Şimdi Ara

HP Neverstop 1000A Laser Yazıcı - Hepsiburada -899 tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
912
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Son 6 ayın en düşük fiyatı. En yakın 1029 tlye var

HP Neverstop 1000A Laser Yazıcı 4RY22A
    https://www.hepsiburada.com/hp-neverstop-1000a-laser-yazici-4ry22a-p-HBV00000N6C7M?magaza=Prodigi+Teknoloji

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Gereksiz bence. Bu fiyata wifili dolum sistemli cihazlar tercih edebilir. Bunun tek artisi hizi

• marcelor kullanıcısına yanıt
    Hocam wifili dolum sistemli olarak renkli yazıcı ne önerebilirsiniz uygun fiyatlı ?

• Epson 3151
    970 TL civarı fiyatı var.

• bu kadar para vereceksem daha bütçeyi zorlayıp renkli lasere yönelirim zaten..

ricoh sp100su senelerde jilet gibi işimi görüyor.. toner tozuda çok uygun maliyetli
  • tuarek7 kullanıcısına yanıt
    Valla forumda epsoncular cok diye epsona yoneldim 2 3 ay once foto baskisi icin L3160 i 950 yada 900 gibi bir rakama mal ettim. Ama foto isi bu cihazlara gore olmadigini anladim. Istedigim renkleri alamadim.

Forumda L3151 kullanicisi cok. 3160 dan farki cozurnulugu dusuk foto basilmayacaksa zaten cok onemi yok. Birde kullanici ekrani yok. Bu cihazi suan 850 900 gibi rakamlara yakalayabilirsin.

Bugun alsam L3151 i tercih ederdim. Suan ikisi arasinda 200 250 tl gibi fark var.

• Epson 3151 düşünüyorum bende.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • marcelor kullanıcısına yanıt
    toner yüskek sıcaklıklarda kağıda yapıştırıldığı sürece doğru renk alınamaz
  • Sadece mono lazer olan yazıcılardan tek artısı tonerinin toz alıp kolayca doldurulması. Ama oto çift taraflı baskı bile yok, wifi de yok.

Sadece orijinalinde doldurulabilir olmasi nedeniyle bu parayı vermek yerine 750 liraya hp m102a alıp demo toner bitince doldurulabilen toner ile devam edebilirsiniz. Veya 1600 sayfa basan çipli muadil toneri 30-40 lira arası. Veya 850 lira civarına m102w alıp wifi de kullanmış olursunuz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.