Şimdi Ara

HP PAVILION DV 5 1040 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1.507
Cevap
4
Favori
116.430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tamam alınca mutlaka yapacağım, hp forumuda çok cansız, hp kullanıcıları ve almak isteyenler burda bilgilerimizi paylaşalım..
  • walla ben heryerde bakınıyorum bu laptopla ilgili ama şöyle dediğim gibi kapsamlı bi inceleme olmadan insanın fikri oluşmuyor...
  • çok yeni bir model, daha mağazalarda bile yok.. birkaç haftaya iyi yönleri kötü yönleri herşeyi çıkar ortaya..
  • quote:

Orjinalden alıntı: maxi_rocker

quote:

Orjinalden alıntı: empire_loups

Pavilion olması korkutmuyor mu sizleri? Açıkçası kullanıcı yorumlarını okuduktan sonra bu Paviliondan nefret etmiştim. Ama son serilerde umarım eski hataları yaşatmaz..

sana öteki başlıktada yazmıştım heralde şu hataları biraz açsakta benimde bilgim olsa???

Başlasam mı kii... Gün yetmeyebilir arkadaşım Yarın olsun bi hayırlısıyla Bütün sorunları tek tek çıkarıp sana rapor hazırlıcam :

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: maxi_rocker

quote:

Pavilion olması korkutmuyor mu sizleri? Açıkçası kullanıcı yorumlarını okuduktan sonra bu Paviliondan nefret etmiştim. Ama son serilerde umarım eski hataları yaşatmaz..

sana öteki başlıktada yazmıştım heralde şu hataları biraz açsakta benimde bilgim olsa???

Başlasam mı kii... Gün yetmeyebilir arkadaşım Yarın olsun bi hayırlısıyla Bütün sorunları tek tek çıkarıp sana rapor hazırlıcam :

dostum walla şaka bi yanada gerçekten bahsedersen memnun olacam çünkü herkes böyle deyip geçiştiriyor ve ben hala ne sorun olduğu konusunda bilgi sahibi değilim.senden cevap bekliyorum...

• bende bekliyorum.. almadan yetişirse çok iyi olur
  • Ben de alan birilerini bekliyorum hala... Aygıt, alanları yutuyo mudur nedir
  • Yabancı forumlarda okuduğum kadarıyla ısınma problemi varmış bunda da. Onun haricinde memnun gibiler.
  • Vatan Computer'da Hp Pavilion DV5-1040ET (FM532EA)'nin fiyatı 1.799$+KDV'den 1.399$+KDV'ye düşmüş, ürün stoğu 300 adet ile sınırlıymış. Almak isteyenlere duyurulur.

HP PAVILION DV 5 1040
  • Oooo süper haber cidden...
  • quote:

Orjinalden alıntı: FrEaK35

Yabancı forumlarda okuduğum kadarıyla ısınma problemi varmış bunda da. Onun haricinde memnun gibiler.

ısınma problemi mi hadi ya, link atabilirmisin dostum bende inceleyeyim. ben pek link bulamadım

quote:

Orjinalden alıntı: sarppy

Vatan Computer'da Hp Pavilion DV5-1040ET (FM532EA)'nin fiyatı 1.799$+KDV'den 1.399$+KDV'ye düşmüş, ürün stoğu 300 adet ile sınırlıymış. Almak isteyenlere duyurulur.

HP PAVILION DV 5 1040

blue-ray rom die biliyodum ben ya, yoksa o sadece 17lik modeldemi???

• An itibariyle bu cihaz yanımda kutusunda duruyor. Fakat 14 saat şarj olayına uyacağımdan hemen review yazamayacağım. Kampanyadan yararlanmak isteyenlerin beni beklememeleri daha iyi olur. Gerçi Vatan Bornova şubesinde daha baya var, ama firmalar gelip 10ar 15er götürürlerse aniden bitebilir. Yaklaşık 40-50 tane girişte yığılmış duruyordu.

Yukarıdaki 1915 ytllik fiyat 5 taksit için geçerli. Bu %25 + %8 indirimle oluşan fiyat. 12 taksit için sadece %25 indirim geçerli 2160 ytl civarına denk geliyor. Gerçek fiyatı 2550 ytl civarı.

Ayrıca alacaklar için yabancı forumlardan edindiğim bilgiye göre ciddi bir ısınma problemi ile karşılacaklarını söyleyebilirim. Kışın evi ısıtma sorununa iyi bir alternatif oluşturabileceği söyleniyor. Peki ben neden aldım? Özelliklere ve fiyata bakınca fazla cazip geldi ve gerekirse sürekli soğutucu standla kullanırım diye düşündüm. Bunun için arkadaşların ek bir soğutucu stand masrafı ve sürekli bu standla birlikte kullanma ihtimalini göz önünde bulundurmaları iyi olur.

• @maxi_rocker
    http://forum.notebookreview.com/showthread.php?t=277341

Burada dv5 serisini tartışıyorlar herkeste tam olarak aynı model yok fakat aynı seri ve herkeste ortak olarak ısınma problemi var.

Bir de oradayken aygıt yöneticisine baktım, blu-ray rom gözüküyordu yanlış hatırlamıyorsam.
  • bak şu ısınma sorunu hiçte hoşuma gitmesi ya eğer öyleyse, bu kadar kaliteli alet yapıyolar neden ısınma sorunu olmaması için önlemler almazlarki sanki ya
  • Ha eklemeyi unuttuğum birşey daha var

http://www.jes.de/product_info.php?ref=2&pID=61071&seo=HP-Pavilion-dv5-1040eg-15.4%22/P7350/4GB

Bu linkte biraz aşağıya doğru bakarsanız ekran kartı belleğinin ddr3 olduğu yazıyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: FrEaK35

An itibariyle bu cihaz yanımda kutusunda duruyor. Fakat 14 saat şarj olayına uyacağımdan hemen review yazamayacağım. Kampanyadan yararlanmak isteyenlerin beni beklememeleri daha iyi olur. Gerçi Vatan Bornova şubesinde daha baya var, ama firmalar gelip 10ar 15er götürürlerse aniden bitebilir. Yaklaşık 40-50 tane girişte yığılmış duruyordu.

Yukarıdaki 1915 ytllik fiyat 5 taksit için geçerli. Bu %25 + %8 indirimle oluşan fiyat. 12 taksit için sadece %25 indirim geçerli 2160 ytl civarına denk geliyor. Gerçek fiyatı 2550 ytl civarı.

Ayrıca alacaklar için yabancı forumlardan edindiğim bilgiye göre ciddi bir ısınma problemi ile karşılacaklarını söyleyebilirim. Kışın evi ısıtma sorununa iyi bir alternatif oluşturabileceği söyleniyor. Peki ben neden aldım? Özelliklere ve fiyata bakınca fazla cazip geldi ve gerekirse sürekli soğutucu standla kullanırım diye düşündüm. Bunun için arkadaşların ek bir soğutucu stand masrafı ve sürekli bu standla birlikte kullanma ihtimalini göz önünde bulundurmaları iyi olur.

walla dostum senden güzel bir inceleme bekliom oyun performansı, 3dmark puanı,detaylı resimler ve batarya süresinide içeren. bizi çok bekletmeden koyarsın inşallah ayrıca içindeki batarya 6 cell mi yoksa 8 cell mi dostum???

• dv7-1040 modelinde yani bunun 17 inch olanında -

http://www.sadecenotebook.com/default.asp?pid=2&uid=1182 sitesine göre

ekran --- 1440 x 900 WXGA High Definition BrightView Widescreen

bizim modelde ise 1280*800...

dogru mudur?

eger dogruysa 17 ınch olanını almak daha mantıklı diil mi?
  • 1 soru daha:

bu urunde hdmi cıkısı var mı?

tesekkurler
  • benimde aklım 17lik modelde zaten dostum, hdmi her iki modeldede var
  • 1 hafta ıcınde laptop almam lazım kardesıme:

dv5-1040 mi?
    dv7-1040 mı?

diğer alternatiflerim asus m51va.. bu da guzel bi makina..
    ya da m51sn..

yardımlarınızı beklıyorum
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.