Şimdi Ara

//HP PAVILION DV6 SERİSİ KULLANANLAR KULÜBÜ \\ (399. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.099
Cevap
26
Favori
928.085
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 397398399400401
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Yeni serilerde Nvidia ile devam ediliyor demişsiniz. Peki eski ati 4650 serilerinden daha mı iyi gt 230m gt 320 m falan ? Bunun hakkında bir araştırma yapan varsa, bilgilerini paylaşırsa sevinirim.. Teşekkürler ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: net_katil

Sinir oluyorum ne saygısız insan varya piyasada

Abicim adam yabancıdır belki. Face de herkese açık grubumuz var yabancılarda üye gruba forumun linkide ordan gelip kayıt olmuştur ne bu sinir anlayamadım

quote:

Orijinalden alıntı: mxsmxm

Arkadaşlar Yeni serilerde Nvidia ile devam ediliyor demişsiniz. Peki eski ati 4650 serilerinden daha mı iyi gt 230m gt 320 m falan ? Bunun hakkında bir araştırma yapan varsa, bilgilerini paylaşırsa sevinirim.. Teşekkürler ..

Teoride 4650 lin altında kalıyor. Ama kullananlar nedense oyunlarda daha çok performans alıyor diyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yazılımcı Online

quote:

Arkadaşlar Yeni serilerde Nvidia ile devam ediliyor demişsiniz. Peki eski ati 4650 serilerinden daha mı iyi gt 230m gt 320 m falan ? Bunun hakkında bir araştırma yapan varsa, bilgilerini paylaşırsa sevinirim.. Teşekkürler ..

Teoride 4650 lin altında kalıyor. Ama kullananlar nedense oyunlarda daha çok performans alıyor diyorlar.

Hımm.. Bakalım belki sesimizi duyan olur ve atiradeon hd4650 deki gibi güzel bir inceleme yapılır.. Hepimiz bilgi sahibi oluruz.. 22 şubatta servise verdigim dv6 1125 bilgisiyarımdan hala bir ses seda yok. Yarın cumartesi ve son iş günüm yarın oluyor sanırım. Ne gibi bir bilgisayar önerecekler merak ediyorum doğrusu. Yeni bilgisayar önerilirken çok bekletiliyormuyum ? Nuşin Hanım koordinatörüm olarak atanmıştı daha önceden. 3 iş günü falan beklemem umarım :)

• quote:

Orijinalden alıntı: pakosalter

hp nin sayfasından sürücüyü bir türlü indiremedim.hp nin destek ve sürücüler kısmından modelimi(hp pavilion dv6 1371 et)seçiyorum.işletim sistemimi(windows 7 home premium 64 bit)seçiyorum açılan saysadan broadcom ağ bağdaştırıcısının sürücüsü inmiyor.indirebilen varsa yardımcı olabilir mi??

yardım edebilecek biri var mı??????????????????????????????????????????????????????????
  • quote:

quote:

hp nin sayfasından sürücüyü bir türlü indiremedim.hp nin destek ve sürücüler kısmından modelimi(hp pavilion dv6 1371 et)seçiyorum.işletim sistemimi(windows 7 home premium 64 bit)seçiyorum açılan saysadan broadcom ağ bağdaştırıcısının sürücüsü inmiyor.indirebilen varsa yardımcı olabilir mi??

yardım edebilecek biri var mı??????????????????????????????????????????????????????????

dosya adınkarşısında sp 45524.exe dosyası var onu tıkla iner senin için denedim bende indi bi daha dene istersen
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Yazılımcı Online

quote:

Hımm.. Bakalım belki sesimizi duyan olur ve atiradeon hd4650 deki gibi güzel bir inceleme yapılır.. Hepimiz bilgi sahibi oluruz.. 22 şubatta servise verdigim dv6 1125 bilgisiyarımdan hala bir ses seda yok. Yarın cumartesi ve son iş günüm yarın oluyor sanırım. Ne gibi bir bilgisayar önerecekler merak ediyorum doğrusu. Yeni bilgisayar önerilirken çok bekletiliyormuyum ? Nuşin Hanım koordinatörüm olarak atanmıştı daha önceden. 3 iş günü falan beklemem umarım :)

Vallaha hp şu yeni serinin kasasını da değiştirse alacaktım ama kararsızım. Yine aynı kasayla mı devam edecem. Siyah kasadan bıkkınlık geldi arkadaş öf

Yeni seriden alıp benim geçen sene yaptığım gibi güzel bir inceleme yapan olursa ilk sayfaya eklerim onu ama sallamasyon bir inceleme olmuyacak. Testler sıcaklıklar falan filan hepsi düzneli disipli şekilde hazırlanacak

• Hocam benide ekle gün itibari ile dv6 1345et kullanıcısıyım
  • YENİMİ ALDIN HAYIRLI OLSUN
  • arkadaşlar bende 1238et var ben ona 64bit win7 yüklesem olurmu
  • quote:

Orijinalden alıntı: elektronik__manyak

quote:

quote:

dosya adınkarşısında sp 45524.exe dosyası var onu tıkla iner senin için denedim bende indi bi daha dene istersen

denediğin için teşekkür ederim ama ben indiremiyorum bir türlü.evdeki masaüstü pc den de demedim olmadı.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: elektronik__manyak

quote:

quote:

denediğin için teşekkür ederim ama ben indiremiyorum bir türlü.evdeki masaüstü pc den de demedim olmadı.

bi de linki tıklayıp indirmeyi dene senin için siteye yükledim http://rapidshare.com/files/368947846/sp45524.rar.html

• Ya bu Hp nin fanı çalıştıgı zaman biraz sesli mi çalışıyor yoksa bana mı öyle geliyor? Model dv6 1375et
  • quote:

Orijinalden alıntı: haamit

Ya bu Hp nin fanı çalıştıgı zaman biraz sesli mi çalışıyor yoksa bana mı öyle geliyor? Model dv6 1375et

çok ta sesli değil açkçası.bnm hp de 3 tane fan war.yine de ses vaio i5 li modelden daha az düşün yani.dv6 ım da wardı o da pek sesli değildi.oyunlarda fan çalışır o da normal
  • modern warfare 2 special ops a sardım süper ya sonnda echo yu da açtm oh be juggerneat midr nedir o zımbırtlar geber miyor ya
  • ^fan mı var? Hocam senin ki hangi model? Masa üstü mü yoksa:))
  • quote:

Orijinalden alıntı: haamit

^fan mı var? Hocam senin ki hangi model? Masa üstü mü yoksa:))

yok hcam imzamdaki laptop işte ne masaüstü
  • Vay Anasını Makineye bak EmR_3153 Hayırlı olsun dostum hangi ara aldın bu canavarı. Hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: net_katil

Vay Anasını Makineye bak EmR_3153 Hayırlı olsun dostum hangi ara aldın bu canavarı. Hayırlı olsun

tşk ederm @net_katil hocam baya oldu walla 1 ay olmştr heralde.
  • merhaba bende yeni bi hp aldım DV6-1386 aldım bence ödediğim parayı hakediyo gerçekten çok güzel bi makine hp için çok ısınıyo denmiş ancak bendekinde hiç bi ısınma yok odanın çok sıcak olmasına rağmen cs soruc oynuyorum full grafikle hiçbi kasma ve ısın ma yok bu arada benide kukübe dahil edersiniz umarım :D
  • HP Pavilion DV6-1300 Intel Core Duo T4300 2.1GHZ 3GB 320GB 15.6" Taşınabilir Bilgisayar VL091EA

yukarıdaki pc yi almak istiyorum.Ama pcler hakkında bilgim çok yok.Okulda öğrencilere bazen slayt gösterimi sınıfımdan wireless sayesinde nete girmek için alacağım.

Oyun merakım yok.Sadece bugün bi arkadaşla buna baktık ama 64 bit olması bazı programları yüklerken sıkıntı olur dedi.Sorun olurmu

Ayrıca orjinal yazılım istiyordum o da bu pc de var.

Tavsiye edermisiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi liberty_15 -- 28 Mart 2010; 21:00:15 >
  • 
Sayfa: önceki 397398399400401
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.