Şimdi Ara

Bitti-HP Pavilion 15-BC503NT i5 9300H 8GB 1TB + 128GB SSD GTX1650 Freedos 15.6 -4899₺ fiyat arttı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
98
Cevap
4
Favori
18.008
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Fiyat gerçekten muazzam ancak monster'dan inip eşeğe binmek gibi olur sanırım :)
  • Ne kadar ısınıyor olabilir ki? Bence alınabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • V.Masuka kullanıcısına yanıt
    ekran kartınızın lehimleri 6 ayda bir çatladığında ne kadar ısındığını anlarsınız

• vjdrsjejv kullanıcısına yanıt
    fan ayarını ayarlayabileceğiniz bir uygulama varsa, boşta 1000 devir civarına ayarlayın.

• bende mi bi sorun var anlamadım adam çatır çatır oynamış
  • Bu kadar kişi ısınma sorunu var diyor. Bunu tasarlayan herif niye düşünmüyor bunu ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ` quaD. kullanıcısına yanıt
    Mobil verideyim. Birisi sıcaklıkları söyleyebilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: LifeforRelic

Mobil verideyim. Birisi sıcaklıkları söyleyebilir mi?
    Gpu ortalama 70, cpu 75-80 arasi

Benim gozlemim

• ` quaD. kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Fakat ilginç bir şey var. Oyuncu versiyonu olanları yani büyük ızgara ve daha iyi soğutmalıları izlemiştim geçenlerde onlar da dediğiniz sıcaklıklarda yaklaşık 85°C CPU 60°C GPU idi. Acaba bu arkadaş dinlendirip dinlendirip mi çekmiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: LifeforRelic

Teşekkürler. Fakat ilginç bir şey var. Oyuncu versiyonu olanları yani büyük ızgara ve daha iyi soğutmalıları izlemiştim geçenlerde onlar da dediğiniz sıcaklıklarda yaklaşık 85°C CPU 60°C GPU idi. Acaba bu arkadaş dinlendirip dinlendirip mi çekmiş.
    Bilemiyorum

Lazimsa alin gecin. Bozulursa garanti var ne de olsa

• zero-man kullanıcısına yanıt
    Boşta genelde 2k devirde dönmesine rağmen böyle, o fan kontrolü uygulaması ile neredeyse pc formatlık oluyordu zor kurtardım bu arada termal macun da yeniledim.

• tgezer kullanıcısına yanıt
    Bilinçli eskitme, bir süre sonra ne zaman bozulacağı belli olmayan bir laptobunuz olacak. Tamir ettirmek yerine yenisini alacaksınız.

• LifeforRelic kullanıcısına yanıt
    klimalı bir odada çekmiş olabilir.

• vjdrsjejv kullanıcısına yanıt
    kullandığınız termal macun kalitesiz olabilir yada fazla sürmüş olabilirsiniz.
    ben msi gl63 kullanıyorum. 8300h işlemciye sahip.
    pil ayarlarından yüksek performans için maksimum CPU kullanımını %100 yapıyorum. Bu sayede max 2.2ghz de stabil çalışıyor.
    oyunlarda pek sorun yaşamadım, render alırken bu sayede cpu max 62-63 oluyor. Bunu yapmazsam 85 leri görüyor. performans anlamında maksimum %5-10 fark ediyordur.

• tgezer kullanıcısına yanıt
    O kadar ince laptop illaki ısınacaktır. Oyun oynamak için yapılmış olsaydı kasası da ona göre olurdu. Bu daha çok yanında taşımalık hızlı pc isteyenler için. Ama türkiye şartlarında iyi bi laptop alabilmek için ya böbrek vermemiz gerekiyor ya da işte böyle bazı özelliklerden feragat etmemiz gerekiyor :(
  • yanar bu ama özelliklerine göre eşsiz fiyat

• goki85 G kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim, bekliyorum. msi afterburner ile cpu gpu sıcaklıklarını gösteren bi SS hiç de fena olmaz. mesela 1 saat oynadıktan sonra alsanız ss i çok iyi olur. :)
  • Bu arada fan çıkışları bu videoda gösterilmiş videoyu çeken şahıs good thermal falan demiş xdhttps://www.youtube.com/watch?v=babyYeJ0itM
  • 2 farklı hp kullandım, 3-4 ayda bir termal macun yenişeyince soğutmadı gayet güzel işliyordu. Üzerindeki kendi termali ile 80-90 derece oluyordu 2 cihazda. Cooler master nano ile 72-80 arası oluyordu. 8. Nesil ve 9. Nesil cihazlardı.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.