Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

HP Pavilion 15-ab106nt vs HP 15-ac108nt [ACİL]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
3
Cevap
0
Favori
301
Tıklama
Tüm Forumlar >> Taşınabilir Bilgisayarlar >> Notebook - Ultrabook - Netbook Tavsiye Bölümü >> HP Pavilion 15-ab106nt vs HP 15-ac108nt [ACİL]
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    2 Mesaj
    Merhaba,

Uzun zamandır laptop almayı düşünüyordum fakat artık bu durum düşünceden çok gerekliliğe dönüştü. Bilgisayar mühendisliği okuduğumdan dolayı laptop her zaman gerekli bir araç benim için. Alacağım laptop hep yazılım için hemde bir kaç oyun için kullanılacak. İki adet laptop beğendim bu ikisi arasında git gel yaşıyorum yardımcı olabilirseniz sevinirim.
    Not: Oynadığım oyunlar ve programlar; Rust, Minecraft, CSGo, Visual Studio 2013. Bu oyun ve programlarda sistemi kasmayacak ve de saydığım oyunlarda 50-100 arası fps beklentim var bu şartlar göz önüne alınarak değerlendirilme yapılmasını rica ederim.

1) HP Pavilion Notebook - 15-ab106nt
    http://support.hp.com/rs-en/document/c04960336 Aslında buna çok niyetlendim almak için bütçemede uygun fakat işlemcinin amd olmasından dolayı çekimser davranıyorum. Fiyatı 1549,99 TL.
    2) HP Notebook - 15-ac108nt (ENERGY STAR)
    http://support.hp.com/tr-tr/product/HP-15-ac100-Notebook-PC-series/8499326/model/8942772/document/c04808512/ Bunu da bir arkadaşım önerdi fakat hem özellikler hemde fiyat açısından ilk bilgisayara göre beklentilerimi karşılamadığı için çekimserim. Fiyatı 1699Tl

Biraz uzun bir yazı oldu affınıza sığınaraktan yardımlarınızı diliyorum. Bu iki cihaz arasında bana oynadığım oyunlarda güzel performans sağlayacak olanı önerirseniz sevinirim. 1200-1800 Tl arası laptop önerilerinizede açığım arkadaşlar. Benim için önemli olan saymış olduğım 3 oyunu bilgisayarı kasmadan oynayabilmek. Şimdiden teşekkürlerimi sunarım.

İyi Günler...

|
    |

• Çavuş
    72 Mesaj
    http://www.sadecenotebook.com/asus-k555ub-xo099d-pmu400968

Bu modeli alıp 4 GB RAM daha takarsanız istediğiniz oyunlarda sıkıntı çıkacağını pek sanmıyorum, dahası yukarıda ki siteden sipariş ederseniz seçenekler kısmından RAM tercihiniz 8 GB yapabilirsiniz.
    |
    |

SATTIKLARIM
    ramazandeveli adlı abime komple sistem, güç kaynağı ve fan
    metomero adlı arkadaşa ram
  • Er
    2 Mesaj
    Battallboi ilgin için teşekkür ederim kardeşim. Peki benim belirtmiş olduğum iki bilgisayar için yorumların neler?
    |
    |
1
Reklamlar
SEO
haberler
üniversite
Bey Azura
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.