Şimdi Ara

HP Omen 15 - 2020 Modelleri - Ryzen 7 4800H, i7-10750H, i5-10300H (67. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.063
Cevap
31
Favori
89.387
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • OGH de -75mv verdi sonucu ama ne ısıda ne performansta değişim olmadı stock haline geri döndüm

• omen light studio indirerek klavye ışıklarına efekt verebilirsiniz.

• Arkadaşlar geçen gün size bahsettiğim fandan gelen ses meselesi maalesef çözülmedi. O traktör sesine benzeyen garip ses bir gidiyor bir geliyor. Geçer gibi olmuştu sevinmiştim ama geçmedi. 2-3 aylık cihazı istemeye istemeye müsait bir zamanda servise kargolayacağım. Sorum şu, hiç HP servisine yolu düşen var mı? Varsa memnun kaldı mı? Servise yollamadan önce yapmamı tavsiye ettiğiniz bir şey var mı? Güzelce format atıp sağlam şekilde paketleyip kargoya vermeyi düşünüyorum.
  • Hp şu bizim laptoplara klavye ışıklandırması için efekt özelliği getirse keşke

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beckonn B kullanıcısına yanıt
    Yeni Omen Game Hub içinde Onen Light Studio diye bir şey var ona baktınız mı?
  • Hicks kullanıcısına yanıt

Omen Light studio diye bir sekme yok dostum bende ki game hub da

HP Omen 15 - 2020 Modelleri - Ryzen 7 4800H, i7-10750H, i5-10300H

microsoft storedan güncelleme kontrolü yapın program sürümünüz güncel değil, 11.0.11.0 sürümüne güncellerseniz gelecek light studio.

• srkn03 S kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim dostum, geldi şimdi güncelleme sonrası :)

Rica ederim, betada olan bir şey zamanla daha düzgün çalışacaktır ama beğendim ben en azından HP nin ilgilendiğini görüyoruz son güncellemelerle. Umarım böyle devam ederler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi srkn03 -- 28 Kasım 2020; 11:17:49 >

İnşaallah forumdaş, biraz kurcaladım hemen, özelleştirme de baya yaptırıyor, umarım en kısa zamanda betadan çıkar :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Beckonn

Omen Light studio diye bir sekme yok dostum bende ki game hub da

Omen Light Studio v. 11.0.11.0 ile geldi sizinki v. 11.0.8.0, Windows Store'dan güncelleyip bakar mısınız?

• Hicks kullanıcısına yanıt

Aynen dostum güncelleyince geldi, teşekkür ettim

• Beyler bu makinaya 2.5 inch SSD takabilir miyiz i5 2060 olan modele
  • TheMuyu kullanıcısına yanıt

cihazda sadece 2 adet(birisi dolu geliyor) m2 nvme slotu var, inçli olan hdd-ssd modellerinden takamazsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi srkn03 -- 28 Kasım 2020; 13:13:1 >
    Hadi ya kötü olmuş neyse bir süre 512 ile idare edeceğiz demek ki uygun indirimde 1 tb ekstra SSD şart gibi
  • dün i5 rtx sürümünü aldım almadan önce bu konuyu baştan sona okudum. ama dışardan kime bunu aldım desem bilen bilmeyen herkes darboğaz yapar diyor okuduğum kadarıyla omende öyle bir durum yok sebebi nedir peki? merak ettim
  • hangi undervolt ayarını yapacaksınız paylaşabilir misiniz ben de geldiğinde yapıyım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quiet00 -- 28 Kasım 2020; 14:20:21 >
  • Quiet00 kullanıcısına yanıt

Hangi test argümanını önüne koyup darboğaz yapar diyorlar dostum, youtube da bolca video var karşılaştırmalı ordan bakıp karar verebilirsin, ben i5 den memnunum oyunlarda mesela control oyununu rtx ve dlss açık şekilde 45-50 fps de oynadım

yani bence asıl demek istedikleri rtx performansını tam olarak alamazsın şeklinde yoksa hiç bir laptop darboğaz yapmaz
  • 
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.