Şimdi Ara

Hp Pavilion 15-007nt Çift Ekran Kartı Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ilk defa konu açıyorum, doğru yere mi açtım bilmiyorum eğer yanlış yere açtıysam affola düzeltilirse sevinirim pek anlamıyorum forumdan. Problemim; 2 tane AMD ekran kartı kullanıyorum APU işlemci var bi tane r5 512mb bi tane de r7 ekran kartı var crossfire midir nedir ona dönüşmüş r8 olarak görünüyor. Ben bu harici ekran kartını bi türlü kullanamadım driverleri 50 defa sil kur ddu ile sil format at herşeyi yaparak güncelleme ile amd üzerinden hp üzerinden yükledim bi değişiklik olmadı. Bıkkınlık geldi metin2 bile oynanmayacak derece de kasıyor her ayarı yaptım catalyst ayarı olsun yeni güncellemesinde radeon ayarları olsun yine bi işe yaramadı. Bios üzerinden swichable grapich diye bi seçenek varmış bios güncellememe rağmen bende yine o seçenek yok hp yi arasam onlar hiç yardımcı olmuyor kendileri bile anlamıyor lütfen yardımcı olun kafayı yiyeceğim lolde bile fps drop yemekten oyun oynanmıyor diğer oyunlardan bahsetmiyorum bile. Misal gta 5 de 4gb ekran kartı hafızam olmasına rağmen 1gb gösteriyor fps 30 üstü görmüyor ekran kartını r5 olarak gösteriyor hep.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.