Şimdi Ara

HP OMEN KULLANICILARI KLUBÜ&ÜRÜN İNCELEMESİ (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.124
Cevap
26
Favori
96.511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benimkide paketlendi kargo yapilmasi bekleniyor yaziyor ikiside pazartesi kalir buyuk ihtimal.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • aynı indirim şuan tüm vatan mağazalarında da geçerli :D
  • Bizim burdaki vatanda omen yok ne hikmetse.

• İndirim web e özel değil mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende Simdi Vatandan aldim. Bilgisayar kaliteli duruyor hadi hayirlisi :)

• quote:

Orijinalden alıntı: headhunter

Bende Simdi Vatandan aldim. Bilgisayar kaliteli duruyor hadi hayirlisi :)

Hangi şubeden aldınız hocam ?

• Ben de şimdi aldım 17inçlik olanı (256 ssd) açar açmaz güncellemeleri indirmeye başladı. İlk açılışta ne yapmak lazım, nelere dikkat etmek lazım tavsiye verir misiniz ?
  • Antalya/konyaalti subesinden aldim

• quote:

Orijinalden alıntı: cesar_x

Normal guncellemelerinizi yapın. Ama güncelleme bittikten sonra, update ayarlarında güncellemenin bir bölümünün başarısız olduğuna dair hata mesajı alacaksınız. Altında da yeniden dene butonu olacak. Sakın ''yeniden dene'" ye tiklamayin. O bölümü yüklerseniz Windows çokuyor. Olur da Windows cokerse panik yapmayin. En fazla 15dk da çözülüyor konu. HP teknik servisi arayın.

Ben de şimdi güncellemeleri indirirken aşağıda şöyle bir şey çıktı

Önemli güvenlik ve kalite güncelemeleri eksik olduğu için risk altında. Windows daha düzgün çalışması için alttaki düğmeye basın.

Aşağıda da şimdi yeniden başlat diyor. Ne yapmam gerekiyor ? Kendim normal yeniden mi başlatayım ?

• quote:

Orijinalden alıntı: lakers45

quote:

Normal guncellemelerinizi yapın. Ama güncelleme bittikten sonra, update ayarlarında güncellemenin bir bölümünün başarısız olduğuna dair hata mesajı alacaksınız. Altında da yeniden dene butonu olacak. Sakın ''yeniden dene'" ye tiklamayin. O bölümü yüklerseniz Windows çokuyor. Olur da Windows cokerse panik yapmayin. En fazla 15dk da çözülüyor konu. HP teknik servisi arayın.

Önemli güvenlik ve kalite güncelemeleri eksik olduğu için risk altında. Windows daha düzgün çalışması için alttaki düğmeye basın.

Aşağıda da şimdi yeniden başlat diyor. Ne yapmam gerekiyor ? Kendim normal yeniden mi başlatayım ?

Konuya hakim değilim pek ama yanırım yeniden deneye basmamanız gerekiyor hocam . Basınca çöküyodu herhalde.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gamgee

quote:

quote:

Konuya hakim değilim pek ama yanırım yeniden deneye basmamanız gerekiyor hocam . Basınca çöküyodu herhalde.

Yeniden başlattım ve şu an siyah ekran ve imleç var Sanırım ben de o soruna yakalanmış oldum. Nasıl çözülecek bilen varsa bir yazar mı ?

• Bile bile lades olduk iyi mi. Wifi açar açmaz indirdi güncellemeyi hop siyah ekran. Şimdi sistem geri yükleme yapıyorum ardından güncellemeleri kapatıcam. Artık ne zaman çözülürse bu sorun yükleriz

• headhunter kullanıcısına yanıt
    Hocam sende yokmuydu zaten. Birde ne yaptın kurulum nasil gecti isinma nasil.

• lakers45 kullanıcısına yanıt
    Hocam sistem kurtarma yap. Ama normalde HP yi arayın sistem kurtarma yapmadan. Onların daha basit bir yöntemi varmış.

• quote:

Hocam sistem kurtarma yap. Ama normalde HP yi arayın sistem kurtarma yapmadan. Onların daha basit bir yöntemi varmış.

Bu saatte kimse açmaz hocam diye sistemi geri yükleme yaptım açıldı. Ayrıca panelde ışık sızması var mı ? Yoksa sizde de mi böyle

HP OMEN KULLANICILARI KLUBÜ&ÜRÜN İNCELEMESİ

• lakers45 kullanıcısına yanıt
    Ben de çok az var ışık sızması. Normal kullanımda fark edilmiyor.

• quote:

Sistem geri yükleme yaptım. Sürüm hala 1703 fakat pc açıldı. Şimdi ne yapmalıyım ? Sizce Hp asistandan HP güncellemelerini yapayım mı ? Şimdi ilk defa cihazı şimdi başlattığımdan ne eksik ne değil bilemiyorum, bu siyah ekran meselesi canımı sıkmadı değil
  • quote:

quote:

Bu saatte kimse açmaz hocam diye sistemi geri yükleme yaptım açıldı. Ayrıca panelde ışık sızması var mı ? Yoksa sizde de mi böyle

Hocam bir dell ve hp arasında kalmıştım bu ekranı görünce soğudum açıkcası bu ışık sızması değil ışık sızma gibi fabrikası olmuş

• quote:

quote:

Sistem geri yükleme yaptım. Sürüm hala 1703 fakat pc açıldı. Şimdi ne yapmalıyım ? Sizce Hp asistandan HP güncellemelerini yapayım mı ? Şimdi ilk defa cihazı şimdi başlattığımdan ne eksik ne değil bilemiyorum, bu siyah ekran meselesi canımı sıkmadı değil

HP asistanda ki güncellemeleri yapabilirsiniz. Siyah ekran sorunu Windows un yanlış bir güncelleme yayınlaması ile alakalı. Windowsu güncellemeyin şimdilik yeterli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cesar_x -- 15 Eylül 2017; 23:31:58 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ranegade95

quote:

quote:

Hocam bir dell ve hp arasında kalmıştım bu ekranı görünce soğudum açıkcası bu ışık sızması değil ışık sızma gibi fabrikası olmuş

Hocam alttan çektim iyice çıksın diye ama şu anlık kenarda var ayrıca ekranı hareket ettirdiğimde ışık artıyor. Yarın Vatana gidip bakacağım açıkta olan modelde de mi böyle nedir diye.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.