Şimdi Ara

HP iPAQ rw6815 Kullanıcıları (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.232
Cevap
13
Favori
524.039
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hayırlı uğurlu olsun, iyi günlerde kullan. Yorumlarını yazarsan seviniriz.
  • sadece mini sd girisi var...fotolardan da gorulebilir

quote:

Orjinalden alıntı: muhoweb

Racerant bişi soracam. Başka bir forumda yazdığına göre bu alette 2 kart girişi varmış . Biri minisd diğeri MMC/SD kart alıomuş. Senin elinde var. Bi iyice incelesene var mı öyle birşey?
  • nihayet hocam ya nerde kaldiniz valla alemde tekim diye kafayi yemek uzereydim...hos geldin safa geldin hayirli ugurlu olsun...hemen kurcala yorum falan yaz ha bu arada su benim sttand by sorununu da dene...kolayliklar
    quote:

Orjinalden alıntı: snowson

arkadaşlar sonunda aldım . ben ce güzelbir alet (hp 6315, pda2k ,9500 , p50 kullanan birisi olarak) sadece p50 de klavyeye alışmışım. o zor oldu biraz. ama alet iyi gibi gorunuyor.
  • izmir karfur'daki teknosada peşin 1000ytl abi..hatta yine izmir karfurdaki tcell abone merkezindede asus p525 var..hpyi elime alıp kurcalama şansım oldu hemde açık bir halde yani windowsuna camine kdr kurcaladım fkt asus'u ambalajı açık olmadıı içn kurcalayamadım asusta peşin fiyat 1250 istedi yrn gidip asus almayı dşnüyorum...
  • güzel alet yaa,arkadaşlar edge var mı bu cihazda peki???ve internet performansı nasıl? banka sitelerini vs. açabiliyor mu??
  • İşte cihazla çekilen Fotolar :

Gece Çekimi :

HP iPAQ rw6815 Kullanıcıları

Gündüz Çekimi :

Cihazın Fotoları :

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi racerant -- 10 Aralık 2006; 9:42:06 >

• Yorumlarım :

* Wi-fi olayı gayet sorunsuz.
    * Performansı ve tepkileri çok iyi.
    * Aynı anda media player, tcpmp, internet explorer, msn, excel, word, power point çalıştırdım kasılma yoktu.
    * Çok kurcalarsanız her akşam şarj etmeniz gerekecek. Ancak Wifi-bluetooth kapalı standart Gsm gibi kullanırsanız 2 gün gidebilir.
    * Speaker ses kalitesi iyi ve yüksek. (stereo)
    * Fotoğraf ve video kalitesi ışığın birazcık bile olsa azaldığı yerlerde berbat !!! Yani hiç koymasalarda olurmuş.
    * Cihazın ebatları ve ergonomisi çok güzel. Cep telefonundan pek bir farkı yok hafiflik ideal.

Fotoğraf çekme konusunun dışında bence güzel bir cihaz. Fiyat performans oranı iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi racerant -- 10 Aralık 2006; 8:05:58 >
  • tirnaklari kes hocam
  • Evet farkettim
  • Bu arada resmi HP formunda rom ile ilgili birşeyler sordum.

6828 ile 6815 Rom ları farklı. Yüklemeyi denemeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi racerant -- 10 Aralık 2006; 13:45:18 >
  • COMPEX bilgisayar fuarı bu perşembe ile pazar arasında. Yeni PDA satışları da olacakmış. Dolayısıyla haftaya pazar %90 alıyorum. Fuar Lütfi Kırdar'da. Ayrıntılı bilgiwww.compex.com.tr
  • merhaba arkadaşlar. windows mobile 5.0 phone edition ile diğer 5.0'ın farkı nedir? Ayrıca eten m600 plus ile karşılaştırmak gerekirse ne söyleyebilirsiniz. Ben de bu cihazı almaya karar vereceğim sanırım.
  • Windows Mobile ın şu an 3 versiyonu var :

Windows Mobile 5 Pocket PC (Pda larda kullanılan Dell Axim gibi)
    Windows Mobile 5 Pocket PC Phone Edition (Pda/Phone larda kullanılan HP6815, Qtek S200, Eten M600 gibi)
    Windows Mobile 5 Smartphone ( Cep telefonlarında kullanılan )

Açıkcası Asus konu başlığındaki yorumlara bakınca , 3 gündür RW6828 kullandığımı göz önünde bulundurarak
    HP RW6815 tercih ederim ben olsam. Bilmeyenler için tekrar hatırlatayım 6828 radyolu model. Onun dışında 6815 den farkı yok.

Şimdi anlamsız geyiğe sebep olmak istemem ama ben Asus P525 in neden bu kadar göklere çıkarıldığını anlamış değilim. Asus da infrared yok, edge yok, pil&şarj olayı zayıfmış ve pahalı. Güzel alet bişi diyemem ama alınabilecek en güzel cihaz da diyemem. Birinde olan özellik diğerinde yok.

+ sı - si kullanıcı tercihine göre değişir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi racerant -- 10 Aralık 2006; 22:34:33 >

• Cihaz oldukça güzel görünüyor ama çoğu kişinin ilk anda farkedemediği özelliği kasası. Bu kasa özellikle çok terleyen elleriniz varsa kısa sürede soyuluyor. Daha da kötüsü cihazın ön yüzündeki hoparlör metal aksamı paslanıyor ve dökülüyor. Cihaza metalik görütü veren malzeme ve işçilik çok kötü. Açıkçası ilk alındığında pırıl pırıl olan cihaz 1 ay sonra tanınmaz hale gelebilir. Bu cihazı alacaksınız en üstteki resme bakın ve aşınmayı gözlerinizle görün:

http://www.mobinaute.com/mobinaute/article.php?id=20061010165317

İkinci olarak joystick tasarımı çok kötü. Bu kısımda yön tuşlarında bir derinlik ve çubuk vari bir eklenti olsaydı çok daha güzel olabilirdi. HP'nin O2 Atom'un tasarımını direkt olarak COPY PASTE yapması da inanılır gibi değil. Kendi özgün tasarımlarını bulmalılar. Koskaca firmaya hiç yakışmayan bir politika izlemişler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jinxy -- 11 Aralık 2006; 8:51:40 >

• Valla bizim şirkette 1 tane var işte yukarda resimlerini koydum. 3 aydır kullanılıyor. Öyle dökülen atan biryeri olmadı. Ayrıca resimlerde de bi anormallik göremedim.

Ergonomi ile ilgili olan bölümüne katılırım. Joystick tarzı birşey daha kullanışlı olabilirdi. Cihaz Atom dan copy paste değil. Atom için cihazı üreten Quanta cihazda iyileştirmeler ve kasasında değişiklikler yaparak HP ye de veriyor cihazı.

Teknik anlamda bu cihazın şu an öve öve bitirilemeyen cihazlara göre üstünlükleri var. Ben bunu gözönünde bulunduruyorum. Üzerinde Edge, infra olmayan bir cihaza gidip üzerine 200 milyon fazladan vermek bana saçma geliyor hepsi o. Biraz marka fanatikliği yapılıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi racerant -- 11 Aralık 2006; 9:10:42 >
  • Linteki ilk resimde aşınma bariz belli oluyor. Ayrıca klavye çıkıyor mu alttan onu göremedim?? Şayet klavye yoksa çok kalın kaldığını söyleyebilirim cihazın tün iyi özelliklerine rağmen. HP'nin yine de Atom'a bu kadar benzeyen bir cihazı kabul etmesini şaşkınlıkla karşılıyorum.
  • Qtek, Orange, Imate, Dopod, O2 gibi büyük firmalar HTC Propheti (qtek s200 diye bilinir) kabul ediyorsa HP neden etmesin :)
    Örnek :
    Qtek S200, Orange M600, Imate Jamin, Dopod 818, O2 Atom Neo = HTC Prophet

Benim göz muayenesine ihtiyacım var kesin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi racerant -- 11 Aralık 2006; 9:18:55 >
  • Sektörün en eski firmalarından birisi ve dünya devi sonuçta. Adam gibi eşsiz bir tasarımla çıkmasını bekliyor insan. HP'nin bu modele dek IPAQ serisinde felaket tasarımları olduğu muhakkak. Atom'u görmeyip HP'yi alanların ayakları yerden kesilebilir ama olur da Atom'la karşılaşırlarsa zamanın birinde "aa, benim cihazın aynısını taklit edip O2 yazmışlar üzerine" diye başlayan cümleler kurmaları da olası.
  • Ya onu bunu boşverin de şimdi bu cihaz varken 1.100 ytl ye 2 yıl garantili, doğubank dan gidip 1750 ye halen garantisiz Atom alan bir çok insan var onlara ne diyosunuz ? Ne kadar bilinçi bir tüketim toplumuyuz dimi ama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi racerant -- 11 Aralık 2006; 9:28:45 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.