Şimdi Ara

HP PAVILION POWER KULLANICI KULÜBÜ (YENİ SERİ) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
835
Cevap
18
Favori
51.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sebebini bilmiyorum ama her cihaz aynı isilarda değil. 80 derece oyun sırasında kabul edilebilen normal bir isi. Yeni omen ısınıyor diyen de var, çok güzel diyen de. Eski 2.kasa yani beğenmediğiniz pavilion serisi daha serindi. Hatta oldukça serin piyasadakilere göre. Bir tek acer vx ve nitro 5 o cihazdan iyi. Hp ve acer iyi işler çıkarıyor. Özellikle 17 inç omen ile 17 pavilion en iyi aletler ama o kadar para yok bende.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi expressimo -- 29 Eylül 2017; 22:35:9 >
  • Yani tavsiye ediyormusunuz
  • hedefkoütıp H kullanıcısına yanıt
    Evet tavsiye ederim,sıcaklık pişman edecek kadar abartılı değil.Isınma sorunu yok,sadece diğer modellere göre biraz daha sıcak.Bu fiyatlara alacağınız en iyi cihazlardan birisi.
  • hayırlı olsun bende aldım aynısından HP GAMING NB 15-CB005NT fakat cs-go , payday2 , dota2 (dota2 ilk önce mavi ekran vermedi driver günceledim buda mavi ekran vermeye başladı) gibi oyunları açarken oyunun menü ekranlarına kadar gelip hemen mavi ekran veriyor . Yazılımsam bi sorunmudur anlamadım iade etmeyi düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: yyyemre

hayırlı olsun bende aldım aynısından HP GAMING NB 15-CB005NT fakat cs-go , payday2 , dota2 (dota2 ilk önce mavi ekran vermedi driver günceledim buda mavi ekran vermeye başladı) gibi oyunları açarken oyunun menü ekranlarına kadar gelip hemen mavi ekran veriyor . Yazılımsam bi sorunmudur anlamadım iade etmeyi düşünüyorum

Windows 10'un Oyun VR ayarı mı ne var, oyuna girince onu gösteriyor. Kapatmak için şunu yapın diye bir pencere açılıyor. Onu kapatınca mavi ekran almadım ben, o çıkarken bir kere mavi ekran aldım.
  • yyyemre Y kullanıcısına yanıt
    Hocam bende cihazı almayı düşünüyorum da nasıl memnun musunuz
    böyle bir sorunla karşılaşmadım,donanımsal bir sorun değil bu dediğiniz yazılımsal %90 mavi ekran geldiğindeki kodu arattınız mı nette?
  • Bilgisayarda sesin 1-2 saniye sonradan başlama olayı var, daha önce @melihgezer de bahsetmişti. Youtube'da video açtığımda olmaya başladı bende de, daha önce yoktu. Çok büyütülecek bir sorun değil belki ama yine de bilinmesi gereken bir durum.
    Windows 17.03 mü var üstünde? 1607 yapın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: steven_stiffler

Bilgisayarda sesin 1-2 saniye sonradan başlama olayı var, daha önce @melihgezer de bahsetmişti. Youtube'da video açtığımda olmaya başladı bende de, daha önce yoktu. Çok büyütülecek bir sorun değil belki ama yine de bilinmesi gereken bir durum.

B&O uygulamasını kaldırınca düzeliyor ama kaldırınca da sıkıntı.Sadece realtek uygulamasını kullanmaya çalıştım çözemedim o işi.
  • hp-pavilion-15-cb009nt almayı düşünüyorum. Kasa sizin model ile aynı.
    Kasa için aleminyum plastik karışık yazılmış ilk sayfada.
    Daha net bilgi verebilir misiniz?
    Asus N580VD ile cb009nt arasında kaldım. Asus tamamen aleminyum kasaya sahip.
    HP dayanıklılık olarak asusdan aşağı kalır mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: abars

hp-pavilion-15-cb009nt almayı düşünüyorum. Kasa sizin model ile aynı.
    Kasa için aleminyum plastik karışık yazılmış ilk sayfada.
    Daha net bilgi verebilir misiniz?
    Asus N580VD ile cb009nt arasında kaldım. Asus tamamen aleminyum kasaya sahip.
    HP dayanıklılık olarak asusdan aşağı kalır mı?

Kasa kalitesi gerçekten güzel.Alüminyum plastik alaşımlı evet,hissiyatı kesinlikle alüminyum...Asus ile bu cihazı aşağı yukarı karşılaştırmanız için iki tane video attım bunları inceleyin.Sanırım asus cihazda da fanlar gizlenmiş,bu bana aşırı geldi ve ısı değerleri videoda daha yüksek gibi duruyor.Yine de iki videoyu incelerseniz kafanızda şekillenir.Ben alacak olsam HP alırdım,Asus ekran kalitesi olarak vasat,bu cihazda da ips panel yok galiba.Kasa kalitesi Asus çok daha iyi ayrıca ses sistemi olarak Harman Kardon gerçekten daha güzel,HP laptoplardaki Bang Olufsen den bir tık daha kaliteli ses alırsın.Fakat performans olarak HP daha önce basıyor.

https://www.youtube.com/watch?v=JodAxw7P3FQ

https://www.youtube.com/watch?v=5-8moJh8OeI

• abars kullanıcısına yanıt
    Asus alın. Macbookpro tadında . Hp nin bu modeli ile kıyasla 2 gömlek yukarıda.
  • Creators update nasıl,iyi mi ?
  • expressimo kullanıcısına yanıt
    HP 7 saatlik batarya süresi ve ucuz olmasıyla ağır basiyor. Eski hp laptop bulabilirsem hp almaya karar verdim.

Yorumlar için teşekkürler
  • abars kullanıcısına yanıt
    Batarya ömrü cidden çok iyi.1-2 saatlik orta ışık ayarında full hd netflix izliyorum şarj %10 15 anca gidiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: expressimo

Creators update nasıl,iyi mi ?

Hiç takip etmedim güncellemeyi daha verilmedi sanırım güncelleme?
  • 1703. Paint 3d var mı bilgisayarınızda ?
  • expressimo kullanıcısına yanıt
    Evet hocam var.
  • Peki nasıl? Akıcı mı ? 1607 var bende ve korkuyorum güncellemeye. Ayrıca önyüklü mü geldi yoksa sonradan mı? Ön yüklü değilse kurulumu update ten mi yaptınız yoksa iso olarak mı ?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.