Şimdi Ara

HP NİN GERİ ÖDEME KAMPANYASI (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
117
Cevap
0
Favori
4.408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • hehe ben gidip bankaya bile bakmıyodum ama yatırmışlar dün aldım...
  • ekim ayında aldığım hp 1018 (son katılımın ekim sonu olduğu kampanya)için hala geri ödeme yapılmadı.

acaba geniş bilgi verebilirmisiniz? 7 ocak pazar günü mü yatırmışlar henüz hesapta birşey yok.
    quote:

Orjinalden alıntı: POLEMARCH

hehe ben gidip bankaya bile bakmıyodum ama yatırmışlar dün aldım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DarkCompliance -- 9 Ocak 2007; 19:49:07 >
  • HP'nin yaptığının tam tanımı: nitelikli dolandırıcılıktır.
    45 gün içerisinde ödeyeceğim dediği parayı (297 YTL) 96 gündür ödemiyor. Bu cuma, sonraki cuma, sonra telefonlar açılmıyor, yeni bir numara buluyoruz, anlat anlat havaya, arayacağız diyip duruyorlar, arayan var mı, tabi ki yok.

Bende yazdım sikayet sitelerine, ama gıcıklığına hpmagdurlari.com u açacağım bu gidişle..
  • Arkadaşlar biz de Eskişehir'den iki arkadaş 30 Kasım 2006'da HP 1018 almıştık, bizim 30$'lar da hala daha yatmadı !

Sağlam başvurabileceğim bir adres var mı ? sines şirketi nedir ? Yardım lütfen, bu konuda şikayet eden ve sonuca ulaşabilen var mı ?

Gıcık oldum HP'ye !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yimmasabi -- 29 Ocak 2007; 11:21:28 >
  • Arkadaşlar merhaba.

8/10/2006 tarihinde aldığım ürünlerin geri ödemesi hala yapılmadı. Zaten canıma tak etmişti bugün zaman bulup çeşitli yerleri aradım. Doğrudan size numaraları vereyim,

HP Destek hattından, 0216 339 30 45 numaralı telefonu verdiler. Yine Titanic müziği eşliğinde lütfen bekleyinizvari anonsu duyunca cinnet geçirmeyi düşündüm ama biraz beklemeye karar verdim. Yaklaşık 1dk bekledikten sonra telefon açıldı benden tanımlama ile ilgili bilgiler istendi örneğin soyad yada tc kimlik gibi. TC kimlik ile bilgilere ulaşıldı ve bankanın şube kodundaki bir sorun sebebiyle geri ödeme yapılamamış, bu hafta içerisinde geri ödenecektir hafta sonuna kadar ödenme garantisi verebilirim dedi hanımefendi. Gerçi hesap numaramızı teyid ederken şube bahçelievler şube kodu 0370 gibi söyleyebiliyorlarsa nasıl bir hata oluştuğu konusunda aklımda soru işaretleri oluştu ama günahları boyunlarına artık ödememizi geri alalımda..

Sines ajansa ulaşmakla (0216 546 0 447) zaman kaybetmeyin 8 dakika titanik müziği dinledim köpürdüm doğrudan verdiğim numaralar ile görüşün ilgileniyorlar. Umarım ödemeleri yaparlar.

• evet, Ekim ayında aldığım ürünlere ait 297 ytl lik feri ödemeyi dün yani 29 ocak'ta, yaptığım onlarca telefon görüşmesi, sikayetvar.com mesajı ve anlatılmaz sinir bozukluğundan sonra aldım.
    Bir daha HP mi?
    Tövbe..
  • quote:

Orjinalden alıntı: vadavada

HP Destek hattından, 0216 339 30 45 numaralı telefonu verdiler.

Teşekkürler, dün ahaaaha ahaaa müziği eşliğinde biraz bekledikten sonra bir bayan ile görüştük.
    Listede adımız varmış, bu çarşamba paramız yatacakmış. Yatmazsa bu yazıyı düzeltirim.

30 Kasım 2006 ve öncesi alımlar için Yardım alabileceğiniz tek telefon ! Teşekkrüler.
  • Arkadaşlar bizim 30$ paralarımız bugün bankaya yatmış .

30 Kasım ve öncesi HP yazıcı alan madur oaln arkadaşlar varsa
    HP Destek hattından, 0216 339 30 45 numaralı telefonu sabırla arasınlar. Ilgileniyorlar.

Ama bir daha geri meri ödemeli yazıcı almaaaam !
  • ben de daha bugün 1018 aldım ve başvuru formunu doldurdum ama faturayı fakslama işi yarına kaldı :(

bakalım ben ne zaman alabilecem 30 $ 'ı
  • Bende 247 YTL paramı bugün çektim :)
  • paralarını aldıklarını söyleyen arkadaşlar nasıl bir süreçten geçtiklerini anlatırlarsa (biz hala alamadık) sevinirim. acaba yapmadığımız bir şey mi var ?
  • günler geçiyoor hala HP'den bir haber yok. Hp güzel reklam yapıyor.
  • merhaba arkadaşlar bende kampanya var diye aralıkta iki tane yazıcı aldım hala ödeme yapılmadı. Hp ye hic yakışmıyor.
  • arkadaşlar bende bimeks içerenköy den bir hp 1020 aldım hala ödeme yapılmadı arayıncada bisürü konuştuk telefon parası alacağım 40 doları geçti inanın ki ve hala yatırmadılar bimex e gittim satıcıyla konuştum aabi ben arıyacam size haber vereceğim dedi 2 ay oldu hala arayan yok nedir bu hp den çektiğim anlamadım bana yardımcı olacak birisi var mıbana yol gösterin mahkemeye falan mı başvurayım
  • hp dizüstülerde iade oluyormu acaba ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 9 yıl önceki konuyo hortlatmışsın hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.