Şimdi Ara

HP PAVILION GAMING 15 SERİSİ ANA KONU (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
733
Cevap
35
Favori
39.291
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bazen pc donuyor görev yöneticisine falan da giremiyorum kısaca hiç bir şey yapamıyorum.düğmeden kapatıp tekrar açıyorum anca öyle oluyor.Başka bu sorunu yaşayan var mı? ec0006nt modeli

• En sağda bulunan menteşeyi elimle yerinden ayırabiliyorum.Kapağı aç kapa yaparken bazen takılıyor yada bir şey sıyırıyor gibi bir ses oluyor sizdede böyle mi durum var mı ?

• Menteşeyi çıkarmayı hiç denemedim. Ama benimkinde de açıp kapatırken bir direnç kuvveti oluyor. Biraz sıkı yapmışlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar. DK0005NT modeli var bende. İlk aldığımda her şey mükemmel iken BIOS güncellemesi sonları oyun oynayamaz hale geldim. Oyunlarda geç yüklenme ve texture'ların geç yüklenmesi gibi sıkıntılar ile karşılaşıyorum. Bu sıkıntı BIOS'u F.40'a güncellediğimden beri var. F.41'e güncelledim yine aynı. Başına gelen var mı acaba? BIOS'u eski sürüme getiremiyorum HP kilitlediği için.

• gzbksnn kullanıcısına yanıt

format atmadan önce bios ayarlarından ssd'yi ahci moda alabilirsiniz

• Arkadaşlar selamlar. Ben de 15-ec1000nt aldım. Cihazdan genel olarak memnunum. Fakat touchpad kısmında bir boşluk var gibi ve bir tür titreşim sesine benzer ses geliyor. Touchpad kullanırken ve tıklayınca da geliyor. Etrafımda başka kimsede olmadığı için karşılaştıramadım. Yardımcı olursanız sevinirim.

• Arkadaslar selam herkese,

Yeni bir laptop alacagim. Su modeli onerir misiniz? veya diger ureticilerin muadili daha iyi dediginiz urunleri var mi?

https://www.x-kom.pl/p/605414-notebook-laptop-156-hp-pavilion-gaming-ryzen-7-32gb-5121tb-gtx1660ti.html

Ryzen 7 4800H, gtx 1660Ti Max-Q, 32 gb ram, 512gb ssd + 1 gb hdd.

Fiyati da yaklasik 10-11bin tl'ye denk gelecek sanirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AC DC -- 13 Nisan 2021; 18:22:35 >
  • AC DC A kullanıcısına yanıt

Ana amaç oyunsa RTX kartlı modellere yönelmeniz daha mantıklı hocam.

• Hugh Jackman kullanıcısına yanıt

Keşke benimkide 1660 ti lı model olsaymış gördüğüm kadarı ile çok fark var 1650 ile.

gtx 1650 4GB Gddr5

gtx 1660 ti 6GB Gddr6

Tabi şükür yetiyor şuan 1650. Ama sınırda olduğumu hissediyorum.

• DARKKNIGHT54 kullanıcısına yanıt

Fark çok hocam. Ama fiyat farkı da çoktu zamanında, 3550h,1650,16,256+1TB bu kombinasyonu ben 4800 civarına almışken 1660ti modeller 8bin civarındaydı.

Haklısın ozamn öyleydi sen deyince hatırladım bende :)

• quote:

Orijinalden alıntı: chaos24

Arkadaşlar selamlar. Ben de 15-ec1000nt aldım. Cihazdan genel olarak memnunum. Fakat touchpad kısmında bir boşluk var gibi ve bir tür titreşim sesine benzer ses geliyor. Touchpad kullanırken ve tıklayınca da geliyor. Etrafımda başka kimsede olmadığı için karşılaştıramadım. Yardımcı olursanız sevinirim.

Arkadaşlar bir yorum alabilirsem sevinirim. Servise boşa vermeyelim makinayı.

• chaos24 kullanıcısına yanıt

Bende böyle bir sorun yok hocam. Videoya alma şansınız var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Hugh Jackman

Bende böyle bir sorun yok hocam. Videoya alma şansınız var mı?

Kendi bilgisayarımı kontrol ettim, kayıtta sesin geldiği nokta sizin de takdir edeceğiniz gibi belki de kasanın en esnek/hafif bölgesi. Bende de ses ve hissiyatta değişim var oraya bastırınca ama sizin gibi adını koyabileceğim kadar net değil hocam. Takıntılıysanız/çok rahatsız ediyorsa gönderin, ben takılmazdım.

Teşekkürler hocam. Şöyle ki bazen yazı yazarken dahi ses geliyor. Klavyenin alt taraflarına doğru basınca. Dediğiniz gibi videodan zor. İki makinayı yanyana getirip denemem lazım benim.

Hocam hp türkiye ile durumu paylaşmıştım. Onlar da yurdışı ile paylaşmışlar. Bugün aradılar. Servise davet ettiler yollayacağım bakalım.

İyi yaptınız hocam. Umarım kısa & ağrısız süreç olur.

• 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.