Şimdi Ara

HP OMEN KULLANICILARI KLUBÜ&ÜRÜN İNCELEMESİ (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.124
Cevap
26
Favori
96.522
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • HP OMEN KULLANICILARI KLUBÜ&ÜRÜN İNCELEMESİ

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selim_1905 kullanıcısına yanıt
    Pazar günü nasıl gelecek demişler ve sen inanmissin anlamadım. Pazar günü kargolar çalışmıyor ki. Kurye de çalışmıyor en azından vatan in kuryesi.

• Gelen cızırtı sesiyle ilgili müşteri hizmetleriyle konuştum 7200 lük harddisk için normal birşey olduğunu söyledi. Şuan bu laptopu kullananlar arasında kulağını klavyeye götürdüğü zaman cızırtı sesini duymayan var mı ? Ayrıca elektrikle olan şeylerle ilgilide metal kasa olduğu için normal birşey olduğu söylendi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: headhunter

Pazar günü nasıl gelecek demişler ve sen inanmissin anlamadım. Pazar günü kargolar çalışmıyor ki. Kurye de çalışmıyor en azından vatan in kuryesi.

Hocam sordum onu ups ile göndermemişler genel merkezin arabaları ile göndermişler o da pazar ulaşacakmış sözde bekleyip görecez umarım ulaşmaz da o zaman mahkemede hesaplaşırız kendileriyle

• perfectci008 P kullanıcısına yanıt
    Hocam o cizirti bndede var lakin kulagimi klavyeye tam dayayinca duyuluyor ve normal o harddiskin dönme sesi 7200rpm icin gayet normal dedikleri doğru. Bence kullanin sknti olmaz.

Bu arada dün gece 2 el cs go oynadim pc 8 saattir acikti guncellemeleri yaptim fulan snra cs go yu indirip oynadim sicaklik 86 ydi baktigimda snra 74e kdr düştü oyun performansinda donma kasma filan olmadi omen yazan yer isiniyor fakat pc nin altini elliyorum çok az bi sicaklik geliyor orda pek isinma hissedilmiyor. Ayrica oda çok sıcak ve havasız kalmis bi odaydi hava da sivakti dun baya onuda hesaba katın :) Oyuna gelirsek ( cs go yu ssd ye kurdum 2 saniye de acilip 2 saniyede oyuna giriyorum )full ayarlarda cs go da 150 170 fps aldim :) benim icin gayet iyi bisey bu çünkü eski pc çok yavas ve donuyordu 30 40 fps alyrdum. Resmen tost makinesiyle oyun oynuyormuşum çağ atladim görüntü süper oyun akışı süper adamlari çok rahat vurur oldum donma kasma takilma fps drop yaşamadim vallahi oynadigim oyundan çok zevk aldim :)

Almayi düşünen tereddüt eden arkdslar icin söliyim ısinmayi sorun etmeyin pc dış görünüşü muazzam oyun performansi süper ekran süper kesin alın derim ben çok memnun kaldim.

Ses sistemine ayri bir parantez açicam mükemmel ötesi bi ses kalitesi var bu kdr iyi ses veren bir cihaz daha görmemiştim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Hocam senin ki Hüsnü kuruntu kulağının ne işi var klavyede araba da calirken motordan ses geliyor. Bu tür kıl tüy şeylerden insanlar nem kapıyor yapmayın Allah aşkına.

• headhunter kullanıcısına yanıt
    Normalde fazla takmam ama ilk aldığımda elektrik çarpıp kapandıktan sonra biraz kafama takılmaya başladı.
  • Hocam teknik servis normal dediyse sıkıntı olacağını sanmıyorum. Ama kafaya takmakta da haksız değilsiniz. İçinize sinmiyorsa degistirmeyi deneyin. Başka bir sıkıntı ile karşılaştınız mi?

Belki ilk gün üzerinizde olan kazak veya tüylü bir şey de elektrik çarpmasına neden olmuş olabilir. Beni de kışın bol bol araba kapıları çarpıyor anlaya bilmiş değilim yıllardır aynı

• cesar_x C kullanıcısına yanıt
    Yönetici olarak çalıştırırken biraz gecikme oluyor , oyun testi olarak lol oynarken cpu 75 dereceye kadar çıkıyor, gta 5 i full ayarda test ettim cpu da 97 yi gördüm ama genelde 90 95 de gezdi sıcaklığı , sesi kapattığım zamanda fan sesinin ardında cızırtı sesi birazdaha duyulur hale geldi fakat herhangi bir performans kaybı yaşamadım. 80-100 fps civarlarında gezdi oyun.
    Bir de metal kasaya parmağımı değdirdiğim ilk an ve parmağımı gezdirdiğimde elektriklenmeyi hissedebiliyorum bunuda sorduğumda metal kasalarda olan birşey olduğunu söyledi. Sadece fişe takılıyken oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi perfectci008 -- 21 Eylül 2017; 17:13:20 >
    Hocam bilgisayarı düz zeminde(masa gibi) hava alabileceği bir yerde kullanıyorsanız 90-95 dereceler yüksek. Ben 80 max 85 alıyorum. Ben de hiç öyle elektrik çarpması vs olmadi. Bence siz değişim isteyin. Elektrik çarpıp pcnin kapanması bence normal olmamalı. HP ile bir daha görüşün. Omen'a bakan ekip var onlarla görüşün. Metal kasa da normal diye bişey olamaz. Elektrik çarpması normal nasıl olabilir ki? Ayrıca normalse bizde neden olmuyor?

Ben hiç o değerleri görmedim. Laptop un altında soğutucu yok mu ? Gaming laptopların altına mutlaka soğutucu koymalısın.

• Akşam 22:00 de vatanda indirime girebilir tekrar bilginize...

• Isınma problemi yaşayanlar işlemci performansı istemeyen ( Dota 2 , CS GO , LOL , GTA V -evet GTA V - vs. ) oyunlar için INTEL TURBO BOOST özelliğini kapatabilir. Bunu yaparsanız aktif kullanımda aşağı yukarı 70-80 derece aralığında bir CPU sıcaklığı elde edersiniz. Uzun vadede sizi sıkıntıdan kurtaracaktır.
  • 2 saat cs go oynadim full ayarlarda 84 85 lerde gezindi donma kasma takilma olmadi oyundan cikar cikmaz sicaklik dustu 70lere ben sevdim pc yi :)

• Arkadaşlar indirim için HP ile görüştüm, bir önceki cihazınızda bir arıza meydana gelmişse atıyorum ekrana görüntü gelmiyorsa o şekil indirimden yararlanabilir mişim, indirimden yararlanan arkadaşlar siz nasıl bir yol izlediniz HP ile görüşmede...
  • azizravza A kullanıcısına yanıt
    Ben deki honin ekran kartı arizaliydi zaten. Ama şöyle bişey var, zamanında millet HP seri numaralarını para ile sattigi için, suistimali engellemek için böyle bişey var. Hiç bir sıkıntısı yok mu bilgisayarın? Yada en kötü açılmıyor bilgisayar de.

• Menteşede sıkıntı var...
  • azizravza A kullanıcısına yanıt
    Tamamdır hocam. Menteşe arızalı yeni PC almak istiyorum de arayınca. Fotoğrafini çekip gönder olmadı.

• HP BAŞVURU KAYDIMI KABUL ETTİ, KAYIT NUMARASI DA VERDİ. 60 GÜN İÇİNDE ALIRSAN BİZE FATURAYI GÖNDER. İADE Yİ YAPALIM DEDİLER.
    ARTIK VATANIN İNDİRİMİNİ BEKLEYECEĞİM,İNDİRİM GELİR GELMEZ SİPARİŞİ VERCEĞİM. 6 TAKSİTTEN FAZLA OLMUYOR O KÖTÜ.
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.