Şimdi Ara

HP Pavilion 15-EC0001NT AMD Ryzen 7 gtx 1650 4999 tl (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
626
Cevap
13
Favori
32.757
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam doğru servis dökümanı linki;
    http://h10032.www1.hp.com/ctg/Manual/c06446633

sizin verdiğiniz link CX serisi için
  • HP geri iade kampanyası için yardımcı olunur, güvenililirlik açısından yardımcı olduğum kişilere profilimden ulaşabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TekniKerim kullanıcısına yanıt
    Biliyorum ben sadece hp nin cevabını yapıştırdım benim aldığım pc cx i5 li seri zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: TekniKerim

garanti dışı kalmıyor daha önce de konuşuldu.

Teşekkürler kerim hocam çok iyi oldu bu.
    Direkt arkadaki bölmeyi açıp takarım o zaman siz 16GB yaptınız mı?

• 31 mart da aldığım ürün hala kargolanmadı benzer durumda olan var mı acaba?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dreamer1981

Aşağıda HP ye sorduğum sorunun cevabı var kesinlikle kalmıyor sadece açarken fiziksel zarar vermemeniz gerekli board ve bileşenlere

Merhaba, bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz. HP bilgisayarınızın tüm donanım yükseltme bilgilerine aşağıdaki link aracılığıyla ulaşabilirsiniz.
    http://h10032.www1.hp.com/ctg/Manual/c05985643

HP servisleri tarafından yükseltme konusunda ücretli de olsa destek verilmediğini belirtmek isteriz. Yükseltme işlemini ürüne fiziksel olarak zarar vermeden siz veya bir bilgisayarcı gerçekleştirebilir. Bu işlemi yaparken cihazda fiziki bir problem olmadığı sürece ürün garanti dışında kalmayacaktır.

NOT: Kılavuz içerisinde yer alan bilgiler ürün serisine istinaden geliştirilmiştir. Net bilgi için öncesinde ürününüzü açıp yükseltmek istediğiniz donanımı takıp kontrol etmeniz gereklidir.

Çalışma saatlerimiz hafta içi Pazartesi’den Cuma’ya sabah 08:30 ile akşam 18:00 arasındadır.
    Güzel bilgi çok sağol

• quote:

Orijinalden alıntı: extinct

31 mart da aldığım ürün hala kargolanmadı benzer durumda olan var mı acaba?
    Tedarik sorunumu yaşıyorlar acaba inşallah iptal etmezled hocam siz aldiginizda kur 6.55 di sanirim şuan 6.75 oldu

• Mojidozirikato kullanıcısına yanıt
    hocam 8 GB almıştım. ertesi gün 8 GB daha sipariş ettim. o da gelsin öyle takacağım
  • Beyler bilgisayar bugün elime ulaştı.Win10 kurdum.
    Elimden geldiğince aygıt yönetiminde ki bütün sürücüleri güncelledim.Hızında herhangi bir şey yoktu.
    Sonra pes 2020 girdim 10 fps bile yoktu.
    Alta indirip google chrome dan araştırayım dedim.Sekmeler arası geçiş bile yapamıyorum.Bilgisayarı resmen kullanamıyorum.Nerede eksiğim yanlışım var?
    Ve seri numarasını sorgulatınca bilgisayarın garantisi 4 ay önce başlamış neden ?

• quote:

Orijinalden alıntı: TekniKerim

hocam 8 GB almıştım. ertesi gün 8 GB daha sipariş ettim. o da gelsin öyle takacağım
    Hocam takarken sökme bölümleri ve nereye taktığınızında 2-3 görselini paylaşabilirseniz buradaki onlarca arkadaşa yol göstermiş olursunuz şimdiden teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cooper23

Beyler bilgisayar bugün elime ulaştı.Win10 kurdum.
    Elimden geldiğince aygıt yönetiminde ki bütün sürücüleri güncelledim.Hızında herhangi bir şey yoktu.
    Sonra pes 2020 girdim 10 fps bile yoktu.
    Alta indirip google chrome dan araştırayım dedim.Sekmeler arası geçiş bile yapamıyorum.Bilgisayarı resmen kullanamıyorum.Nerede eksiğim yanlışım var?
    Ve seri numarasını sorgulatınca bilgisayarın garantisi 4 ay önce başlamış neden ?
    Oyun orjinal mi?
    MSI Afterburner dan mı bakıyorsun FPS'e
    Ekran kartını güncelledin mi

• quote:

Orijinalden alıntı: extinct

31 mart da aldığım ürün hala kargolanmadı benzer durumda olan var mı acaba?
    ayni sorunu yasiyorum, urun gonderilmiyor.

• şimdi dikkatimi çekti, seri numarasıyla sorgulama yaptığımda 19 ay garantisi kalmış görünüyor ürünüm. fakat paketi açarken dikkat ettiğim kadarıyla iade ürün gibi durmuyordu. acaba ithal edildiği tarihle falan mı alakalı acaba ?

• dreamer1981 D kullanıcısına yanıt
    sıkıntı yok hocam

ben hem bilgilendirme hem de konuda dursun diye PC ile alakalı PDF i yapıştırdım
  • Ben de ryzen5 3550h gtx 1650 olandan aldım. Bu da amazonda kampanyadaydı dün geldi laptop. Aynı şekilde 19 ay garanti kalmış gözüküyor. HP nin sitesinde biraz araştırdım garantide fatura tarihini baz aldıklarını yazmışlar. Sorun olacağını düşünmüyorum bu konuda.
  • MaST3rLY kullanıcısına yanıt
    içimize kurt düşürdü ya. sanırım ithal edildiği zamanda başlıyor bu garanti mevzusu. yoksa herkese iade ürün satacaklarını düşünmüyorum. bir de cihaz o kadar temizdi ki iade olması çok zor bir ihtimaldi bendeki. en azından içim biraz rahatladı göndermekte istemiyordum :D

• Mojidozirikato kullanıcısına yanıt
    Evet orijinal-Steam
    Evet
    Problemi çözdüm.Driver Booster sayesinde.Benimle aynı sıkıntısı olanlar bu programdan çözebilirler.

• Ben de de 19 ay yani büyük ihtimal ülkeye giriş anını baz almışlardır.Tam hangi ayda başlamış bakar mısınız?
    Ben de January 19 yazıyor.

• Ekim olması lazım benimkinin garanti başlangıcı. Ama zaten yasaya aykırı bir durum, garanti fatura tarihi ile başlar. Onun haricinde oyunlarda bir sorun yok ama sanki windows üzerinde dolaşırken böyle 1-2 defa 1sn takılma yaşadım. Ryzen işlemcilerde olan bir durummuş. Oyunlarda böyle bir sorun yok. Başına gelen olursa yazsın:)
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.