Şimdi Ara

HP iPAQ rw6815 Kullanıcıları (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.232
Cevap
13
Favori
524.004
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bunun stylus yuvası nerde yaw bi türlü göremedim resimlerde???
  • aletin sol ust kosesinde yuvasini goreceksiniz, yukaridaki fransizca linkteki fotolarin sonlarinda yeralan bir ustten ceilmis fotoda goreceksiniz
  • Hp türkiyeyi aradım 1 aralıkta yani bugün piyasaya sunulacak dedi.
    Ben konyadayım istanbulda çıktımı acaba
  • Online Satışa girmiştir hayırlı uğurlu olsun.
    http://www.dijitalmarketim.com/asp/show_stock.asp?product=FA777AA
    Burada 1.066,00 YTL'den satılıyor. Teknosa.Com'da henüz stoklarda bulunmadığı belirtiliyor ve fiyat 699$+KDV yani 1.200,00 YTL olarak açıklanıyor. %10 Nakit indirimiyle o da yaklaşık 1.080,00 gibi bir fiyata geliyor.
  • Yine bitmiş stoklarda

Hangi mağazaya erken gelirki istanbulda
  • Bilmiyorum. 15'inde fuar var İstanbul'da. Oradan alacam ben heralde :D
  • Teknosa stoklarındada var ama teknosada 1200 ytl ye geliyor. Ayrıca teknosada ambalajı açılmış sim kart takılmış ürünleri satıyorlar o yüzden teknosadan almak istemiyorum.

www.boltaksit.com pesin ödemede 990 ytl oluyor. En güzeli istanbuldaki ofislerine gidip ordan almak sanırım.

Vatan ve golddan haber yok sanırım
  • hocam nerde gordunuz aleti ben bulamadim teknosada stoklarda yok, diger yerlerde 2 haftaya stoklarda yazisi var durumu anlamadim...boltaksitle konustum bir ara `kritik stok` yaziyordu stoklarda var zannettim ama bir aciklama yapamadilar alet var diyemediler bence galiba henuz gelmedi on siparis mi yapiyorlar nedir...alan varsa ama fiziki olarak alan varsa duymak isterim
  • Arkadaşlar rw6815, rw6818, rw6828 gibi 3 farklı modelle çıkıyor türkiyeye ise sadece rw 6815 geliyor.
    genel olarak kasa ve içerik aynı yanlız birkaç küçük fark var

rw6815 te wi-fi var fm radio yok

rw6818 de wi-fi yok fm radio var

rw6828 de wi-fi var fm radio var
  • arkadaslar su an itibariylewww.deveyuku.com da 6815 var haberiniz olsun beklemek istemeyenler ordan siparis verebilir daha guvenilir bir site oldugu kesin...1072ytl 3 taksit 1080 ytl 6 taksit ve cesitli taksit imkanlari var stokta bulabildigim tek yer oldu bugun...
  • Dostum orda bir süredir var ama ben siteye itibar edemedim. Çünkü HP Aralık ortasında gelecek diyor bunlar nerden buldu da satıyor ?????

Birde bu sitelerin hepsi 2 haftaya gelecek diyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi racerant -- 2 Aralık 2006; 0:39:53 >
  • Arkadaşlar bu arada bu cihaz ile ilgili olumsuz görüşü olan, duyan veya gören yazarsa çok iyi olur zira alacak kişiler için faydası olur.

Bu arada bu ürünün özelliklerinde Windows Mobile 5 Pocket pc phone edition yazıyor. Phone editionun diğer pda lardaki Windows Mobile 5 den farkı varmı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi racerant -- 2 Aralık 2006; 0:58:10 >
  • racerant, yukarida konitek.com hocamin mesaji var sanirim alet gelmis...hp kaynakli bilgilere gore saniyorum hp aletlere ufak siparisler halinde onsiparisi olan firmalara bugun plase etti onlar da satisa sundu zaten hatirlarsan asus topiginde de boyle bir durum vardi aletler gelmis ancak telekomunikasyon kurumunu bekliyordu hp isini onceden halletmis anlasilan bu arada kusuruma bakmazsan ben deveyukunden siparis verdim bakalim nolcak valla merak icindeyim...valla dayanamadim napayim herhalde onumuzdeki hafta icinde elimde olur
  • msb2005 demek sipariş verdin ha HAYIRLI olsun diyelim şimdiden. Bende dün bir hevesle girdim ilgili sitelere ama olmadığını görünce üzüldüm açıkcası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi racerant -- 2 Aralık 2006; 8:21:29 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: racerant

Dostum orda bir süredir var ama ben siteye itibar edemedim. Çünkü HP Aralık ortasında gelecek diyor bunlar nerden buldu da satıyor ?????

Birde bu sitelerin hepsi 2 haftaya gelecek diyor.

Hp yetkilileriyle telefonda görüşmüştüm 2 gün önce 1 aralıkta çıkacak dediler. 1 ay içinde piyasa çok şekillenecek gibi duruyor
  • Çıktıktan sonra teknosa dışında direk ofislerinden satın alabileceğim güvenilir, garantili biryer var mı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: racerant

msb2005 demek sipariş verdin ha HAYIRLI olsun diyelim şimdiden. Bende dün bir hevesle girdim ilgili sitelere ama olmadığını görünce üzüldüm açıkcası.

tesekkur ederim dostum...bakalim nolcak haftaya alet var mi yok mu cok emin degilim fiyatlarda baya oynak bugun boltaksitte fiyatlarin bir 50 dolar daha arttigini gordum talebe gore fiyat mi cekiyorlar anlamadim, umarim benim aleti satilan fiyattan sag salim alabilirim...darisi diger arkadaslarin basina
  • Asus P525'te çıkıyor. Hangisi daha üstün sizce???
  • asus
  • Bu çok sıradan bir yorum olmuş. Asus da edge yok. Edge olmadığı sürece Hp den daha üstün olamaz.

Birinde olan diğerinde yok. Eşit denebilir ancak. Ayrıca tuş takımı sevmeyen biri için HP , tuş takımı kullanmayı seven birisi için Asus daha iyi olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi racerant -- 4 Aralık 2006; 17:44:29 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.