Şimdi Ara

HP OMEN KULLANICILARI KLUBÜ&ÜRÜN İNCELEMESİ (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
1.124
Cevap
26
Favori
96.532
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet tecrubeli arkdslar bize bi yol gosterin ilk geldigindr ne yapalim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Normal guncellemelerinizi yapın. Ama güncelleme bittikten sonra, update ayarlarında güncellemenin bir bölümünün başarısız olduğuna dair hata mesajı alacaksınız. Altında da yeniden dene butonu olacak. Sakın ''yeniden dene'" ye tiklamayin. O bölümü yüklerseniz Windows çokuyor. Olur da Windows cokerse panik yapmayin. En fazla 15dk da çözülüyor konu. HP teknik servisi arayın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cesar_x C kullanıcısına yanıt
    cevap için teşekkürler hocam, o zaman normal güncelleştirmeleri yapabiliriz.
  • independent_21 kullanıcısına yanıt
    hocam mouse'da aldınız mı? ben olmuşken takım olsun dedim omen x9000 mouse'ı da aldım inşallah iyidir.
  • digi_boy2006 D kullanıcısına yanıt
    ben bu mouse u kullanıyorum çok da memnunum o zamanlar hp nin omen mouse u yoktu sanırım :) geçen sene almıştım ben.

http://www.vatanbilgisayar.com/a4-tech-bloody-v7m71-siyah-metal-ayak-gaming-mouse.html
  • digi_boy2006 D kullanıcısına yanıt
    Evet. Ben yaptım sıkıntı olmadı. HP teknik servis de aynı bilgiyi verdi. Yine de bir sıkıntı yaşarsınız direk hpyi arayın hallediyorlar.

• Aldim hocam mouse da hosuma gtti hemde uyguna geldi :)

• Şuan hala indirimde yalniz 4490 :) sabah 8 de baktim ayniydi 10 da baktim 5299du simdi yine düşmüş :)

• Dell 7567 aktif takipçisiyim fakat omen in indirime girdiğini gördüm . Bu konuyu daha önce okumadım herhangi bir kronik problemi var mı ? Almadan düşünmem gereken bir sorun ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Gamgee

Dell 7567 aktif takipçisiyim fakat omen in indirime girdiğini gördüm . Bu konuyu daha önce okumadım herhangi bir kronik problemi var mı ? Almadan düşünmem gereken bir sorun ?

Ben bir problem yaşamadım. Kronik bir sıkıntıya da rastlamadım şimdiye kadar. Sadece yanlış bir güncelle yayınlandığı için güncelleme yaparken ona dikkat etmeniz lazım o kadar.

• Gamgee kullanıcısına yanıt
    Hocam dell alicagina bunu al bnce tabi geri iade kampanyasindan yararlansan daha iyi olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: independent_21

Hocam dell alicagina bunu al bnce tabi geri iade kampanyasindan yararlansan daha iyi olur.

Tanıdık hp si olan var mı bilmiyorum ama bi soruştururum. Bu kampanya haftasonu devam edecek mi ?

• cesar_x C kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkürler . Konu fazla uzun değilmiş baştan okudum . Pek bir sorun yok gibi. Dell de harika bir bilgisayar fakat sorunlar bitmiyor . Tabi sorunsuz bir pc de gelebilirdi bana orası ayrı ama her şey risk . Hpde de aynı risk var ama riski daha az gibi

• Hocam normalde kampanya bitti ama indirim hala devam ediyor. Her hafta filan giriyor hocam geçen hafta girmisti ozmn alamamistim.

• ssd takılıyor mu acaba? bende eski model 128 gb ssd var, onu ilave olarak taksam uyumlu çalışır mı? henüz laptopu almadım ancak almayı düşündüğüm bir model.
  • Hocam kendi icinde 128lik ssd var zaten ekstradan taktirmak istyrsanz yetmez diyorsaniz bildigim kadariyla tek slot ve 256lik alip taktrmanz lazm

evet kampanya sabah 6 da bitti ancak herhalde talep çoktu bugün öğlen 12 ve gece 12 arası tekrar kampanya yapmışlar, talebin çok olduğu belliydi çünkü ben dün 2 saatte zor alabildim, bu arada x9000 mouse herhalde tükenmiş çünkü ürünle beraber görünmüyor.
  • Vatan 17 eylül gecesine kadar KDV indirimine girdi. Almayı düşünen arkadaşlarin bilgisine.

• Evet okul indirimi yaptilar heralde uzattilar . Bende farkettim mouse yok kaldirmislar ve bana ta izmir bornova subesinden kargolamışlar :)

şanslısınız hocam sizinki yarın gelir benimki daha kargoya verilmedi, inşallah bugün verilir de yarın teslim alırız.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.