Şimdi Ara

HP PAVILION 15-P011ST Nasıldır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.881
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

http://www.vatanbilgisayar.com/hp-pavilion-15-p011st-core-i5-4210u-17ghz-8gb-1tb-156-2gb-w81-notebook.html

Kullananlar ürünün nasıl olduğunu anlatabilir mi? Isınma sorunu var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leo Minor -- 8 Eylül 2014; 1:06:59 >

• 6 saat önce aldım güzel ürün ya kasa falan şahane, oyun oynamadım daha ama pek ısınmıyor şu durumda. Bir tek fn tusunu kullannamadım onunla ugrasıyorm konu acıcam buraya, sorun varsa sor

cevizlibağda casper pc ile bunun arasında kalan arkadaşmısn yoksa :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Heimerdinger -- 8 Eylül 2014; 2:16:10 >
  • Yok cevizlibağda değilim ben :)

Oyun performansı nasıl hocam? Oyun kurup denediniz mi?

Bir de işlemci ekran kartı testlerini yapabilir misiniz?
  • hocam selamlar yorumlarnız nasıl almayı düşünüyorum da bu laptopu ısınma donma vs sorun var mı
  • güncel, bende bunu düşünüyorum şekli falan çok hoş işlemciside 4210u yerine 4200m olsaydı muhteşem olurdu ama çok fark etmez diye düşünüyorum. yorumlarınız nedir bunun için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: töbesigeçmez

hocam selamlar yorumlarnız nasıl almayı düşünüyorum da bu laptopu ısınma donma vs sorun var mı

cevaplamayı unutmuşum bilgisayarı almaktan vazgeçtim.

@renesis3
  • Aynen bana da çok ısınıyor falan dediler tavsiye etmediler. Bende Asus bakıyorum şimdi, ama şekli rengi çok hoştu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: renesis3

Aynen bana da çok ısınıyor falan dediler tavsiye etmediler. Bende Asus bakıyorum şimdi, ama şekli rengi çok hoştu.

bf4 ultrada oynayınca ısınıyor oda kucaktayken masaya falan koyunca altı hava alıyor sogutuyor kendini ama elini fana götürünce sıcak tabi, o kadar da olsun artık
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.