Şimdi Ara

HP OMEN KULLANICILARI KLUBÜ&ÜRÜN İNCELEMESİ (42. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.124
Cevap
26
Favori
96.511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Vidanın üstüne 1 damla 404 yapıştırıcı damlat ve tornavidayı bir süre beklet ve ilk söylediğimi yap. Kapağı kırılacak kadar yukarı kastırma zaten plastik malzeme vidanın dişleri az bişi yakalasa gerisi gelir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son zamanlarda pc ısınmamaya başladı.Kışa girdiğimiz için midir bilmiyorum ama birden düştü sıcaklık bir gün önce 90 derecelerde dolanırken 84 e düşüverdi. Güncellemelerin etkisi filan mı bilen var mı?
  • Hp omen 2018 modelini aldım kullanan vara bana pm atabilir mi ?
  • Arkadaşlar merhabalar. 1 yıldır HP Omen 15 notebook kullanıcısıyım. Sorunum şu. Bilgisayarım arada sırada da olsa kendini birdenbire kapatıyor. Notebook için fan aldığımdan beri bu sorun var. 1 defa kapanıyor sonrasında hiçbir şey yokmuş gibi devam ediyor. Aynı sorunu yaşayan var mı? Aldığım fandan dolayı olduğunu düşünüyorum.
  • malikarslan06 M kullanıcısına yanıt
    Usb den değil adaptör ile cep tekefkn sarj i ile fan a gücu verin.

• Merhabalar,

OMEN by HP - 17-an005nt modelini yaklaşık 9 aydır kullanmaktayım, zamanında n11'den 5200 TL'ye almıştım. Şimdiki fiyatlar dudak uçuklatan cinsten.

Laptop ile ilgili sorun yaşayan arkadaşlar varsa yardımcı olabilirim.
  • yeni rtx li hp omen laptoplar geldi mi?ne zaman çıkacak haberi olan var mı?
  • OMEN by HP - 17-an107nthttps://support.hp.com/tr-tr/document/c06064046 modelini kullanan var mı aranızda arkadaşlar? Benim için pil ömrü uzun gitsin, 17.3" ekran olsun. Oyun oynamam. Taşınabilirlik önemli değil. Wi-fi çekim ve kararlılık kalitesi önemli. Sessiz çalışır mı? Ekran kalitesi nasıldır? Klavyesi rahat mı? Displatport 1.4 yerine 1.2 olması. Thunderbolt 3.0 desteği olmaması ilk gözüme çarpan eksiklikler ancak bu da önemli değil. Bluetooth 5.0 ve 8. nesil intel i7 işlemcisi GTX 1050Tİ sanırım internette Tam HD film izlerken fazlasıyla yeter. 16GB DDR4 2666MHZ Ram'de aynı şekilde. 256SSD kurulumu sanırım üst seviyenin başlangıcı performansında. Şu an 2015MID MacBook Pro Retina 15" kullanıyorum. Pili yavaş yavaş eskiyor. Yeni bir Mac'te pahalı. Pil değişimi 1.500TL tutuyor. Bunu satıp üzerine ekleyip sıfır cihaz almak mı mantıklı yoksa pili değiştir kullan mı dersiniz? Multi medya amaçlı kullanıyorum.

• Mayıs 2018 den beri bende OMEN by HP Laptop 17-an05nt kullanıcısıyım.

O zamanlar 5.350 TL ye almıştım.

Şuan fiyatı 9 Binlere gelmiş.

-----------

Cihazı 3D render işlerimi yapmak için aldım.

Genel olarak menunum ama keşke biraz daha katıp GPU'yu 6 gb ve 1060 olanından alsaydım.

-----------------------

17" laptopu çanta ile taşımak vs çok sıkıntı ama böyle bir güce her yerde sahip olmak müthiş.

Evde bunalınca Cafeye gidip 3D çizim ve render, photoshop düzenlemeri vs herşeyi yapabiliyorum.

Cep telefonu ekranı ebatında imacleri ile gezenler bi dönüp bakıyor bu ne diye.

• Aralık 2017 de OMEN by HP - 17-an005nt'yi 5600 TL'ye aldım. Casper da vardı 5200 gibi bir fiyatı vardı. Omen'in özellikler daha ağır basınca notebook piyasasında HP markasına hep uzak durmama rağmen bir fırsat vermek istedim. Bir yılı geride bıraktık. Aldığıma pişman olmadım diyebilirim. Hele doların geldiği seviye sonucunda bütün notebook fiyatları aşırı pahalı hale gelince biraz daha geç kalsak sadece rüyamızda görürmüşüz demek ki. İlk CBOX ile başladım Aralık 2005'te almıştım, geçen sene bir arkadaşa verdim çalışır halde bedelsiz olarak. 2009 Ağustosta Acer 6930G model almıştım. Core2Duo artık bana yetersiz gelmeye başladığı için onu da geçen yaz anneme verdim. İyi özellikli, büyük ekranlı, şarjı da uzun giden bir notebook lazımdı onu da OMEN ile çözdük gibi. Oyun oynamam günlük kullanım amaçlı kullanıyorum. Sessizliği ve performansı bana gayet yetiyor şimdilik, uzun süre de yetmesini umuyorum. Alan arkadaşlara da iyi günlerde kullanmalarını diliyorum.

• Arkadaşlar merhaba hp omen 15 modelini kullanıyorum i7 7700hq ve 1050ti a sahip olan model. 2.fan 200 deviri geçmiyor haliyle makine 95 derecelere geliyor. İkinci fanı hatta 2 fanı tam hız da nasıl çalıştırırız ? Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WmGMD

Arkadaşlar merhaba hp omen 15 modelini kullanıyorum i7 7700hq ve 1050ti a sahip olan model. 2.fan 200 deviri geçmiyor haliyle makine 95 derecelere geliyor. İkinci fanı hatta 2 fanı tam hız da nasıl çalıştırırız ? Teşekkürler.
    Selamlar,

Fanları kontrol edebileceğimiz herhangi bir panel bulunmuyor.

Hp coolsense programınız açık mı?

Bütün işlemlerinize rağmen herhangi bir sonuç alamadıysanız servise gidecek gibi gözüküyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xrollann

Selamlar,

Fanları kontrol edebileceğimiz herhangi bir panel bulunmuyor.

Hp coolsense programınız açık mı?

Bütün işlemlerinize rağmen herhangi bir sonuç alamadıysanız servise gidecek gibi gözüküyor.

Alıntıları Göster
    Sattık makineyi hocam yine de saolun .

• quote:

Orijinalden alıntı: WmGMD

Sattık makineyi hocam yine de saolun .

Alıntıları Göster
    Rica ederim. :)

Bende benim makineyi satmak istiyorum, bakalım alıcısı çıkar mı?
  • quote:

Rica ederim. :)

Bende benim makineyi satmak istiyorum, bakalım alıcısı çıkar mı?

Alıntıları Göster
    Fikir olması açısından yazayım 7700hq 16gb ram 128 ssd 1tb hdd 1050 ti modeli 4650 e sattık hocam
  • Bilgisayarı aldım eve geldim sıfırlamaya başlattım saatlerdir yüzde 10 da takılı kaldı normal mi

• HepsiBurada’da HP Omen modeli gördüm. Bu mu daha iyi yoksa HP Pavilion Gaming CX0032NT modeli mi ? Hangisinin ekranı kaliteli acaba bir de neden daha uygun bu HP Omen’in fiyatı ?

HP Omen 17-AN109NT veya HP Pavilion Gaming CX0032NT inceleme bulamadım. Yardımcı olur musunuz ?

http://www8.hp.com/tr/tr/products/laptops/product-detail.html?oid=26520546

http://www8.hp.com/tr/tr/products/laptops/product-detail.html?oid=26520543

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BurakTirpanli -- 6 Mart 2019; 23:4:8 >

• quote:

Orijinalden alıntı: BurakTirpanli

HepsiBurada’da HP Omen modeli gördüm. Bu mu daha iyi yoksa HP Pavilion Gaming CX0032NT modeli mi ? Hangisinin ekranı kaliteli acaba bir de neden daha uygun bu HP Omen’in fiyatı ?

HP Omen 17-AN109NT veya HP Pavilion Gaming CX0032NT inceleme bulamadım. Yardımcı olur musunuz ?

http://www8.hp.com/tr/tr/products/laptops/product-detail.html?oid=26520546

http://www8.hp.com/tr/tr/products/laptops/product-detail.html?oid=26520543
    Merhabalar,
    Okuduğum yorumlara göre pavillion modeli çok ısınıyormuş, iki modelde de ekran 144hz yenileme hızında. Ekran kartlarında hiçbir farklılık bulunmuyor.
    Omen an005nt modelini kullanan biri olarak bütçeniz yüksekse ve çok uzun süre laptop almayı düşünmüyorsanız Omen modelini almanızı tavsiye ederim. Isınma konusunda bu zamana kadar hiç sorun yaşamadım. Umarım iyi bir tercih yaparsınız.

• quote:

Merhabalar,
    Okuduğum yorumlara göre pavillion modeli çok ısınıyormuş, iki modelde de ekran 144hz yenileme hızında. Ekran kartlarında hiçbir farklılık bulunmuyor.
    Omen an005nt modelini kullanan biri olarak bütçeniz yüksekse ve çok uzun süre laptop almayı düşünmüyorsanız Omen modelini almanızı tavsiye ederim. Isınma konusunda bu zamana kadar hiç sorun yaşamadım. Umarım iyi bir tercih yaparsınız.

Alıntıları Göster
    Geçen sene Dell 7577’lerden bu seneye geldim hala kararsızım.

Ama bir karar vereceğim artık ince eleyip sık dokuyorum hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: BurakTirpanli

Geçen sene Dell 7577’lerden bu seneye geldim hala kararsızım.

Ama bir karar vereceğim artık ince eleyip sık dokuyorum hocam.

Alıntıları Göster
    Biliyorsunuz bizim ülkemiz pimi çekilmiş bomba gibi en iyi zamanda hamlenizi yapmalısınız.
    Sonra böyle olmasın

• 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.