Şimdi Ara

//HP PAVILION DV6 SERİSİ KULLANANLAR KULÜBÜ \\ (401. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
12.099
Cevap
26
Favori
928.075
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 399400401402403
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Dokunmatik tuşlardan ses açıp kaptırken işlemi ekranda göremiyorum. acaba bi ayarı var mı yoksa öle bi özelliği yok mu.

Sadece görev çubugundaki simgeden görebiliyorum açılıp kapandığını. O da yterli olmuyor. Bu konuda bilgisi olan var mı? Model: dv6 1375et
  • quote:

Orijinalden alıntı: haamit

Bi sorum olacak ya.

Dokunmatik tuşlardan ses açıp kaptırken işlemi ekranda göremiyorum. acaba bi ayarı var mı yoksa öle bi özelliği yok mu.

Sadece görev çubugundaki simgeden görebiliyorum açılıp kapandığını. O da yterli olmuyor. Bu konuda bilgisi olan var mı? Model: dv6 1375et

media smart menu yüklü olması gerekiyor
  • 13.03.2010 tarihi itibariyle HP DV6-1380ET alarak HP ailesine katılmış bulunmaktayım.Bu notebook için görüşlerinizi alabilir miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gentlemanx

13.03.2010 tarihi itibariyle HP DV6-1380ET alarak HP ailesine katılmış bulunmaktayım.Bu notebook için görüşlerinizi alabilir miyim?

oyun oynamıyorsanz işinizi görür.i5 li hd5650 li vaio da alabilrdnz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yazılımcı Online

quote:

Orijinalden alıntı: dincerZ

@Yazılımcı Online hocam parmak iziyle ilgili sorunu dediğin gibi halledebildik çok teşekkür ederim..

Ama yeni sorunla karşınızdayım

Arkadaşlar ses açıp kapatma düğmesi hep turuncu (ses kapalı) şekilde yanıyor.. Ona tıklandığında aslında ses açılıyor.. Tekrar tıklanıldığında kapanıyor ama dokunmatik düğmenin rengi değişmiyor..

Sebep ne olabilir ?

Son sürücüler yüklenmiş durumda..

Bunun içinde ses kartının driverını tekrar kuracaksın ozaman kırmızı ya da beyaz renk değişmeye başlıyor

Hay ağzını öpeyim hocam demicem Konu dışında başarılar

• quote:

Orijinalden alıntı: ckfeng

HP notebook is very beautiful and good use, my friend had bought one a hp note book ,now use a long time

Ne iş?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Death666

quote:

HP notebook is very beautiful and good use, my friend had bought one a hp note book ,now use a long time

Ne iş?

garip bir arkadş türkçe anlıyor ama acer forumuna fln hp forumna ingilizce ingilizce cevaplar werio. amaç neyse özenti
  • İngilizcesi de ii olsa bari. Daha gelişme aşamasında anlasılan. Kendi haline bırakın:))
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmR_3153

quote:

Orijinalden alıntı: Death666

quote:

Ne iş?

garip bir arkadş türkçe anlıyor ama acer forumuna fln hp forumna ingilizce ingilizce cevaplar werio. amaç neyse özenti

Olm biizm bölüme düzgün adam girmez ki hepimiz sorunluyuz

• Adamlar kasa yenilememekte ısrarcı valla hp bu kafayla devam ederse çok zarar yapar
  • Merhaba arkadaşlar

dv6 1235 et modelim var .

Grafik programları ile ugrasacagımdan dolayı Vista Home Premiumdan XP ye geçmem lazım ancak hata veriyor geçemiyorum .hard disk hatasıydı sanırım

Bunu nasıl düzeltebiliriz. Ve son olarakta Hp nin sitesinde Vistanın nerdeyse 40 tane driverı varken Xp ye bakıyorum 4 tane var ?

Çok garip geldi anlamadım.

Konuda epey sayfa oldugundan hepsını okuyamadım. Eminim kii verilmiştir bunun cevabı. Şimdiden özür diliyorum ancak nettede bulamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: jebote

Merhaba arkadaşlar

Grafik programları ile ugrasacagımdan dolayı Vista Home Premiumdan XP ye geçmem lazım ancak hata veriyor geçemiyorum .hard disk hatasıydı sanırım

Bunu nasıl düzeltebiliriz. Ve son olarakta Hp nin sitesinde Vistanın nerdeyse 40 tane driverı varken Xp ye bakıyorum 4 tane var ?

Konuda epey sayfa oldugundan hepsını okuyamadım. Eminim kii verilmiştir bunun cevabı. Şimdiden özür diliyorum ancak nettede bulamadım

hocam xp cd sinde sata driver entegreli bulman lazım internetten.hadi buldn diyelm xp ye driver bulman çok zor ekran kartına bulamıcaksn,hadi buldn uzaktan kumanda,ses,dokunmatik,wireless birsürü sorun çıkar win 7 32 bit kurabilrsn bir de öyle dene olmadı mı en son olarak yükliceğin setup dosyasna sağ tıkla özelliklere gel uyumluluk xp service pack 2 tikini seç öyle dene olmazsa yapcak bişi yok

• elektronik manyak sayesinde sorunumu hallettim.çok teşekkür ederim.hp dv6 1371 win 64 ile bazı wireless ağlara bağlanamıyordum.Sürücüyü güncelledim ve ufak bir şifreleme ayarıyla işimi hallettim.belki başına gelen olur diye nasıl çözdüğümü buraya yazayım da herkes faydalansın.sürücüyü güncellemem sorunuma tam anlamıyla çözüm olmadı.sonra yine bu değerli forumda okuduklarıma göre modemle bilgisayarın şifreleme türü aynı olması gerekiyormuş.ben de ağı el ile ekledim ve şifreleme türlerini tek tek denedim WPA-kuruluş u seçtiğimde bağlanabildim.sorunun donanımsal olduğunu düşünüyordum ve servise gönderecektim pc yi.bu işten de böylece sıyrıldım.

iyi geceler......................

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pakosalter -- 30 Mart 2010; 23:31:16 >
  • Biraz konuyla alakasız olacak ama gözüme bişey çarptı onu da sorayım. Kaç gündür mesaj sayım sürekli aynı ya da onlarca mesaj yazmama rağmen sayısı 1 tane falan artıyor.neden olabilir? ne kadar sürede güncelliyorlar bu sayıları??
  • Windows 7 Ultimate 32 bit Korsan Frover
  • quote:

Orijinalden alıntı: pakosalter

Biraz konuyla alakasız olacak ama gözüme bişey çarptı onu da sorayım. Kaç gündür mesaj sayım sürekli aynı ya da onlarca mesaj yazmama rağmen sayısı 1 tane falan artıyor.neden olabilir? ne kadar sürede güncelliyorlar bu sayıları??

konu dşnda yazarsanz artmaz ama nrmalde artmıosa blemiorm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CoNneCtinG_04 -- 31 Mart 2010; 0:23:20 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Yazılımcı Online

quote:

@Yazılımcı Online hocam parmak iziyle ilgili sorunu dediğin gibi halledebildik çok teşekkür ederim..

Ama yeni sorunla karşınızdayım

Arkadaşlar ses açıp kapatma düğmesi hep turuncu (ses kapalı) şekilde yanıyor.. Ona tıklandığında aslında ses açılıyor.. Tekrar tıklanıldığında kapanıyor ama dokunmatik düğmenin rengi değişmiyor..

Sebep ne olabilir ?

Son sürücüler yüklenmiş durumda..

Bunun içinde ses kartının driverını tekrar kuracaksın ozaman kırmızı ya da beyaz renk değişmeye başlıyor

Hay ağzını öpeyim hocam demicem Konu dışında başarılar

eyw sağolasın Burayada pek uğrayamaz olduk sınav bi yandan görev bi yandan

quote:

Orijinalden alıntı: pakosalter

Biraz konuyla alakasız olacak ama gözüme bişey çarptı onu da sorayım. Kaç gündür mesaj sayım sürekli aynı ya da onlarca mesaj yazmama rağmen sayısı 1 tane falan artıyor.neden olabilir? ne kadar sürede güncelliyorlar bu sayıları??

Sistemde değişiklik mi oldu bilmiyorum ama normalde bu bölümde her attığınız mesaj için 1 sayı artması lazım.

Konu dışı ve bazı geyik bölümlerde mesajlar sayılmıyor.

• @yazılımcı online görevmiş bu da tam artiz oldu ya
    sni de artiz ne arar la bazarda bölümüne alalım
  • aranzda yeri değil ama n97 formnda kmse cwp wermior n97 kullananz war mı bişi sorcm
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmR_3153

quote:

Orijinalden alıntı: jebote

Merhaba arkadaşlar

hocam xp cd sinde sata driver entegreli bulman lazım internetten.hadi buldn diyelm xp ye driver bulman çok zor ekran kartına bulamıcaksn,hadi buldn uzaktan kumanda,ses,dokunmatik,wireless birsürü sorun çıkar win 7 32 bit kurabilrsn bir de öyle dene olmadı mı en son olarak yükliceğin setup dosyasna sağ tıkla özelliklere gel uyumluluk xp service pack 2 tikini seç öyle dene olmazsa yapcak bişi yok

hp destek e maıl attım onlarda xp olmaz diye geri cevap atmıs :S

• 
Sayfa: önceki 399400401402403
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.