Şimdi Ara

HP Pavilion DV6-6020ET Performans Canavarı İ7 , 120GB SSD, 8GB BELLEK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
1
Favori
922
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ayrıntılı İncelemeye buradan ulaşabilirsiniz :http://forum.donanimhaber.com/m_48372386/tm.htm

Orjinal Özelliklerine Ek Olarak: 120GB Kingston SSD ve 4GB bellek Eklenmiştir, + DVD RW kısmı sökülüp disk takma aparatı eklenip çift hdd' ye çıkartılmıştır.

Üründe 8GB Bellek, 120GB SSD' disk, 500GB HDD Mevcuttur, dvd rw kısmı sökülmüştür, yanında verilecektir

Diğer özellikleri inceleme linkinden bakabilirsiniz, şuan piyasada bulunan tüm oyunları yüksek kalite detaylarda oynatabilen bir dizüstüdür.

FİYAT PAZARLIKSIZ: 1450TL' DİR... DİZÜSTÜ FİYATINI HESAPLARKEN LÜTFEN SONRADAN EKLENEN SSD, BELLEK VE DVD APARATLARINI GÖZ ARDI EDİP FİYAT YORUMU YAPMAYINIZ...

NOT KLAVYENİN NUMLOCK KISMINDAKİ - (EKSİ TUŞU) HAFİF SALLANMAKTADIR, GARANTİ KAPSAMINDA ÜCRETSİZ DEĞİŞİM YAPILICAĞINI ÖĞRENDİM FAKAT FIRSAT BULUP DEĞİŞTİRME FIRSATIM OLMADI AÇIKCASI.

ÜRÜN FATURALI, FULL KUTULUDUR, AYRICA, ÖZEL ORJİNAL RECOVERY DVD LERİ MEVCUTTUR, YURT DIŞINDAN HP' DEN İSTEK ÜZERİNE ÖZEL OLARAK YOLLANMIŞTIR.

TAKAS SADECE : Macbook pro dizüstüler ile olur.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UltrAslan MCMV -- 3 Şubat 2013; 13:36:52 >

• Fiyat takip.
  • Hala satışta mı bilmiyorum ama arkadaştan iPhone 4S satın almıştım ilanda ne yazıyorsa aynısı çıkmıştı çok memnun kalmıştım güvenebilirsiniz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.