Şimdi Ara

Hp omen Rtx 2070 laptop 14.000 tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
810
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akira toriyama -- 27 Kasım 2020; 18:42:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu ürünün maksimum indirimi 300 TL dir.14.26xx fiyatlara satılıyordu normalde.O fiyattaki bir ürün için indiirm çok az.

• Maşallah laptop değil iş istasyonu.

• star scream S kullanıcısına yanıt

Laptop piyasasınınpek takip etmiyorum 14k ya rtx 2070 li msi laptop konusu gördüm yurtdisindan (amazon) hp yi bu fiyata görünce büyük indirime girdiğini düşündüm.

• hboluk H kullanıcısına yanıt

Hocam çok fena aletler ya varya fena gıdıklıyo ama almıcam 14k bir bilgisayara vermicem kendimi tutuyorum  

• öğleden sonra 14 binden satıldı. Bi ara stok yok yazdı. Sonra 1 sonra 2 oldu. Yeniden 14bin olur mu acaba?

• MSI GL65 Leopard 10SFK-062 15.6" FHD 144Hz 3ms Thin Bezel Gaming Laptop Intel Core i7-10750H RTX2070 16GB 512GB NVMe SSD Win 10

1099$ dan satıldı bugün amazon.com'da. Vergiler ve kargoyla 11.000 TL'ye geliyordu toplamda. Sanırım bahsettiğiniz konu bu oluyor.

• ikigai kullanıcısına yanıt

14.000 diye kalmış aklımda evet o konuydu

• yalnız bunun ekran kartı rtx2070-maxq haberiniz olsun.

bugün müydü hocam ah be nasıl kaçırırım o kadar bakıyordum

• 2070 Max-Q kartlar mobit 1660 ti'dan %5-%10 daha hızlı bunu belirteyim.

Şuan sepetimde 17bin ve 13bin tl lik 2 tane laptop var biri 2070 diğeri 1660 ti.

Acer Predator serisi. 144mhz ekran ve 32gb ram artısı var.

Mobil işlemci ise 10750H, masaüstü Ryzen 5 2600'den %80 daha hızlı bir işlemci.

• valla bekleyeceksseniz ryzn 5700 5800 lü mobil işlemci ve rtx 3000 mobil bekleyin işe yaramaz rtx2000 serisi miladı bitti artık yeni konsollar beraber grafikler ağırlaşır ben vazgeçtim. en azından yeni teknoloji alır kafamı rahatlatırım

• quote:

Orijinalden alıntı: synthesizer

2070 Max-Q kartlar mobit 1660 ti'dan %5-%10 daha hızlı bunu belirteyim.

Şuan sepetimde 17bin ve 13bin tl lik 2 tane laptop var biri 2070 diğeri 1660 ti.

10750H ryzen 7 4800H’tan ne kadar hizli peki?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: synthesizer

2070 Max-Q kartlar mobit 1660 ti'dan %5-%10 daha hızlı bunu belirteyim.

selamlar hocam.

2070 li bir laptop arıyorum. Bugünki piyasada 2070 maxq olmayan alınabilecek modeller nelerdir?

özellikle asus, msi ve hp bakıyorum.

teşekkürler.

• SiSKHoBBiT kullanıcısına yanıt
    Hocam bilgi edinmek amaciyla soruyorum, maxq oldugunu nasil ogrendiniz? Linkten baktim ama oyle bir ibare goremedim.
  • xjavax X kullanıcısına yanıt

hocam model linkini kopyala hp nin kendi sitesine bak görürsün

• hanıncipsi kullanıcısına yanıt

Evet hocam bugün öğlen birkaç saatliğine oldu bu fırsat, normalde 24 saatlikti ama stoklar bitti akşama dayanmadı.

2070 bu fiyata TR'de mümkün değil hem de msi ama teselli niyetine şunu söyleyelim sorunsuz mükemmel bir ürün de diyemeyiz sanırım. Yorumlara bakınca fan gürültüsünden, speakerların ses kalitesinden, pilin çok çok az gitmesinden şikayetçiler. Bazıları da çok ısınmasından ve ışık sızmasından şikayet etmiş. Genel olarak %81 5 yıldız, %14 4 yıldız vermiş ama.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ikigai -- 27 Kasım 2020; 22:12:6 >

hocam 2 aydır fırsat kovalıyordum black friday de kesin tr ye göre uygun rtx2060/2070 li model yakalarım demiştim de elim boş kapattık :)

sağlık olsun aynen teselli işe yaradı azıcık  

• quote:

Orijinalden alıntı: Erengy

selamlar hocam.

2070 li bir laptop arıyorum. Bugünki piyasada 2070 maxq olmayan alınabilecek modeller nelerdir?

özellikle asus, msi ve hp bakıyorum.

teşekkürler.

Alıntıları Göster

Max-Q olmayan 2070'li modeller mobil cihazlar için biraz sıkıntı. Gerek güç gereksinimi gerek ise soğutma sorunları nedeniyle bazhettiğiniz markaların genel pazara yönelik böyle ürünleri var mı bilmiyorum. Varsa da Max_Q olanlardan bile pahalı olacağından eminim.

Monil grafik kartları masaüstü muadillerine göre hep kırpılmış olur ancak 2070 Max Q gerçekten çok fazla kırpılmış. İşlemci ve bellek hızları çok çok düşük, 2070'in sadece render da kullanılan fazladan işlemci sayısı avantajı kalıyor.

Ben sepetimdeki ürünleri çıkarttım o nedeniyle. Blender ve Maya gibi uygulamalar için bir masaüstü kurmak istiyorum. Belki bu tarz bir cihaz işimi görür diyordum ancak performans fayda oranı bana hitap etmiyor şuan.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.