Şimdi Ara

HP PAVILION GAMING15-BC017NT CORE İ7 6700HQ 2.6GHZ-16GB-1TBHDD-15.6'-GTX960M- (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
699
Cevap
13
Favori
48.073
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çok teşekkür ederim bilgilendirmeniz için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3. senesinde benimde batarya şişti. profilo awm'deki yetkili servisten 600 liraya orijinal batarya siparişi verdik hadi hayırlısı
  • Fakehero kullanıcısına yanıt
    Nasıl anladınız peki ? Bir de kaç taksit ?
  • expressimo kullanıcısına yanıt
    ben ssd takarken (3-4 ay önce) bir dikkatimi çekmişti bataryadaki şişlik, fakat bataryanın böyle tombul olduğunu düşünmüştüm. Fakat 1 hafta önce bilgisayarı silerken touchpad ve klavyedeki eğilmeyi fark ettim. zaten şarj tutmuyordu ama prize bağlı kullandığım için sıkıntı değildi benim için ama patlamasından korktuğum için taksitsiz peşin satın aldım.

taksit yapıyorlar mı bilmiyorum.

edit:düzeltme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fakehero -- 12 Temmuz 2019; 14:15:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fakehero

ben ssd takarken (3-4 ay önce) bir dikkatimi çekmişti bataryadaki şişlik, fakat bataryanın böyle tombul olduğunu düşünmüştüm. Fakat 1 hafta önce bilgisayarı silerken touchpad ve klavyedeki eğilmeyi fark ettim. zaten şarj tutmuyordu ama prize bağlı kullandığım için sıkıntı değildi benim için ama patlamasından korktuğum için taksitsiz peşin satın aldım.

taksit yapıyorlar mı bilmiyorum.

edit:düzeltme
    Eğilme derken ?

• expressimo kullanıcısına yanıt
    eğilme biraz yanlış bir terim oldu genişleyip şişti diyelim çerçeve, ama pili sökünce eski haline döndü tabi çerçeve. sökmeseydim fotoğraf atardım çerçevenin görünüşünü
  •  HP PAVILION GAMING15-BC017NT CORE İ7 6700HQ 2.6GHZ-16GB-1TBHDD-15.6'-GTX960M- HP PAVILION GAMING15-BC017NT CORE İ7 6700HQ 2.6GHZ-16GB-1TBHDD-15.6'-GTX960M-

yeni batarya elime ulaştı. eskisi ile sıfırı arasındaki farkı görmeniz için paylaşıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fakehero

yeni batarya elime ulaştı. eskisi ile sıfırı arasındaki farkı görmeniz için paylaşıyorum.
    Bu batarya kac yilda bir degisecek o zaman ?

• insaatmüh. İ kullanıcısına yanıt
    açıkçası aşırı bir şişme olmasaydı ben bataryayı değiştirmezdim (son zamanlarda bataryanın dayanım süresi azalmıştı). benim bu hale gelmesi 3 sene aldı. Bunun en büyük sebebi bence, uzun süre boyunca oyun oynadığım için elimin altında kalan batarya kısmının ısınması sebebiyle oluştuğunu düşünüyorum. Zaten resimden de anlaşılıyor 3 hücrenin şişme miktarı aynı değil. elimin altında kalan 2 hücre daha fazla şişmiş.
  • Fakehero kullanıcısına yanıt
    600 TL fahiş bir rakam ben bataryasız kullanmaya devam edecegim bu neymiş böyle
  • Arkadaşlar dün PC açık kalmış pili bitmiş şimdi şarj kablosunu takıyorum fakat pil şarj olmuyor diyor sürekli. Çıkardım taktım falan fayda etmedi. Bir çözümü var mı ? Garanti'nin bitmesine 18 gün kalmış.

• Batarya hiç bir şekilde sarj olmuyor. HP'nin test programları ile deneme yaptığımda test süresince doluyor yazıyor daha sonra tekrardan dolmuyor yazıyor. Test sonucunda pilin hemen değiştirilmesi gerektiğini yazıyor.

Adaptörü çıkarıp tekrardan taktım, ara kablo olmadan falan taktım nafile tepki yok malesef.

PC'de oyun bile oynamıyordum günlük işler için kullanıyorduk durduğu yerde bataryası gitti.

Yarın müşteri hizmetlerini arayacağım garantinin bitmesine 17 gün kaldı inşallah bir sorun çıkarmazlar.
  • Arkadaslar bu laptop m2 sata ssd mi yoksa m2 mvme ssd mi yoksa ikisini de mi destekliyor? Tesekkurler.

• Arkadaşlar merhaba, Herhangi bir sebeple ürünü atıl olan veya parça niyetine satan var mı aramızda?
    Anakart çipleri yanmış , garanti de yok, anakart lazım :/
  • arkadaşlar anlam veremediğim şekilde tam ekran video izlerken ara ara internet bağlantım kopuyor. wifi bağlı gözüküyor ama internet bağlantısı yok diyor. tekrardan bağlantıyı koparıp bağlandığımda her şey düzeliyor. bu wifi kartından dolayı mı yapıyor başına gelen var mı?
  • Josepth kullanıcısına yanıt
    Sanırsam evet. Ama asıl sebep yeni windows sürümleri. 1803 den sonrasında oluyor
  • Arkadaşlar pc çalışırken birden güç kesildi. Anakartı yandı sanırım. Bundan sonra tövbe bir daha HP.
    Cok üzüldüm. Batarya olaylarını görüncede cok korktum açıkçası. Bende öyle bisey olmadi. 3 seneyi geçti alalı. Ssd takmak istiyodum ama sanırım hic o işe girismicem sizlerdeki problemi gorunce. Gidebildigi kadar gitsin.

Çok geçmiş olsun hocam, benimde pil şiştiği için çöpe attım, birkaç aydır prize bağlı kullanıyorum.1-2 kere elektrik kesildi, iyi ki yanmadı benimkide, siz söyleyince bende korktum şimdi :(
  • bugrayeyer kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam , anakart ve işlemci ayakları yanmış sanırım servis 2700 TL ücret cikardi.

Yeni PC bakıyoruz şuan bir daha. 1 ay önce garantiden bataryayi değiştirdim nasip iste garanti bitti anakart gumledi
    Benzer özellikteki pcler şuan 6 7 bin TL civarlarında çok sıkıntı oldu.

• 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.