Şimdi Ara

HP M900 Kasa - 300 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
207
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Bursa İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Eylül-Ekim ayında yeni bilgisayar topladığım için kenarda duran kasamı satılığa çıkardım. İsteyen format atıp müzik kayıt işleri için kullansın ya da istediğiniz şeklinde kullanabilirsiniz. Özellikleri fena değil fakat bir kaç sorun var sanırım işlemci çok ısınıyor birde ekran kartının fanı dönmüyor ya ekran kartında ya da anakartın bağlantı yerinde sıkıntı var. Bu işlerle ilgiliyim çözerim diyorsanız ulaşabilirsiniz.

Pazarlık düşünmüyorum zaten dolar ve euro tavan yapmasına rağmen çok ucuzdan veriyorum.

Referans için bazı müzik forumlarında ismim duvarda resmim var, mesaj atmanız yeterli. Bursa'dayım isteyene elden isteyene özenle sıfır kutusunda strafor ile kargolarım.

Kasa: HP M900
    Anakart: Asus M2N-MX
    Ekran Kartı : Nvidia Geforce GT 130 (sıfır kutusunu ve driver cd'sini de yolluyorum)
    İşlemci: AMD Athlon 2++ / 3++ (böyle bir şeydi modeli tam hatırlamıyorum)
    Hard Disk : 640 GB
    Ram : 4 GB

Bu özellikler için gayet iyi bir fiyat. Her türlü takasa açığım mesaj atıp ürünü söylemeniz yeterli.

Ayrıca kasa üstünde çoğu bilgisayarda olmayan her türlü kart okuyucu mevcut. Ve fotoğrafta göreceğiniz üzere bir kumandaya sahip bilgisayardır. Aynı şekilde onuda göndereceğim.

HP M900 Kasa - 300 TL
     HP M900 Kasa - 300 TL
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black__MetaL -- 12 Mayıs 2015; 4:56:33 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Acelesi olduğu için fiyatı 250 TL'ye çekiyorum.

• 225 TL

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.