Şimdi Ara

HP Pavilion 15-EC0001NT AMD Ryzen 7 gtx 1650 4999 tl (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
626
Cevap
13
Favori
32.756
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ekran sva görünüyor kendi sitesinde. görünüşe göre işlemci ve ekran farkı var. onun dışında ssd de aşağı yukarı aynı maliyette bu modelle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aqhuan

aygıt yöneticisinden görüntü bağdaştırıcıları kısmından apu devredışı bırakınca harici kullanılıyor mu ram normale dönüyor mu bi bakabilir misiniz. yalnız kaldırmayın sıkıntı yaratmasın.
    apu yu devre dışı bırakınca harici de devre dışı kaldı ve usable ram değişmedi (5.92 GB)
  • Guhong01 kullanıcısına yanıt
    anladım hocam ram yükseltmek tek çözüm sanırım sağlam oyun oynamak isteyene.

• quote:

Orijinalden alıntı: aqhuan

anladım hocam ram yükseltmek tek çözüm sanırım sağlam oyun oynamak isteyene.
    evet öyle görünüyor, fps drop ları azımsanmayacak miktarda oluyor. üzerine 600 TL koyup 8+8 ram yapılsa dahi fiyat gayet avantajlı
    Bir tane 8 GB ram alıp taksak sorun olur mu . 8+4 işi çözer gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bilal1414 -- 29 Mart 2020; 14:18:46 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sva ekran olanı alıp iade etmiştim. Bunda ekran tatmin edici düzeyde midir? Kullanan bir arkadaş yardımcı olabilirse sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: orhanmed

Sva ekran olanı alıp iade etmiştim. Bunda ekran tatmin edici düzeyde midir? Kullanan bir arkadaş yardımcı olabilirse sevinirim
    Sva olan modeli görmedim, fakat yıllardır ips ekran kullanan biri olarak bana ekran gayet normal geldi, sadece diğer ekranlarımdaki kadar geniş görüş açısı yok yanlardan, renk kaybı 45 derece civarından başlıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bilal1414

Bir tane 8 GB ram alıp taksak sorun olur mu . 8+4 işi çözer gibi.
    Uyumlu ram bulmak zor olabilir, bu konuda ekstra 8 alıp takan kişilerin kullandıkları modelleri öğrenmek en doğrusu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    üzerindeki ramler kaç mhz biliyormusunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysnsln

İadeyle beraber mi 3900 hocam. 4199 altını gormedi hiç

Alıntıları Göster
    Evet iade ile

• quote:

Orijinalden alıntı: cartman91

üzerindeki ramler kaç mhz biliyormusunuz?
    2667
    Teşekkür ediyorum biraz kararsızım ya başlıktakini ya da i5 8300H, 8GB RAM, 256GB SSD , Nvidia GeForce GTX1050 Ti olanı alıcam galiba

• Noax N kullanıcısına yanıt
    yapı kredi nin şu an kampanyası var belli başlı sitelerde ki bunların arasında hepsiburada da var, yapılacak notebook-bilgisayar atlışverişlerine 150 TL veriyor..
    https://www.worldcard.com.tr/kampanyalarimiz/world-kampanyalari/bilgisayar-alisverislerinize-150-tl-worldpuan-destegi/s-23/c-12940/90000146188
  • Bu tarz şeylere ucuz diye hemen atlamayın, biraz ihtiyatlı olun. Aşırı cazip olmadıkça laptopta AMD almak cesaret işi.

Sürücü, sorunsuzluk, kullanım ömrü, sıcaklık gibi konularda Intel (+Nvidia)'in farkını unutmayın, para farkları da ondan zaten babasının hayrına değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 29 Mart 2020; 16:15:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

Bu tarz şeylere ucuz diye hemen atlamayın, biraz ihtiyatlı olun. Aşırı cazip olmadıkça laptopta AMD almak cesaret işi.

Sürücü, sorunsuzluk, kullanım ömrü, sıcaklık gibi konularda Intel (+Nvidia)'in farkını unutmayın, para farkları da ondan zaten babasının hayrına değil.
    Tamamen aynı donanıma sahip diğer markalar 1000-1500 daha fazla fiyata satılıyor. Yani fiyatın cazip olmasının sebebi AMD olması değil, HP olması, aynı zamanda HP'nin geri dönüşüm kampanyası... Biraz bunları araştır öyle yaz, yoksa komik oluyor, konuyu filan oku mesela.
    Tamam bu ayrı mesele bende ayrı bir mesele de görüş sunmuş oldum ki bu görüşümün arkasında çok fazla tecrübe ve yaşanmışlık yatıyor emin olabilirsin.

Kampanya güzel.

Bir diğer mesele de marka kalitesi konusunu gündeme getirmiş oldun, dediğin gibi aynı donanım farklı markalarda da boşuna daha pahalı veya ucuz değil, asus'un içine koyduğu LAN, WLAN, SPEAKER, KASA Kalitesi tabiki diğerleriyle aynı değil vs.

Saygılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

Tamam bu ayrı mesele bende ayrı bir mesele de görüş sunmuş oldum ki bu görüşümün arkasında çok fazla tecrübe ve yaşanmışlık yatıyor emin olabilirsin.

Kampanya güzel.

Bir diğer mesele de marka kalitesi konusunu gündeme getirmiş oldun, dediğin gibi aynı donanım farklı markalarda da boşuna daha pahalı veya ucuz değil, asus'un içine koyduğu LAN, WLAN, SPEAKER, KASA Kalitesi tabiki diğerleriyle aynı değil vs.

Saygılar.
    Bu yazdıklarını bilmek için "çok fazla tecrübe ve yaşanmışlık"a gerek yok, buradaki kişiler bunun farkındalar, insanların parası buna yettiği için bu markada karar kılıyorlar. Ama sen "AMD cesaret işi AMD kötü Intel iyi" gibi fiyatının ucuz olmasında etkisi olmayan bir fikir ile ortaya atlarsan ve bunun böyle olmadığı söylendiğinde yön değiştirirsen boş yapmış olursun.

Ben söylediğimden sorumluyum, ne anladığın sana kalmış ve pek umrum dahilinde değil,

iyi forumlar.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.