Şimdi Ara

HP Pavilion dv 7-6c00et kullananlar kulübü (173. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.623
Cevap
8
Favori
137.187
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 171172173174175
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ₯

Yukarıdaki yükleme yaparken çıkan seçeneklerin resmini vermiştim ve tek bu işaretli değildi ama sen yüklerken işaretlemişsin herhalde. O program bayağıdır catalyst içerinde geliyor, özel yüklemeyi seçip işaretini kaldırmak gerekiyor.

Sorunlar düzeldi mi ekran kartıyla ilgili arkadaşlar son güncelleme ile.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ottorehagel

quote:

Yukarıdaki yükleme yaparken çıkan seçeneklerin resmini vermiştim ve tek bu işaretli değildi ama sen yüklerken işaretlemişsin herhalde. O program bayağıdır catalyst içerinde geliyor, özel yüklemeyi seçip işaretini kaldırmak gerekiyor.

arkadaşın verdiği güncelleme bende şimdilik sorunsuz öncekinde intelde ekran göz kırpıyordu bazen ama bunda henüz sorun yok ayrıca bazen açılışta siyah ekranda çok kalıyordu bunda oda yok henüz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 1 Haziran 2014; 19:47:59 >

• quote:

quote:

Sorunlar derken mesela AMD de ışık kısılmıyor, diğer sorunları herkes aynı şekilde yaşamadığı için birimizde olan diğerimizde olmuyor o kısım karışık

• quote:

quote:

quote:

Sorunlar derken mesela AMD de ışık kısılmıyor, diğer sorunları herkes aynı şekilde yaşamadığı için birimizde olan diğerimizde olmuyor o kısım karışık

Mesela mavi ekran hataları ya da amd kartta iken donmalar vs. Ben yükledim fakat değiştirelebilir grafik gitti. Dynamic kullanmadığım için sıkıntı oldu. Özel bir kurulum yöntemi var mı.

• Ben şu an hp nin bilgisayarla birlikte gelen sürücüsünü kullanıyorum. Diğer sürücülere geçtiğim zaman geçiş sırasında mavi ekran alıyorum. 12.3 de de herhangi bir sıkıntı yoktu bir zamanlar onda da geçiş vs sorun olmuyordu. Ama diğer sürücülerde illa ki mavi ekran veriyor geçişlerde her zaman vermiyor ama işte can sıkıcı bir durum. w8 denedim yine aynı sorunlar devam etti. O nedenle bende hp nin kendi sürücüsünde kaldım. Yeni oyunlarda performans sıkıntısı olacak ama şu an sadece cod4 online oynadığım için idare ediyorum.
  • herkese merhaba bende dv7 6c00et kullanıyorum beni de ekler misiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: dbeckham8998

herkese merhaba bende dv7 6c00et kullanıyorum beni de ekler misiniz

Ekledim hoşgeldin
  • güncelleme güzel ancak oyun oynadınız mı test ettiniz mi onu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: blasco

güncelleme güzel ancak oyun oynadınız mı test ettiniz mi onu?

Test edemedim neredeyse 1 aydır oyun yükleyeceğim ama aksıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: dbeckham8998

herkese merhaba bende dv7 6c00et kullanıyorum beni de ekler misiniz

Siz ne zaman almıştınız ?
  • Tekrar Windows 8 e geçtim kendisi otomatik olarak bir driver yükledi amd için. 2014 04 23 tarihli fakat değiştirilebilir grafik fixed olmasına rağmen o ekran gelmiyor da dynamic ekranı geliyor. Bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim. Oyunlarda ben denedim performans çok kötü vaziyette bu arada SABİT 250 fps alırdım şu an 150 ancak alabiliyorum. Son sürücü ile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ottorehagel -- 9 Haziran 2014; 20:55:39 >
  • Arkadaşlar bilmiyorum oyun oynuyor musunuz fakat ben size net şekilde şunu söylemek istiyorum. Bilgisayarın performansinin % 40 gidiyor yeni driverlerle. Ayrıca geçiş yaptığım da sabit fps aldığım oyunlarda da dynamic olduğunda kendi geçiş yaptığında arada 100 fps farkediyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Tekrar Windows 8 e geçtim kendisi otomatik olarak bir driver yükledi amd için. 2014 04 23 tarihli fakat değiştirilebilir grafik fixed olmasına rağmen o ekran gelmiyor da dynamic ekranı geliyor. Bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim. Oyunlarda ben denedim performans çok kötü vaziyette bu arada SABİT 250 fps alırdım şu an 150 ancak alabiliyorum. Son sürücü ile.

gelen ekraan bumu ?
     HP Pavilion dv 7-6c00et kullananlar kulübü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 10 Haziran 2014; 8:30:16 >

• quote:

Orijinalden alıntı: mito1172

quote:

Tekrar Windows 8 e geçtim kendisi otomatik olarak bir driver yükledi amd için. 2014 04 23 tarihli fakat değiştirilebilir grafik fixed olmasına rağmen o ekran gelmiyor da dynamic ekranı geliyor. Bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim. Oyunlarda ben denedim performans çok kötü vaziyette bu arada SABİT 250 fps alırdım şu an 150 ancak alabiliyorum. Son sürücü ile.

gelen ekraan bumu ?
     HP Pavilion dv 7-6c00et kullananlar kulübü

Evet hocam aynen bu ekran geliyor. Sürücünün çalışmasında hiçbir sorun yok. Ne mavi ekran ne donmalar vs. Fakat performans açısından çok sıkıntılı.

• ottorehagel kullanıcısına yanıt
    ozaman sorun yok bendede böyle oldu amdyi güncelleyince bu şekilde kendi seçiyor kartı ağır grafiklerde amd devreye giriyor internet sörf yada videoda intel devrede yani sonuçta aynı mantık tek farkı otomatik kendi seçiyor ağır grafik yada oyun açarsan amdye geçer yada kendinde atayabilirsin program yada uygulama.

şimdilik sorun yok bende hoşuma gitti tabi ben pcye ağır grafikli oyun kurup oynamam sadece facedeki küçük oyunlara takılırım bu yüzden performansı test etme şansım olmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 10 Haziran 2014; 13:37:13 >

• quote:

ozaman sorun yok bendede böyle oldu amdyi güncelleyince bu şekilde kendi seçiyor kartı ağır grafiklerde amd devreye giriyor internet sörf yada videoda intel devrede yani sonuçta aynı mantık tek farkı otomatik kendi seçiyor ağır grafik yada oyun açarsan amdye geçer yada kendinde atayabilirsin program yada uygulama.

şimdilik sorun yok bende hoşuma gitti tabi ben pcye oyun kurup oynamam sadece facedeki küçük oyunlara takılırım

Şöyle bir sorun var hocam bu yeni sürücüler de fps 150 civarı şuan. 250 falan olması lazım takılmalarda cabası. O nedenle sorun var yani. Ayrıca eski sürüclerde dynamic moda alınca da aynı sorunu yaşıyordum. Fixed ne takılma oluyordu ne başka bır sıkıntı fps de 250 ydi.

takılmaları oyunda diyorsan ona bir şey diyemem çünkü oyun kurmam ama normal kullanımda da takılma donma varsa bende olmadı henüz ben hep fixset moddayım hiç değiştirmedim 1 yıldır
  • quote:

takılmaları oyunda diyorsan ona bir şey diyemem çünkü oyun kurmam ama normal kullanımda da takılma donma varsa bende olmadı henüz ben hep fixset moddayım hiç değiştirmedim 1 yıldır

Oyun için söylüyorum. Yoksa masaüstü performansı iyi bir sorun yok dediğim gibi fps olayı çok kötü durumda oyun oynamayan lar için sorun olmayacaktir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    aynen oyun zaten diz üstü pclerin düşmanı bence 5 yıl gidecekse 3 yılda pc ölüyor bence oyun için masaüstü pc en iyisi
  • quote:

quote:

Oyun için söylüyorum. Yoksa masaüstü performansı iyi bir sorun yok dediğim gibi fps olayı çok kötü durumda oyun oynamayan lar için sorun olmayacaktir

Fps yi hangi oyunda ne ile ölçüyorsun ben de ölçmek istiyorum, dynamic mod kullanıyorum şu an. Son sürücüde BF 4 yükledim eskisiyle aynıydı, orta ayarda açık sahnelerde 24 fps falan veriyor, kapalı alanda fps yükseliyor tabi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drahmizm -- 10 Haziran 2014; 23:48:42 >

• 
Sayfa: önceki 171172173174175
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.