Şimdi Ara

HP OMEN KULLANICILARI KLUBÜ&ÜRÜN İNCELEMESİ (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.123
Cevap
26
Favori
96.533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dell 7567 modeli kalmamış hp elimde var dedi ben de hpyi alsam mı fiyatı çok mu değil mi diye kararsız kaldım sizce vatandaki indirim iyi midir almalı mıyım?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • greeny16 G kullanıcısına yanıt
    Çift fan var ama teke yük biniyor dell de eşit dağılıyor. Aama buna rağmen herkes memnun karar sizin.

• Benim için en önemli özelliği ekranı ikiside ips ama fark varmıdır parlaklık ve rekler açısından

• greeny16 G kullanıcısına yanıt
    Dell deki daha iyi diye biliyorum ama bence ikiside ayni gibi

• bu laptopu alırsak hangi oyunu hangi ayarda oynarız gibisinden bir bilgi var mıdır? mevcut oyunları son ayarda oynatır mı mesela?
  • Oynatmazmı hocam sende :) cs go full ayarlarda 230 fps alyrm. Pubg oynuyorum fps bakmadim ama en full ayarlar donma dan kasmadan oynuyorum kaldirir ne kelime :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bilgisayarımı 4200 e satıyorum, satma nedenim tamamen maddi dir. peşin ve elden satış yapılacaktır. almak isteyen deneyip alabilir. yer istanbul beylikdüzü büyükçekmece olabilir.

• İşlemci hakkaten çok mu ısınıyor ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • T h r a c i a n kullanıcısına yanıt
    Tasarım hocam ışık yok ama tasarımsal olarak çok iyi

• Arkadaşlar nvidia experience indirmek fps anlamında bir fark yaratır mı ?
  • hemen satılsın diye 4100 tl. vatan faturalı garantili yanında 1 adet kablosuz mouse vereceğim. hp eski bilgisayar indiriminide düştüm.

buradan alan olmassa başlık açacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OMREG -- 25 Ekim 2017; 10:48:15 >
  • Merhabalar.İ5 li modeli alarak aranıza katıldım.Cihaz çok hoşuma gitti ısınma ölü piksel sorunu vs yok ama fanlar çalışmaya başladığında sağ fandan hafif hafif tıkırtı sesi geliyor.Oda sessizken duyabiliyorum bu sesi.Sanki fan dönerken bi yere değiyor gibi.Ne yapmamı önerirsiniz normal bi durum mudur bu yoksa iade mi etmeliyim ?
    Edit video:https://youtu.be/Dn_70jnx4XE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrygn -- 26 Ekim 2017; 0:23:17 >
  • Arkadaşlar Bu ürünühttps://www.incehesap.com/seagate-barracuda-2tb-st2000lm015-sabit-disk-fiyati-32748/ laptopa takabilir miyim?Acil alıcam bilen arkadaş varsa bilgilendirirse memnun kalırım.
  • T h r a c i a n kullanıcısına yanıt
    Yaratır, eğer Experience'a girip oyunu optimize edersen sistem ayarlarına en uygun çözünürlükte ve detaylarda oynarsın. Tabiki bazı oyunların görüntü ayarlarında kendin optimize etme seçeneğin bulunuyor. Örneğin Shadow of War.

• Hp iade parası bu üründe geçerli mi arkadaşlar? Birde ekran ips değil mi?
  • Ronades R kullanıcısına yanıt
    Ips ekran ve para iadesi geçerli.

• Merhabalar ben gecen hafta bu modeli vatandan satin aldim ama fps sorunlari ile karsilastim xbox uygulamasini filan sildim ama duzelmedi ultra ayarlardada low ayarlardada ayni fps aliyorum driverlari guncellemedim varmidir bir cozumu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: mrygn

Merhabalar.İ5 li modeli alarak aranıza katıldım.Cihaz çok hoşuma gitti ısınma ölü piksel sorunu vs yok ama fanlar çalışmaya başladığında sağ fandan hafif hafif tıkırtı sesi geliyor.Oda sessizken duyabiliyorum bu sesi.Sanki fan dönerken bi yere değiyor gibi.Ne yapmamı önerirsiniz normal bi durum mudur bu yoksa iade mi etmeliyim ?
    Edit video:https://youtu.be/Dn_70jnx4XE

aynısı bende de oluyor hocam. Kronik galiba çok önemsemedim.
  • mrygn M kullanıcısına yanıt
    Rattle problemi var sanki veya coil whine.Rattle ise (ki bence öyle) derhal servisten tamir veya ürün değişimi isteyin.
  • expressimo kullanıcısına yanıt
    Geçen hafta görüştüm servisle.Bilgisayar yeni olduğu için fanlardan gelebilir ses dedi.Bir hafta kullan geçmezse ses değişim veya isterseniz iade yapalım dedi.Yarın değişim için servisle konuşup kargoya vereceğim cihazı.
  • 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.