğunuzda bazı özellikler ve programlar çalışamayabilir. Quickplay özelliği bilgisayarınızın kendi üzerinde geldiği işletim sistemine ait bir özelliktir. Sonradan alınan işletim sistemleri için bu özellik çalışmayabilir.

Quickplay ozelligi yanlizca orjinal sistemle calisabilmektedir.QuickPlay ozelliginin urununuzde calismamasinin sebebi farkli bir isletim sistemi yuklenmesinden kaynaklanmaktadir.QuickPlay bonus bir yazilimdir va yanlizca fabrika cikis sistemde calisabilmektedir.Kumanda yanlızca quickplay özelliğinde çalışmaktadır.

uyuz oldum valla.bozulsada para iadesi alsam ya:D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ikspi1907 -- 12 Mayıs 2008; 22:28:06 >
    |
    |

Orjinalden alıntı: GkhnFB

arkadaşlar selam dv5000 bilgisayarımın onarım süresi aştığı için değişim yada para hakkım doğmuştu

bayanın sorusuna yeni bilgisayar dedim.Para iadesi desem benim faturamı isteyeceklermiydi?eğer fatura tutarını iade ederlerse ben zararlı çıkardım çünkü ben dv5000 ni alırken eski notebook vermiştim 500 ytl karşılı toplamda dv5000 1500 ytl ye mal olmuştu fatura değeri nakit ödediğim para karşılığı olacağından doğal olarak 1000 ytl olarak kesildi,verecekleri notebook 2000 lira o yüzden bende dv6770et yi kabul ettim

mantıklı değilmi?

işte gelecek bilgisayarım
    http://h10010.www1.hp.com/wwpc/tr/tr/ho/WF06b/1090731-4511061-4511063-4511063-4511063-81140137-81663615.html#null

Bu bilgisayarı temin edemiyolarmış bende dv6760et yi istedim makinanın kralı geliyor inşallah

http://h10010.www1.hp.com/wwpc/tr/tr/ho/WF06b/1090731-4511061-4511063-4511063-4511063-81140137-81605484.html
    |
    |

PSN ID: FernandoTorresTR
    DH Since:2004

• Yarbay
    4940 Mesaj
    arkadaşlar f11 kullanarak kurtarma yaptım görünüşte hiç program yok ama hdd ye baktığımda 60 gb dolu program files'a bakıyorum 10 gb windows 4 gb sizce nedeni nedir nasıl çözebilirim ?
    |
    |

Orjinalden alıntı: ceycey11

arkadaşlar f11 kullanarak kurtarma yaptım görünüşte hiç program yok ama hdd ye baktığımda 60 gb dolu program files'a bakıyorum 10 gb windows 4 gb sizce nedeni nedir nasıl çözebilirim ?

eski işletim sistemini tamamen silmeden kurtarma yapmış olabillirsin.eski dosyalarının üstüne sadece işletim sistemini kurtarıp yeni işletim sistemi kurmuş olabilirsin.yeniden bir kurtarma yapmayı deneyebilirisin fakat bu sefer dikkatlice oku karşına gelen ekranları.yazılım seni yönlendirecektir.
    |
    |
kolayoto.com
Media Sözlük
emek server
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,484
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.