Şimdi Ara

HP OMEN NB 15-CE007NT 2CJ35EA tavsiyeler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
319
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar yeni bir pc alacağım aslında aşırı oyun oynayan biri değilim ama sadece pes delisiyim uzun süre pes serilerinde beni götürecek bir makine arıyorum bir önceki hp pavilion pes 2013 - 2018 e kadar idare etmişti beni başlıktaki makineye bakıyorum indirimlerle ve hp nin geri iade kampanyasıyla fiyatı 3800 civarına gelecek ne dersiniz ? herhangi bir kronik sorunu var mı ? Kağıt üzerinde özellikleri gayet yeterli görünüyor ama tekrar söylüyorum sık aralıklarla pc değiştiren biri değilim o yüzden hem güçlü hemde sağlam olmasını istiyorum bu fiyat aralığını yorum ve önerilerinizi bekliyorum

• 4 gb gtx1050
    i5 - 7300HQ
    128 GB ssd
    8 gb RAM
    ile sorun yaşamazsın seni uzun yıllar götürür.
    aslında 720p de 4 gb mx150 bile yeterli gelebilir.
    ama imkan varsa 4 gb gtx1050ti ve 8300H kombinasyonu harika olur tabi.

https://www.hepsiburada.com/msi-gl63-8rd-429xtr-intel-core-i5-8300h-8gb-1tb-128gb-ssd-gtx1050ti-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV00000C348W?
  • Omen normalde önermem çünkü oyunlarda hp lerin 15.6 inc laptoplari isiniyor. 17 inc isinmiyor kolay kolay. Belki pes için olabilir ve 3800 etiketi baya uygun fiyat.Sizi yine de olumsuz etkilemeyecektir. Turboboostu kapatıp da oynasanız sizi baya 5 sene temiz götürür. Aslında alınır bu fiyata. Cpu nun modeli i5 mi i7 mi ? I5 serin oluyor. Kasasi cok güzel ama kanmayın. Turboboost kapamadan da pes isinmasiz oynatir bence ama turbo kapamak 10 15c serin calisiyor. O paralara az daha ekleyip y520 alsaniz cok iyi edersiniz hatta monster bile daha iyi olur serinlik acisindan. Hoparlorde omen monsterdan iyi.

Msi pl62 de bakın uyguna satan var. Illa hp olacaksa ck004 bakarım. Mx150 yetecekse. Cidden sifir 3800 e varsa alın o kadar da üzmez. Gerci ben isi konusynda takintiliyim. Sonucta pubg bf1 oynamayacaksiniz. Ama bence alinca deneme isteginiz olacak o yuzden bunu da dusunun sonra bana kufur etmeyin :) yaniyor isiniyor diye .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi expressimo -- 21 Kasım 2018; 3:32:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.