Şimdi Ara

HP PAVILION GAMING 15 SERİSİ ANA KONU (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
733
Cevap
35
Favori
39.295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

İyi fiyat, güle güle kullanın hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ysf1808 Y kullanıcısına yanıt
    O fiyata aldıysan biraz pahali. Şu linkdeki daha iyi 9 binin altına düşmüştü fiyatı geçen.
    https://www.amazon.com.tr/dp/B08PG4ZJ4D/ref=cm_sw_r_cp_apa_i_fR.dGb2BGWT9J?_encoding=UTF8&psc=1
  • anladım iptal etsem mi ki.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bilal1414

Herhalde bunu alacağım istediğim her özellik var.

https://www.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/monster-tulpar-t7-v20-2-i7-10750h-16gb-250gb-6gb-rtx2060-17-3-144hz-full-hd-ips-freedos_pdp_551534472

Geldiğinde dikkatli incele hocam 1 adet ölü piksel çıktı. Siyah renkte kırmızı nokta olarak belirgindi. Siyah üstünde ve ortada olmasa iade etmezdim. Bakalım 10600 e düştü 1 tane daha aldım bunda çıkmaz inşallah herhangi bir problem.

Sizin aldığıniz sanırım ekranı 60 Hz ben olsam iptal ederdim.
  • salih_2828 kullanıcısına yanıt
    Eyvallah sağolasın.
  • hocam bana pc ürünü için yardımcı olurmusunuz.bu ürünü iptal ettim.

Forumda indirim fırsatları paylaşıyorlar onları takip edin.
  • teşekkürler çok sağolun bencede indirimden daha iyisini alırız inş

• @DARKKNIGHT54 dostum ben de aynı modeli kullanıyorum sıvı teması oldu garantiyi aradım aynı senin gibi benden de 1300 tl istediler klavyeni nerede değiştirdin ben adanadayım eğer ters bir şehirdeyse numarasını özelden atabilir misin? bu modelin klavyesini bulmak çok zor sanırım 3 4 yere sordum kimseden ses çıkmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi izleyici1 -- 30 Ocak 2021; 0:15:30 >
  • Merhaba. HP Pavilion Gaming 15 serisi laptop kullanıyorum 2 sene önce aldım garantimin bitmesine 2 ay gibi bir süre kaldı. Pil sağlığım %83. Servise versem pilini değiştirmek için garanti karşılar mı ?

Yabancı destek hattında karşılanmadığını okudum. Galiba pil garantiye girmiyormuş doğru mudur ?

• pilin garanti dışı olduğunu okudum bir yerde (olağan dışı durumlar hariç). olağan şartlarda 2 yılda %17 sağlık kaybı beklenen bir şey, pil garantiye girse bile sizinkinin garantilik bir durumu yok. (yanlışsam düzeltin. ilk cümledeki bilgiyi sanırım kullanma kılavuzunda okudum, tam hatırlamıyorum)

• bu arada amd işlemcili olanlara benim yeni farkettiğim bir BIOS güncelleme gelmiş f12 sürüm.

https://support.hp.com/tr-tr/drivers/selfservice/hp-pavilion-gaming-15-ec0000-laptop-pc-series/29322788

güncelleyen oldu mu acaba? sıkıntı var mı ki?

• han83 kullanıcısına yanıt

Sadece güvenlik arttı demişler hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hugh Jackman

Sadece güvenlik arttı demişler hocam.

sadece klavye ışığını açık tutma getirdiklerindede olanlar hoş olmamıştı :D

• Odinsthu O kullanıcısına yanıt

ben de kurulması taraftarı değilim şimdilik hocam açıkçası BIOS update ile güvenlik arasındaki bağı bilmiyorum bile.

• tüm kullanıcıların tek istediği biostan apu kapatmak onun yerine kaşıkla güvenlik veriliyo  

ben daha f 10 u bile kurmadım f08 vakasından sonra

• 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.