Şimdi Ara

HP Pavilion 15-BC010NT X8M23EA i5-6300HQ 8GB 128GB SSD 1TB 4GB GTX960M 15.6 FreeDos (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
455
Cevap
18
Favori
20.467
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hiç bir driverı kurmadan, coolsense i kurmadan ve 32 bit windows kurduğunuz için makinenin düzgün çalışmaması normal.Ayrıca windows kurulumu işlemciye yük bindiriyor az da olsa.Windows kurulurken driver olmadığı için ısınma normal bence.
  • Ürüne ekstradan SSD takma imkanımız var mı?
  • Kendi soruma cevap buldum m2 SDD slotu var makinada kaçmaz :D

https://www.youtube.com/watch?v=h3xqqILhxyk
  • soğutma sistemi işlevsel gelmedi. Isınma problemi olabilir. Alıp test eden biri olsun göreceğiz. Ucuz etin yahnisi iyi olmaz hesabı bu modelinde sonu pek iyi gözükmüyor. arka kapağını açarken ben kesin kırarım. Nazik bir cihazada benziyor
  • Valla geri gönderdim Asus x550vx siparişi verdim yerine. İçime sinmedi bi kere SSD falan takılıyor veya iyi özelliklere sahip olabilir ama alan arkadaşlar olursa malzeme kalitesinin çok düşük olduğunu göreceklerdir. 3milyarlık Laptop elinize aldığınızda bi haz vermeli bence 3bin tl günümüz için az bi para değil sonuçta.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Asus x550vx laptopum geldi 12gb ramli. Bir sorunum var freedos geldiği için Windows 10 kurmak istediğimde son adımda güncelleştirmeler yükleniyor dedikten sonra bu hatayı veriyor.Bunu nasıl çözebilirim?
    Bu mesaja eklenen görseller:

HP Pavilion 15-BC010NT X8M23EA i5-6300HQ 8GB 128GB SSD 1TB 4GB GTX960M 15.6 FreeDos

• ua_tnc U kullanıcısına yanıt
    3000 liralık diyosunuz da aynı fiyata gtx960 yok gtx950 asus modelleri var onlarda full hd bile yok.Çift fan yok.
    Sonuçta hp ne kadar kötü olabilir ki?
  • Keşke başka biri daha alsada güzel bir inceleyip yorum yapsa o zaman anlaşılır gibi ama bekliyoruz bakalım.

sorununuzun ilacı bu olsa gerekhttp://www.sorbilene.com/bozuk-yukleme-dosyasi-nedeniyle-kur-devam-edemiyor-hatasi-cozumu.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: Clubhit

3000 liralık diyosunuz da aynı fiyata gtx960 yok gtx950 asus modelleri var onlarda full hd bile yok.Çift fan yok.
    Sonuçta hp ne kadar kötü olabilir ki?

Valla tercih meselesi hocam bende büyük umutlarla hemen sipariş ettim ama malzeme kalitesi düşük ve Hpnin kronik bir ısınma sorunu olduğu için geri gönderdim.
    Ben çok oyun oynamadığım için 950 960 çok farkedeceğini zannetmiyorum.
    Aldığım Asusta cidden kaliteli elinize aldığınızda hissedebiliyorsunuz zaten.
    Acerı çoğu kişş beğenmez mesela ben 2008den beri Acer kullanıyorum çok sağlam bir bilgisayar bence çok memnundum ama miyadı dolmuştu artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: cuhuku

sorununuzun ilacı bu olsa gerekhttp://www.sorbilene.com/bozuk-yukleme-dosyasi-nedeniyle-kur-devam-edemiyor-hatasi-cozumu.html

Aslında anlatılan yerdeki gibi boot menüsünde aynı şekilde gözüküyor bendeki Windows dvdsi uefi olarak çıkıyor ama bilemedim yarın tekrsr deneyip uğraşacağım teşekkürler :)

https://www.youtube.com/watch?v=XzvvSezHTkU&feature=youtu.be

Bu şekilde hazırlayın usb rufus adlı program kullanıyor her şeyi tam yapın
  • quote:

Orijinalden alıntı: neS aY miyilkraF

Bende 17 inclik planini almayi dusunuyorum. Cok uygun bi laptop. Arkadasa bence sikinti i laptop gelmis ssd cikmadigindam belli.

Özellik olaral fiyatına göre çok iyi bende onun için aldım hemen zaten ama tani ne biliyim hoşuma gitmedi diyeyim :) Asus aldım şimdi işte canavar gibi hem daha ucuz özellikleri de bana yeterli zaten :)
    Bir de full HD ekran 15inç için kullanışlı değil gerçekten yazılar falan çok küçük görüntü güzel ama 17 inç alırsanız daha mantıklı dediğiniz gibi :)

• Ben de 17' olan versiyonunu almak istiyorum arkadaşlar. Net, Program yazma ve futbol oynama amacı güdüyorum. Kullanıp yorum yapabilecek bir arkadaş varsa inanın çok duamı alır.

Ha bir de arka aydınlatma ne renk klavyede?
  • Arkadaşlar cihazı 2 3 güne alıp driver hp coolsense kurup sizlerle cihazın bilgilerini paylaşırım.Ama 2 3 güne kesin değil pc alma konusu .

• Ayrıca benden önce almak isteyen olursa daha makbul olur

• Hocam incelersen bizim için insan bonus bonus hayır duası alırsın :) Hadi gözünü seveyim :)
  • İnceleme bekliyoruz gözüme kestirdim bunu.
  • Heyecanla bekliyoruz ama kimseden ses yok :)

ah @ua_tnc keşke biraz daha kullansaydın hocam.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.