Şimdi Ara

HP OMEN KULLANICILARI KLUBÜ&ÜRÜN İNCELEMESİ (41. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.124
Cevap
26
Favori
96.522
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hem yabancı marka olup hem de yerli monsterdan daha iyi özellikleri daha iyi fiyata sunmuş olmasının sebebi nedir ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar hp omen 15 kullanıyorum 2 nci ssd olarak m2 takmayı düşünüyorum garanti dışı kalırmı?

• Acil...agbim gecen hp omen laptop aldı. Kurulum sirasinda hesap kimlik dogrulama aşamasinda telefona gelen kodu kabul etmiyor ve o aşamayı gecemiyormuş. Başına gelen var mı?

• CSHBILAL kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam. Aynı sıkıntı bendede vardı. Simgeleri küçülttüm düzeldi. Windows kaynaklı bir sorun diye düşünüyorum.
  • Demandred D kullanıcısına yanıt
    Merhabalar, ölçeklendirmeyi %100 yapıp daha sonra özel ölçeklendirmeden %125 yapınca sorun düzeliyor fakat 1-2 defa yeniden başlattığım zaman tekrar bulanık olmaya devam ediyor. Bu arada önerilen ölçeklendirme %125. Bende dediğiniz gibi windows kaynaklı olduğunu düşünüyorum.

Ssd takılmasında Garanti bozulmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CSHBILAL

Merhabalar hp omen 15 kullanıyorum 2 nci ssd olarak m2 takmayı düşünüyorum garanti dışı kalırmı?
    m2ssd slotu bir tanbe var. ancak onu sokup yerıne daha buyuk takabılırsınız. ben 500gh samsung evo960 taktım. makine daha da hızlandı. garantilik bişey olursada ssdlerı degıstırırsınız :)
  • Raphae1 kullanıcısına yanıt
    Şuan 2,5 '' inçlik ssd takılı, m2 slotuda boş diye biliyordum o yüzden 2 ssd yi m2 olarak takmak istedim. Sadece tek ssd yuvasımı var?

• Hp omen x ap00nt kullanıyorum. Windows uptade den sonra ses bozulmuştu. Müşteri hizmetleri bağlanıp birşeyler yaptı. Hatta garantiye gitti geldi ve höpörlerlerdeki parazitlenme hala gitmedi. Sanki kaynama sesi gibi garip bir ses cızırtı çıkıyor. Aynı sorunu yaşayan var mı? Sizce gelecek güncelleme düzeltir mi?

• VieraGT kullanıcısına yanıt
    Oncelikle monster clevo pc lere damga vurup satiyor. Almanya da xmg adinda da ayni modeller var.bomen isinan bir pc o yuzden asla ama asla onermiyorum. Lenovo y520 monster abra a5 v13.1 alın. Fx504 503 de iyi

• LeTHaLdeepth L kullanıcısına yanıt
    Msi bakın. Gl63 gp63 gv62 gibi. Gf ge pe hariç.

• HP Omen laptop aldim cpuyu 2.9da kilitlemek isiyorum bunu nasil yapabilirim yardim edermisiniz
  • LesterNygaard L kullanıcısına yanıt
    1703 windows kurun pil de güç ayarlarini kurcalayın orada ghz ayari var.

• Ben son surumunu kurdum win10un ama onda da vardir pcyi acinca bakicam tesekkurler

• Tavsiye eder misiniz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar Trendyolun kampanyası ile 2 hafta önce ben de hp omen 15-ce007nt notebbok aldım. Ne N11 kampanyası ne amazon hb black friday kampanyasında doğru düzgün bir indirim olmadı. Aynı günlerde trendyola bir baktım fiyatı 4.3999 tl ye çekmişlerdi hemen siparişi bastım. (Normal fiyat hep 4.699 ile 4.899 arasında gidip geliyordu) Neyse konu kaça aldığım değil. Pc geldi oyunlarda şimdilik gayet akıcı işik sızması vs gibi bir sıkıntısı da yok.

Asıl sorum şu ben laptobu aldıktan tam 3-4 gün sonra 15-ce007nt hiçbir internet sitesinin stoğunda görünmemeye başladı.(hala öyle) Diğer modeller hala duruyor ama bu model hiç yok. Bu bilgisayarlar elbette peynir ekmek gibi hemen satılacak aletler değil. Bu işin aslı ne olabilir acaba. Tedarikçiler yüksek dolar kurundan getirip mesela Dolar 6 tl iken getirtip şimdi de 5.20 tl ye düşünce zarar eder düşüncesi ile satışları mı kapattılar acaba ??
    Nedir yani ?
    Hani şiöyle olur N11 de biter hb de biterde amazonda yok gittigidiyor da yok nerede o kadar stokta var görünen bilgisayarlar?

• Selamlar,

Laptop'u bir yılı aşkındır kullanıyorum. Aldığımdan beri hiç içini açıp temizlemedim ve ısınma sorunu yaşamaya başladım.

Laptop'un kasasını sökmek istiyorum fakat fark ettim ki erkek kardeşim vidaların birisini yalama yapmış ve vida yerinden çıkmıyor. Yalama olmuş vidayı kasa kapağına zarar vermeden nasıl sökebilirim yardımcı olur musunuz?

Teşekkürler.
  • Skylik S kullanıcısına yanıt
    Benim başımada aynı durum geldi, tüm vidaları söktükten sonra kapağı hafif yukarı kasarak aynı anda vidayı döndür. Ben bu şekilde hallettim

• Skylik S kullanıcısına yanıt
    Vida konusunda rehberler var diye biliyorum ama yalama olanı hiç çıkarmadım.

Vidanın başı ciddi zarar görmüş yani dönmüyor. Dediğinizi yaparsam kapak kırılır büyük ihtimalle.

Matkap vb bir şey gerecek sanırım sökmek için.
  • 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.