Şimdi Ara

HP OMEN KULLANICILARI KLUBÜ&ÜRÜN İNCELEMESİ (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.124
Cevap
26
Favori
96.522
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.hepsiburada.com/hp-omen-15-ce007nt-intel-core-i5-7300hq-8gb-1tb-128gb-ssd-gtx1050-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-2cj35ea-p-HBV000006VV9U

Tavsiye eder misiniz?

Linkteki ürünü aldığımda ne gibi sorunlarla karşılaşabilirim? Anladığım kadarıyla cihazda ışık sızması ve hoparlöründe cızırtı olabiliyormuş.
  • Arkadaşlar dün bir güncelleme yaptım bilgisayar internete bağlanıyor heryere giriyor ama internet gerektiren programlar açılmıyor mesela pubgye giremiyorum csgoya girince çevrımdısı oluyorum bunun sebebini bilen var mı ?
  • OMEN HP 15-CE008NT şu anda Vatan'da gece fırsatı olarak 4999'dan satılıyor. Normal gündeki fiyatı 5899. Almak isteyen arkadaşlar tercih edebilir.
  • TC34 kullanıcısına yanıt
    17 liğini alın 15lik ııh.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • expressimo kullanıcısına yanıt
    17 inch olan en uygun 4300 tlye var sanırım,bütçemi biraz aşıyo. Ne farkları var ki bu kadar
  • TC34 kullanıcısına yanıt
    Fan boyu ,cd girişi,hava alma alanı,şekili ekranı ısıları... Fan boyu çok önemli. Bf1 de 70c ile oynamak var 90c ile oynamak var kararı size bırakıyorum o kadar net fark var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi expressimo -- 9 Ocak 2018; 1:0:54 >
  • expressimo kullanıcısına yanıt
    teşekkürler
  • Arkadaşlar left click issue adı altında sorun yaşayan var mı? masaüstünde veya chromeda tablar arasında geçerken farenin sol tuşuna basınca algılamama durumu oluyor bu çok sık oluyor. Neyle alakalı olabilir ? intel graphics ile ilgili olabilir mi ? Tonla para veriliyor çok saçma yavaş tepkiler alıyorum aletten. Açıkcası bu paraya msi öneririm. Alacak olanlar iki kere düşünsün derim.
  • Arkadaşlar i5-7300hq gtx1050'li model almayı düşünüyorum. n11 120tl çek+480tl iade ile 3k cıvarına alınabiliyor. Sanırsam sağ tık ve sol tık konusunda yazılımsal problemler var. Çoğu bilgisayarda var galiba. Onun dışında tek sıkıntısı 15inc'lik için ısınma sorunu deniyor. Maalesef arada yanımda taşıyacağım için 17inc'lik modelle alma şansım yok. Sizde ısınma sorunu ne derecede? Alınmamalı mı?
  • Kevin De Bruyne kullanıcısına yanıt
    Hocam selam, telefon onayı vermediğim için PM'den yazma özelliğini kullanamıyorum. O yüzden buradan yazıyorum.

HP Omen'den vazgeçtim. Nedeni de ısınma sorunu. Bu sitede Lenovo ve Dell ile karşılaştırmışlar ve daha çok ısındığını söylemişler. Bazı oyun videolarında da CPU sıcaklıklarının 90 dereceleri geçtiğini gördüm. Isınmadan dolayı bilgisayar performansında bir düşüklük olmuyormuş ama bu sıcaklıkların bilgisayara zarar verebileceğini söylüyorlar. Daha önce HP kullanmadım. Ama kullanan kişiler hep ısınma sorunundan bahsederlerdi. Bu modelde çözmüşlerdir belki diyordum, evet eski modellerine göre bir nebze iyileşme var. Ancak Lenovo ve Dell'in gerisindeler malesef. Gördüğüm tek sıkıntısı bu. Ha soğutucu falan kullanılsa fayda eder mi bilmiyorum. Bunun dışında laptop'un kronik bir sıkıntısı yok gibi. Bahsettiğiniz sağ/sol tık sorunu sanırım Windows'tan kaynaklı yazılımsal bir sorun. Her modelin forum sayfasında görüyorum.

• dogerli D kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam. Siz hangi modele yöneldiniz peki?
    Tüm isteklerimi karşılayan bilgisayar omen olduğu için kararsızım.
  • Kevin De Bruyne kullanıcısına yanıt
    Lenovo Y520'yi inceliyorum şu aralar.
  • Merhaba arkadaşlar şu sıralar oyun laptopu bakıyorum. Dell 7577 ile bu omen 15 arasında gidip geliyorum. 7567 birkaç problem var menteşe,touchpad gibi fakat 7577 nin ips ekranın her laptopa verdiği ışık sızması dışında problemi yok. Bayadır takip ediyorum omenlerde baya bi problem görünüyor. Ekran,ses,yazılım gibi sorunlar çokça görünüyor. Isı da ise dell e göre oyunlarda fazladan cpu 5-7 derece oynuyor. 7577 de artı olarak parmak izi var ama malesef 7567 deki gibi subwoofer yok. Neyse bu çok büyük artı veya eksi değil ama şu omenlerde çokça problem olması nedeniyle sanırım 7577 alabilirim. Birde 7577 şöyle avantajı görünüyor 1060 modeli omenin 1050ti modeline göre fiyatları çok yakın.

• Tıklama sorunuyla ilgili çözüm bulan var mıdır ?
  • lord_general kullanıcısına yanıt
    1607 veya 1703 kullanın.
  • juanmata09 kullanıcısına yanıt
    Omen i almadan dell inceleme fırsatım oldu malzeme kalitesi olarak omen çok önde dell ise standart bir laptopu andırıyor. 17 an005nt modelini vatandan 5bin e aldım ışık sızması dışında bir sorun yaşamadım. Cihazdan cihaza fark var sanırım.

• benim cihazdada ışık sızması hariç bir sıkıntı yok,ışık sızmasınada gözüm alıştı parlaklığı düşükte kullanınca belli olmuyor bile. ben çok memnunum şahsen güzel makine.

• şey sorunu olan var mı bi video veya müzük açınca ses 2-3 saniye sonra gelmeye başlıyor
  • Arkadaşlar merhabalar, bu forumda yeniyim. Uzun zamandır kendime hem oyun oynayabileceğim hem de akademik çalışmalarımı eksiksiz yürütebileceğik bir laptop alma planım vardı. Gamebook almakta karar kıldım. Son kampanyalarla birlikte Acer predator 17 inç 16 ram 6 gb gtx 1060 1 tb harddisk 128 ssd ıntel ı7 hq6700 ve hp omen 2 tb harddisk 256 gb ssd 17 inç 16 ram 4 gb 1050 ti ekran kartı intel i7 7700 hq kaldı. Tasarım ve şıklıktan ziyade aradığım şey dayanıklılık ve performans. Bu ismini verdiğim iki marka hakkında fikirleriniz nelerdir. Başka önerebileceğiniz bir marka bir model var mı? Bütcem max 6000 tl, 1 lira dahi aşamam bu sayıyı.
  • http://www.vatanbilgisayar.com/omen-by-hp-15-ce008nt-core-i7-7700hq-2-8ghz-16gb-1tb-128ssd-15-6-gtx1050-4gb-w10.html
    vatanda şuanda tüm notebooklarda yüzde 18 indirim var diyor şu an indirimli fiyatımı bu yoksa fiyatı dahada düşer mi
  • 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.