Şimdi Ara

HP Pavilion dv 7-6c00et kullananlar kulübü (230. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.623
Cevap
8
Favori
137.190
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 228229230231232
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mito1172

evet yazdıktan sonra fanları gördüm hp ve diğerlerine göre kolay yerde ama yine kapalı sanırım isteseler kapaklı yaparlar kolayca açılan ama bence kasti öyle yapılıyor neyse yine de deli para ama durumu iyi olana koymaz alırlar

HP de bir tek fan için bütün anakarta kadar her şeyi söküyorduk tüm soketleri bu sefer zorluğu geç ufak bi sokette sorun olması, oynarken bozsan yine pc elinde kalacak

Kullanıcıyı bırak teknik serfise de külfet, saçmalık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drahmizm -- 23 Mayıs 2018; 2:10:28 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• ya sorma geçen yaz yine açtırdım arkadaşa ekranı tutan kapak mandalı kırıldı Allahtan üst taraf kırıldı tutuyor yine de öyle lanet yerde ki söksen zor toplarsın ki soketler berbat yerde klavye soketi falan bir bozdun mu gitti o yüzden fan garip sesler yapmaya başlayınca eski sistemi topladım odaya onu koydum laptop bir yere gidersek arada açarız diye öyle duruyor yine söktürsek bu defa kesin elimizde kalacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 23 Mayıs 2018; 2:24:46 >
  • mito1172 kullanıcısına yanıt
    Aynen, zaten kırmamak mümkün değil. Üzerinde açılsın diye vidalar var ama formalite çünkü malzemesi çok dandik, 2. ye açılmıyor yani. O kırılmada arkadaşın hiç suçu yok, bilerek kırılsın diye yapılmış.

• aynen zaten ya önceden kırıldı içinde belli olmuyordu çok kötü kasa ve donanım düzeni yapmışlar allahsızlar o fan o kadar gizlenir mi neyse bir daha anca fanı kolay yerde üretilirse laptop alırım fan tozlanıpta ben söküp temizleyemiyorsam benden uzak dursun
    O değil de abi dolar mahfetti bizi, zamanında bu hp ye bu günün parası ile ne kadar vermişsin bak, linke tıkla vatanda güncel fiyat var. Dolar ne kadar değişmiş anla.

http://www.vatanbilgisayar.com/dv7-6c00et-core-i7-2670qm-22ghz-8gb-2tb-dvdrw_br-173-2gb-hd7690m-cm-bt-w7pre.html

• oha şoka girdim 7 binn tl aldığım fiyat alt resimde 12 taksiti görünce gözlerim yaşardı doların koyduğunu biliyordum da eski siparişimle kıyaslayınca fena koymuş gerçekten yuh be

• quote:

oha şoka girdim 7 binn tl aldığım fiyat alt resimde 12 taksiti görünce gözlerim yaşardı doların koyduğunu biliyordum da eski siparişimle kıyaslayınca fena koymuş gerçekten yuh be

Aldım gitti zaten

• neyi aldın anlamadım?
  • quote:

neyi aldın anlamadım?

Link attığımı

• umarım hp linki değildir
    Gece 4 te gözüm karardı doları görünce

• laa hala demedin monster dimi aldığın
  • quote:

laa hala demedin monster dimi aldığın

https://www.monsternotebook.com.tr/tulpar/MONSTER-TULPAR-T7-V14-1.html

• HEH süper hayırlı olsun güle güle kullan gelince yaz bakalım marifetini canavarın
  • quote:

HEH süper hayırlı olsun güle güle kullan gelince yaz bakalım marifetini canavarın

1 hafta sürer teslimat, bakalım kendi kendine uçuyor mu

• uçmaz sen uçuracaksın
  • quote:

uçmaz sen uçuracaksın

İnşallah tahmin ettiğim gibi bir performans verir de vakit kazancı sağlar.

• inşallah kardeşim iyi günlerde kullan
  • quote:

inşallah kardeşim iyi günlerde kullan

Teşekkürker, sağ ol abi. Konu yıllar sonra canlandı

• Evet
  • 
Sayfa: önceki 228229230231232
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.