Şimdi Ara

Hp Pavilion 3550h 512gb Ssd 8 gb ram Gtx 1650 Windows 10 Home - 4,199 TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
3
Favori
4.419
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Y. K. G.

hp iade dahil mi eğer dahilse evet çok bir şey değil ama 480 tl düşünce 3500 e iyi fiyat
    Hp iade dahil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dragon Fighter

Nw sık7ntısı hocam? Benim bildiğim bir tane ürün incelemesi yapmış elemanın biri. Ryzen 5 3500 işlemcilerde vega 8 apu var. Onun 2gb kullandıpı için aistem ramı 6gb görünüyor. Bahsettiğiniz bu ise bu bir sorun değil mimarisi öyle bu ryzenlerin.

Alıntıları Göster
    takılmaların anlık fps düşüşlerinin olduğunu v.s söylemiş videoda. video altında bazı kullanıcılarda sorun yaşadıklarından bahsetmiş. sizin pc ile yaşadığınz bir problem var mı ?

birde pc ye ram ekleme işi nasıl oluyor bunda ? 2 x 4gb ram mı var? yoksa solo 8gb mı?
  • Ram bilmiyorum tek mi öift mi. Şuana kadar oyunlarda bir sıkıntı yaşamadım. Boş alanda giderken ki veya çok fazla karakterin olduğu döğüş kıs7mlarında fps bir olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dragon Fighter -- 23 Kasım 2019; 12:49:2 >
  • dün gece sipariş verdim ve 12 saatten daha kısa bir sürede kargom teslim edildi. Kargoya verilişi 26.11.2019 olarak standart gönderim gözüküyordu. Bu gönderiyi de yeni cihazdan gönderiyorum ilk izlenimim güzel. Haber veren arkadaşa teşekkür ediyorum. hp iadesiyle birlikte 3700 tlye gelmiş olacak.
  • 2x4 hocam teknik servis söyledi. 8x2'den 16 desteklediği cihaz dokümanında yazıyor dedi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Cihaz elinde olan aida64 stabilize stress testlerine sokarsa cihazın termal trottling durumu ve donma kasma sorunu adına bir fikir verebilir. Yabancı kaynakları araştırdım öyle bir sorun fazla gündeme gelmemiş ama anladığım kadarıyla ilerde bir ram değişikliğine gidilebilir. Benim cihaz pazari salı elimde olur programlar oyunlar vs test eder nedir ne değildir açıklarım. Garantisi bitince 144hz ips panel 8x2 Ram ve 1tb ssd takmayı düşünüyorum yurt dışından alıp. Ama bunları takmaya gerek var mı yok mu 2 Yıl içinde belli olur. Klavye rengini benim için sorun edenler için beyaz ışıklı versiyonuda var. Sadece klavye ve arka kısımdaki yeşil logo değiştirilebilir. Cihazı gördüğümde hoşuma giderse iptal edebilirim klavyeyi değiştirmeyi.

• Cihaz elime ulaştı dedikleri gibi ara ara sapıtıyor.Güncellemeleri yapıyorum bakalım 1 hafta içinde stabiliteyi yakalamazsa iade

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • jrsmoker kullanıcısına yanıt
    Çok hızlı gelmiş bizim hala kargoda

• HK-416 kullanıcısına yanıt
    Hızlı kargo seçeneği aktifti 7 tl ye hızlı kargo seçtim.

• sezer11 S kullanıcısına yanıt
    Hiç dikkat etmedim ona hayırlı olsun umarım memnun kalırız kafa karıştıran yorumlar çok

• Güncel fiyat 5593.40 olmuş. Tekrardan indirim gelirse bilgilendirirseniz iyi olur arkadaşlar. Hb de 256 ssd ve freedoslu olanı hala 4300 tl.

• dakmor kullanıcısına yanıt
    Hocam ips paneli bilmem ama kasa içinde yapılan değişiklikler zarar vermediğiniz sürece garantiyi bozmuyor dedi hp destek hattı. Bilginiz olsun. Yapmak istediğinizi değişiklikler hakkında arayıp bilgi alabilirsiniz epey yardımcı oluyorlar

• ChiefOfficer kullanıcısına yanıt
    Destek hattını malum sorunlar için aradım, cihaz elimize ulaşıp sorun tespit edilene kadar birşey söylemek mümkün değil dediler haklı olarak. O sıra hdd takviyesi için garanti durumunu sormayı unuttum işin aslı. Hdd taksak garanti bozulmuyor ozmn? Burada sorun Windows güncellemelerinden kaynaklıda olabilir. İlk kurulumda bir sürü güncelleme alıyor ki o esnada performans olarak ciddi anlamda sıkıntı yaratıyor. Tüm güncelemeleri alan cihazlarda hala sorun yaşanıyor mu bunu bilmek lazım. Bana 3200mhzlik ramlarin 2400mhz de kararsız çalışması hiç mantıklı gelmiyor ki aslında tam tersi limitlerinin altında çalışacak. Bahsi geçen videoda yorumlar kısmında sorunun birden bire geçtiği yada kalmadığı yazılmış. Benimde kafam karıştı. Karşıdakinin ne kadar anladığını, hakim olduğunu bilemediğimiz için her yorumda kulak asmamak lazım.

• dakmor kullanıcısına yanıt
    Test işlerinden falan anlamıyorum pek tavsiye ettiğiniz program varsa yarın kurup istediğiniz sonuçları yazarım .Şuan güncelleme bitti stabil oldu gibi oyun testi yapamadım gta v kurulu pilde 30 fps i geçmiyor tasaruf modu var büyük ihtimalle yarın şarjda iken deneyeceğim bugün pek vaktim olmadı.
    Aida64 nette bulabilirsiniz. Full olanı portable bile olsa iş görür. Üst bölümdeki sekmelerden sistem kararlılık bölümünden cpu gpu ramler ve diskleri seçip strese testini başlatabilirsiniz. 15dk makina şarj olmuş ve adaptör takılıyken testi bitirdiğin throttling %8 civarı ise soğutması iyidir. Test boyunca cpu ve gpu grafiksel olarak alacak ve kaydedecek. O esnada hangi frekanslarda çalışmış bu değerleri referans değerlerle karşılaştırmak lazım. Günlük kullanım ve oyunlarda hiçbir senaryo bu kadar yoramaz sistemi. O haliyle düzgün çalışıp frekans, voltaj düşümüyorsa sistem kolay kolay çakılmaz. Ayrıca bataryadayken güç kısıtlamaları nedeniyle performansı anlayamazsınız. Zaten bu tarz laptoplar adaptörsüz kullanıma müsait değildir. Oyuna girdiğinizde bataryayı tam performansta çok çabuk tüketir. Günlük kullanımda 480dk batarya süresi vermiş yabancı sitelerdeki incelemelerde.
    Tam şarjda adaptör takılıyken bile 3-4sa oyun sonunda bataryanında 97-98 civarında olması normaldir. Tuğla gibi bir adaptör kullanmamak için üreticilerin belirlediği güçte adaptörler konulur paket içeriğine.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dakmor -- 23 Kasım 2019; 23:31:45 >
    Hocam değerler düzgün görünüyor. Fotoları silin isterseniz konuyuda fazla şişirmeyelim. Şu ana kadar donma kasma yada adaptör takılıyken bir sıkıntın yaşamamış iseniz hayırlı olsun demek düşer.

Takılma ve donma gibi sorunlar var mı? Akıcılığı nasıl?

• Akıcılıkta sorun yok bugün 1 kere mavi ekran verdi.Bakalım zamanla nasıl performans vericek

Mavi ekran vermesi normal değil sıfır notebookun

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.