Şimdi Ara

-----^^^^^HP PAVILION 2510i FULL HD 25' MONITOR TERRTEMİZZ!^^^^^-----

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
2
Favori
461
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    ARKADAŞLAR MONITOR HP NİN 25' LİK FULL HD MONİTÖRDÜR VE COK KALİTELİ BİR ÜRÜNDÜR..
    27' BÜYÜK GELDİĞİ İÇİN ÖZELLİKLE ALMIŞ OLDUGUM VE COK MEMNUN KALDIĞIM BİR ÜRÜNDÜR BENİM GİBİ DÜŞÜNENLERE TAVSİYE EDERİM..
    GÖRÜNTÜ OYUN PERFORMANSI ÜST DÜZEYDEDİR VE ŞEKİL ŞEMAL OLARAKTA ÇOK ŞIK BİR ÜRÜNDÜR..
    CİHAZ COK TEMİZDİR, KUTUSU VE KUTU İÇERİĞİ DURMAKTADIR.. RESİMLER ÜRÜNÜN ORJİNAL RESİMLERİDİR..

TEK FİYAT: 300TL... PAZARLIK VE TAKAS KESİNLİKLE DÜŞÜNÜLMEMEKTEDİR LÜTFEN TEKLİF ETMEYİNİZ!!!
    HIZLI İLETİŞİM İÇİN: 0535 453 1449 EMRE

İLANA İSTEDİĞİNİZ YORUMU YAPABİLİRSİNİZ FAKAT TERBİYE SINIRLARINI AŞMAYALIM LÜTFEN..
    HERKESE İYİ FORUMLAR DİLERİM..
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
     -----^^^^^HP PAVILION 2510i FULL HD 25' MONITOR TERRTEMİZZ!^^^^^----- -----^^^^^HP PAVILION 2510i FULL HD 25' MONITOR TERRTEMİZZ!^^^^^----- -----^^^^^HP PAVILION 2510i FULL HD 25' MONITOR TERRTEMİZZ!^^^^^----- -----^^^^^HP PAVILION 2510i FULL HD 25' MONITOR TERRTEMİZZ!^^^^^----- -----^^^^^HP PAVILION 2510i FULL HD 25' MONITOR TERRTEMİZZ!^^^^^----- -----^^^^^HP PAVILION 2510i FULL HD 25' MONITOR TERRTEMİZZ!^^^^^----- -----^^^^^HP PAVILION 2510i FULL HD 25' MONITOR TERRTEMİZZ!^^^^^----- -----^^^^^HP PAVILION 2510i FULL HD 25' MONITOR TERRTEMİZZ!^^^^^----- -----^^^^^HP PAVILION 2510i FULL HD 25' MONITOR TERRTEMİZZ!^^^^^----- -----^^^^^HP PAVILION 2510i FULL HD 25' MONITOR TERRTEMİZZ!^^^^^-----

• Elimden 3 tane geçti, bu fiyata bulunmaz nimet diyebilirim. Son aldığımda titreşim filan oluyordu ekranda, bir de sol üst tarafta bir cızırtı, çok moralim bozuldu, iade ettim vs.
    Vallahi 1dk önce gg den bir tane led monitör aldım, gerçi anlaşalı 1 saat oldu satıcı arkadaşla , 1 saat önce görsem kimseye kaptırmazdım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: hiickimse

Elimden 3 tane geçti, bu fiyata bulunmaz nimet diyebilirim. Son aldığımda titreşim filan oluyordu ekranda, bir de sol üst tarafta bir cızırtı, çok moralim bozuldu, iade ettim vs.
    Vallahi 1dk önce gg den bir tane led monitör aldım, gerçi anlaşalı 1 saat oldu satıcı arkadaşla , 1 saat önce görsem kimseye kaptırmazdım :)

eyw dostum bende hiç satmak istemiyorum ama maalesef mecbur kaldım. alan kişide benim kadar sever umarım..
  • PM.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.