Şimdi Ara

Hp İntel i5 10210U 4gb 1tb+128 ssd FHD İPS (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
4
Favori
6.387
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • RAM yükseltmesi şart gibi.. 4 RAM artık telefonlarda bile standart. Destekliyor mu acaba upgradei?
  • Ekran karti sıkıntılı gibi. Fiyat cok iyi tereddutteyim ekran kartindan yana. Anlayan varsa bi el atsın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekran kartı derken? Yok zaten, işlemci üzerindeki dahili GPU işlem görecek, bu tamamen multimedya, ofis laptop'u.

Ram yükseltmesi de olur büyük ihtimalle diye düşünüyorum, şöyle bir baktım TR sayfaları her zamanki gibi bilgi çok kıt.

4+4GB bile yetebilir buna dediğim gibi external gpu yok zaten.

Bu arada SoC sisteme sahip bir PC imiş, meraklılarına kaymak altta, bence güzel bir şey olmuş daha iyi perf. daha az enerji tüketimi, yenilikçi bir olay hem 2 sene içerisinde bir sıkıntı oldu mu neredeyse yekpare bütün donanım sıfırlanmış olacak.

https://2ladd.com/2019/10/yonga-seti-nedir-soc-cipset-ve-cpu-arasindaki-fark/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 3 Nisan 2020; 1:46:44 >

• 4 gb ram takviyesi yapılabilen bir laptop.
    Oyun için düşük-orta seviyesi arası diyebiliriz.
    Ben İlkokul 3 e giden kızıma okul ve eğlence için aldım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba.
    Home office calismak gerektigi icin ben de az once bu bilgisayari aldim. Ekran karti olayini tam anlamadim bunla hic mi oyun oynanmiyor? Ben 15 senedir evde bilgisayar kullanmayan biriyim. Zamaninda cok ses getirmis simdi modasi gecmis ama benim icin yeni ve kesfedilmeyi bekleyen bircok oyun var. onlari oynamaya hevesleniyordum oynayamaz miyim?

• kry71 K kullanıcısına yanıt
    Almadan önce hp iadesine kayıt açtırsa idin hocam yukarıda ilgilenen arkadaşlar var

• Ram takviyesi yapıliyor mu arkadaşlar

• siparişi hepsiburada üzerinden dün gece verdim. hp iade kampanyasından hala yararlanabilir miyim?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafa99999

son olarak,gg deki indirimle fiyat şu aynı sayılır bu cihazla. 8.nesil ama 4gb ekran var. hangisini önerirsiniz
    https://www.gittigidiyor.com/dizustu-laptop-notebook-bilgisayar/hp-15-da1045nt-6lh33ea_spp_81598?id=518476050&utm_source=epey&utm_medium=ocs&utm_campaign=21&utm_content=102b07211aeb9aa1b257851d3f9bf8&utm_term=1774&scxid=14489-197538-2357-0
    hocam bu bilgisayarın ekranı LED, yani ips değil. yalnızca bu sebepten dolayı alınmaz, devamlı ekrana bakıyoruz, ekran panel tipi çok önemli. Bu fiyat bandında ips olmasına dikkat edin derim.

• filozof07 kullanıcısına yanıt
    Konudaki ana cihazın ekranı ıps dimi hocam iade ile 3200 e geliyor nasıl sizceev isleri için alınır mı

• krtl1903 K kullanıcısına yanıt
    alınır, tek eksiği ram in 4gb olması, ona da takviye yapabilirsiniz 8gb ramler 250 TL civarı. tavsiye ederim

• kry71 K kullanıcısına yanıt
    Maalesef, onun haricinde her işini görür.

Onu istiyorsan 1050, 1050ti, 1650 olan laptoplara bakmalısın.

• çok anlamadığım için ve acilen ihtiyacım olduğu için linkini attığım bilgisayar
    ile kıyaslanacak olursa hangisinin alınmasını önerirsiniz

https://www.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/hp-15-db1063nt-amd-ryzen-3-3200u-8gb-512gb-ssd-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-8ug36ea_pdp_525357894

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • drarter kullanıcısına yanıt
    Onun SSD kapasitesi ve ram'i daha yüksek ama işlemci ve ekran kartı olarak bu cihaz daha performanslı. Ben olsam onu tercih etmezdim.
  • JoSeePh kullanıcısına yanıt
    Hangisini tercih edersiniz hocam siz ev ögrenci ofis işleri için?

• filozof07 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam

• krtl1903 K kullanıcısına yanıt
    https://www.hepsiburada.com/hp-15-da2023nt-intel-core-i5-10210u-4gb-1tb-128gb-ssd-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-9ct89ea-p-HBV00000RYY92

HP'den alınan iade ile ram takviyesi yapılırsa tadından yenmez bu bütçe için düşünürsek.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.