Şimdi Ara

HP PAVİLİON CB005NT GTX1050 LAPTOP SATILIK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
460
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam hp pavilion CB005nt kodlu i5 7300HQ 7. Nesil işlemci 1 TB hdd 16 gb ram 500 gb M2. Samsung ssd GTX 1050 ekran kartı var. Sadece bir defa servise wireless cardı yandığı için gitti card değiştirildi. Ürün de şuan 0 sıkıntı var. Ek olarak ürüne 8gb ve M2. SSD ben aldığımda servis tarafından eklendi. Ürünü 24.10.2017 tarihinde hepsiburada.com üzerinden 3500 adım.
    Diğer parçaları 1600 aldım fiyatı cıkıyor ortaya zaten lütfen ilgilenen arkadaşlar saçma sapan fiyatlar vermesin
    3500 son fiyat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KRAMURAT -- 12 Mart 2019; 22:23:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam 15.6 olmasa büyük ihtimal el sıkılırdık . 15.6 artık çok gereksiz çok küçük geliyor tüketiciye . kafamızı panele sokacağız resmen . yazık güzel laptop geç olmuş . kolay gelsin iyi fiyat

• Eyw kardeşim rtx bişey almayı düşünüyorum laptop iyi ya ekranı çok dert olmadı bana

• Takip ediyorum indirim yaparsın diye bir umut

• Laptop gerçekten güzel satmaya da kıyamıyorum işte

• Boşver satma gitsin , gidip 7-8 bin tl ye gtx 1650 'li laptop alacaksın onda da rtx özellikleri olmayacak.,

bir sonraki seviye 2060 ekran kartlı laptoplara bakıyorsan 11 bin tl başlangıçla öpüyorlar.
    DEĞMEZ.

Hani ne yapacaksın ,aldın gıcır gıcır 2080 li über bir laptop aldın diyelim ne olacak ki ?

Cevap : hiç ,

Zaten elindeki laptop harikulade ,bırak paran cebinde kalsın. Seneye ps5 çıkacak , pc tarafında üreticiler playstationdan geri kalmamak için yeni mimariler yeni yongalar ortaya çıkaracak ve mevcut eski nesil sayılacak ,yani hem işlemci tarafında hem gpu tarafında yeni oyuncaklar çıkacak... Şu alınan herşey eski nesil olacak.

Bu Hp laptop 2-3 sene daha gayet iyi ayarlarda istediğin oyunu oynatır ,internet ofis işleri içinse 7-8 sene daha gideri var
    Benim tavsiyem , hp ye gözüm gibi bakar çiçek gibi kullanırım bu zaman zarfında da güzel güzel tasarruf yapar yeni gelecek zımbırtılara bütçe açardım...

iyi forumlar.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.